Artykuły do tagu: PucharPolski

Piotrków zrezygnował z organizacji finału Pucharu Polski
Chodzi o najważniejszą konfrontację na szczeblu wojewódzkim. Ta decyzja została podyktowana złym stanem murawy na Stadionie Miejskim Concordia. ŁZPN otrzymał w tej sprawie pismo od OZPN-u i wytypował już dwa miasta, które mogą zastąpić Piotrków w roli gospodarza tego spotkania.
Piotrków nie będzie gościł finalistów Pucharu Polski
Powodem zmiany gospodarza tegorocznego finału Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim jest zły stan murawy na Stadionie Miejskim Concordia. OZPN wystosował w tej sprawie pismo do ŁZPN-u, a ten wyznaczył już nowe potencjalne miejsca rozegrania tego spotkania.
Piotrkowianin w 1/8 finału Pucharu Polski
Ogromnych emocji dostarczyli kibicom szczypiorniści Olimpii MEDEX Piekary Śląskie i Piotrkowianina w rozegranym w środę meczu 1/16 finału Pucharu Polski. Ostatecznie piotrkowski zespół zwyciężył 32:31, choć przez dużą część spotkania pachniało niespodzianką. W 1/8 finału Piotrkowianin zagra z Górnikiem Zabrze.
Będą prężyć muskuły
Międzynarodowy Puchar Polski w Kulturystyce i Fitness odbędzie się w sobotę w piotrkowskiej Hali Relax. Będzie to impreza zorganizowana przez przedstawicieli jednej z czołowych federacji.
Polonia odpadła z Pucharu Polski
Poloniści przegrali w środę z tomaszowską Lechią i zakończyli swój udział w Pucharze Polski na szczeblu okręgu piotrkowskiego na IV rundzie. Mecz zakończył się wynikiem 1:4 (0:2). Honorową bramkę dla piotrkowskiego zespołu strzelił Tomasz Wrona.
Puchar Polski: mecze IV rundy już w środę
Wiemy już kto zagra w IV rundzie Pucharu Polski na szczeblu okręgu piotrkowskiego, działacze Wydziału Gier Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim dokonali stosownego losowania.
II runda piłkarskiego Pucharu Polski
Na terenie okręgu piotrkowskiego rozegrano II rundę piłkarskiego Pucharu Polski. Odbyło się 10 spotkań. Wolny los miała Omega II Kleszczów.
OZPN czuje się oszukany, wydał oświadczenie w sprawie Sejfu
Zawodnicy niezrzeszonego Sejfu Piotrków Trybunalski czekają na decyzję działaczy Łódzkiego Związku Piłki Nożnej w sprawie wykluczenia tej drużyny z Pucharu Polski na szczeblu okręgu piotrkowskiego przez przedstawicieli Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim, tymczasem działacze tego ostatniego wydali w tej sprawie oświadczenie.
Sejf się odwołał. Mecz odwołany
W meczu półfinałowym Pucharu Polski na szczeblu okręgu piotrkowskiego Astoria Szczerców przegrała z Lechią Tomaszów 0-2. Drugie spotkanie KS Paradyż – Włókniarz Zelów zostało odwołane. Być może w drugim półfinale z Zelowem zagra zupełnie inny zespół.
Piotrkowski Sejf już w ćwierćfinale
W środę poznaliśmy ćwierćfinalistów Pucharu Polski na szczeblu okręgu piotrkowskiego, niezrzeszony Klub Sejf Piotrków Słowackiego 66 pokonał LKS Mniszków 7:2 (3:1) i w ćwierćfinale będzie jedynym reprezentantem Piotrkowa w tych rozgrywkach, piotrkowska Polonia przegrała bowiem z Włókniarzem Zelów aż 0:7 (0:2). Oprócz tych dwóch zespołów dalej grają m.in.: tomaszowska Lechia, Świt Kamieńsk oraz Pilica Przedbórz.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat