Artykuły do tagu: RadaGminy

Posterunek policji powraca do gminy Rozprza!
Już w przyszłym roku planowane jest otwarcie nowego posterunku policji w Rozprzy. W czasie ostatniej sesji Rady Gminy radni zdecydowali o przekazaniu na rzecz Skarbu Państwa działki pod nowy budynek posterunku policji. Aktualnie najbliższy posterunek znajduje się w Gorzkowicach i tam też przyjmują dzielnicowi przydzieleni do gminy Rozprza.
Wójt zadowolony ze stawek za odbiór śmieci
Od lipca mieszkańcy gminy Grabica będą płacić za odbiór śmieci niewiele więcej niż obecnie. Niedawno rozstrzygnięto stosowny przetarg, a podczas ostatniej sesji Rady Gminy rajcy zatwierdzili nowe stawki.
Dodatkowe 1,5 miliona złotych na inwestycje przeznaczą w tym roku władze gminy Grabica, pieniądze pochodzą z nadwyżki budżetowej. Zmiany do budżetu wprowadzono na ostatniej sesji Rady Gminy.
20.12.2014 04:50
Kto jest kim w radzie?
Już wiadomo, kto będzie przewodniczył komisjom problemowym w nowej Radzie Gminy Wola Krzysztoporska.
Inauguracyjna sesja VII kadencji Rady Gminy Moszczenica
W poniedziałek odbyła się inauguracyjna sesja nowo wybranej Rady Gminy.
Łęki Szlacheckie: Ostatnia sesja w kadencji
W sali konferencyjnej Urzędu Gminy Łęki Szlacheckie odbyła się (7 XI) ostatnia sesja Rady Gminy w kadencji 2010 - 2014.
Radni spotkali się po raz ostatni
W Moszczenicy odbyła się ostatnia sesja tamtejszej Rady Gminy.
Będą mieć gminne becikowe?
Radni Prawa i Sprawiedliwości złożyli na najbliższą sesję Rady Gminy Opoczno trzy projekty uchwał. Pierwszy dotyczy wprowadzenia „gminnego becikowego”, które będzie wypłacane z tytułu urodzenia się dziecka.
Wola Krzysztoporska: Przewodnicząca zostaje
Podczas ostatniej sesji Rady Gminy w Woli Krzysztoporskiej emocji nie brakowało. A to znów za sprawą wniosku grupy radnych o odwołanie przewodniczącej Rady Gminy.
Wójt Aleksandrowa z absolutorium
Za nami XXIV sesja Rady Gminy Aleksandrów. Radni wysłuchali informacji o działalności sportowo-turystycznej na terenie gminy oraz informacji o działalności Gminnej Biblioteki Publicznej.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc