Artykuły do tagu: PucharPolski

Będą prężyć muskuły
Międzynarodowy Puchar Polski w Kulturystyce i Fitness odbędzie się w sobotę w piotrkowskiej Hali Relax. Będzie to impreza zorganizowana przez przedstawicieli jednej z czołowych federacji.
Polonia odpadła z Pucharu Polski
Poloniści przegrali w środę z tomaszowską Lechią i zakończyli swój udział w Pucharze Polski na szczeblu okręgu piotrkowskiego na IV rundzie. Mecz zakończył się wynikiem 1:4 (0:2). Honorową bramkę dla piotrkowskiego zespołu strzelił Tomasz Wrona.
Puchar Polski: mecze IV rundy już w środę
Wiemy już kto zagra w IV rundzie Pucharu Polski na szczeblu okręgu piotrkowskiego, działacze Wydziału Gier Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim dokonali stosownego losowania.
II runda piłkarskiego Pucharu Polski
Na terenie okręgu piotrkowskiego rozegrano II rundę piłkarskiego Pucharu Polski. Odbyło się 10 spotkań. Wolny los miała Omega II Kleszczów.
OZPN czuje się oszukany, wydał oświadczenie w sprawie Sejfu
Zawodnicy niezrzeszonego Sejfu Piotrków Trybunalski czekają na decyzję działaczy Łódzkiego Związku Piłki Nożnej w sprawie wykluczenia tej drużyny z Pucharu Polski na szczeblu okręgu piotrkowskiego przez przedstawicieli Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim, tymczasem działacze tego ostatniego wydali w tej sprawie oświadczenie.
Sejf się odwołał. Mecz odwołany
W meczu półfinałowym Pucharu Polski na szczeblu okręgu piotrkowskiego Astoria Szczerców przegrała z Lechią Tomaszów 0-2. Drugie spotkanie KS Paradyż – Włókniarz Zelów zostało odwołane. Być może w drugim półfinale z Zelowem zagra zupełnie inny zespół.
Piotrkowski Sejf już w ćwierćfinale
W środę poznaliśmy ćwierćfinalistów Pucharu Polski na szczeblu okręgu piotrkowskiego, niezrzeszony Klub Sejf Piotrków Słowackiego 66 pokonał LKS Mniszków 7:2 (3:1) i w ćwierćfinale będzie jedynym reprezentantem Piotrkowa w tych rozgrywkach, piotrkowska Polonia przegrała bowiem z Włókniarzem Zelów aż 0:7 (0:2). Oprócz tych dwóch zespołów dalej grają m.in.: tomaszowska Lechia, Świt Kamieńsk oraz Pilica Przedbórz.
Piłkarskie emocje rosną
Niezrzeszony Sejf Piotrków Trybunalski gra dalej, w meczu III rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu piotrkowskiego, ten amatorski zespół wygrał z grającym w klasie okręgowej Szczerbcem Wolbórz 6:4 (4:2).
Znamy pary III rundy Pucharu Polski
Rozlosowano pary III rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu piotrkowskiego. Spotkania odbędą się w środę 17 sierpnia o 17:00. Rewelacja rozgrywek, którą jest niezrzeszony Sejf Piotrków Trybunalski, podejmie drużynę Szczerbca Wolbórz.
Sejf Piotrków w III rundzie Pucharu Polski
Sejf Piotrków Słowackiego 66 awansował do III rundy piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu okręgu piotrkowskiego. Niezrzeszeni pokonali Grabkę Grabica 2-1 po dwóch bramkach Jarosława Soszyńskiego. Grabiczanie odpowiedzili golem Mateusza Nowaka.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc