Artykuły do tagu: Rada

Przemysław Winiarski: to moja ostatnia kadencja
- Nie pokładam już wielkich nadziei w polityce i publicznie składam deklarację, że to jest moja ostatnia kadencja – powiedział Przemysław Winiarski w Radiu Strefa FM. Radny jest członkiem pro prezydenckiego klubu Razem dla Piotrkowa. Ostatnio jednak chciał, aby przedstawiać go jako osobę wspierającą prezydenta Krzysztofa Chojniaka, a nie członka RdP.
Osiedle Piastowskie zaprasza do Betlejem
W podróż do Betlejem zabierze swoich mieszkańców Rada Osiedla Piastowskie w Piotrkowie. Wyjazd zaplanowany jest na sobotę 7 stycznia.
Będzie sesja nadzwyczajna w sprawie mediateki?
Radni opozycji, konkretnie klubu PiS, chcą, by władze miasta ograniczyły koszty związane z budową nowej biblioteki miejskiej, zwanej przez niektórych mediateką. W tej sprawie planują zwołanie nadzwyczajnej sesji Rady Miasta.
Jest nowy Honorowy Obywatel Piotrkowa
Stanisław Marcin Gąsior, długoletni Dyrektor Muzeum w Piotrkowie dołączy do zaszczytnego grona Honorowych Obywateli Miasta Piotrkowa Trybunalskiego.
Piotrków ma budżet na 2017 rok
Budżet Piotrkowa Trybunalskiego na 2017 rok został przegłosowany. Radni nie byli oczywiście jednomyślni. Za opowiedziało się 12 z nich (klub Razem dla Piotrkowa i SLD), przeciwko głosowali radni z klubu Razem dla Ziemi Piotrkowskiej i PiS (10 głosów).
W środę Piotrków będzie miał budżet?
Dochody - 398 mln zł, wydatki - 435 mln zł, deficyt - 36,3 mln zł, zadłużenie - 138,6 mln (niecałe 35% dochodów miasta), wskaźnik obsługi zadłużenia – 4% (przy limicie 10%), na inwestycje – 56,5 mln.
Nadzwyczajna dyskusja o ciepłownictwie w Piotrkowie
Majątek ciepłowniczy wart jest dziś 34 mln zł. Jego wartość z każdym rokiem, (ba, nawet miesiącem) maleje. Do 2023 roku musimy zmodernizować całą infrastrukturę. Sprawom ciepłownictwa w Piotrkowie Trybunalskim poświęcono poniedziałkową nadzwyczajną sesję Rady Miasta, którą zwołano na wniosek radnych Prawa i Sprawiedliwości. Sesję, która – nie ukrywajmy – nie wniosła nic nowego w temacie.
Radni PiS boją się o miejskie ciepłownictwo
W poniedziałek (5.12) o godzinie 17.30 w Urzędzie Miasta w Piotrkowie odbędzie się nadzwyczajna sesja Rady Miasta, której tematem będzie przyszłość piotrkowskiego ciepłownictwa. Rano radni PiS zorganizowali konferencję prasową, podczas której przedstawili swoje obawy związane z miejską ciepłownią.
05.12.2016 07:38
Nadzwyczajnie o cieple
W poniedziałek odbędzie się nadzwyczajna sesja Rady Miasta Piotrkowa. Temat to przyszłość piotrkowskiego ciepłownictwa.
Zmierz ciśnienie i cholesterol. Bezpłatnie
Rada Osiedla Wyzwolenia organizuje 5 grudnia w godz. 16.00 - 18.00 bezpłatne badania poziomu cholesterolu oraz ciśnienia tętniczego krwi dla mieszkańców osiedla.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc