Artykuły do tagu: Przywlaszczenie

41-letnia piotrkowianka oszukała firmę ubezpieczeniową
Oszukała towarzystwo ubezpieczeniowe na blisko 4 tysiące złotych. Pobierana od klientów gotówka, zamiast trafić na konto firmy, powiększała jej prywatny rachunek. Policjanci zatrzymali 41-letnią agentkę ubezpieczeniową.
Znalazła w sklepie iPada, teraz mieszkanka powiatu piotrkowskiego odpowie za przywłaszczenie
Znalezienie przedmiotu i zatrzymanie go – taki zarzut usłyszała 35-letnia mieszkanka powiatu piotrkowskiego, która zatrzymała sobie cudzego iPada wartego 2,5 tys. zł.
Dyrektor wyprowadził miliony z banku [AKTUALIZACJA]
Dyrektor oddziału ESBANKU w Piotrkowie wyprowadził z kierowanej przez siebie placówki ponad 8 mln zł. Od prawie miesiąca Piotr B. (mieszkaniec gminy Wolbórz) siedzi w areszcie.
Odpowiedzą za przywłaszczenie portfela
We wtorek (19 sierpnia) piotrkowscy policjanci przedstawili 39-letniej piotrkowiance i jej 44-letniemu znajomemu zarzuty przywłaszczenia portfela z dokumentami i pieniędzmi. Grozi im kara do 2 lat pozbawienia wolności.
30 tysięcy „zapomniał” zwrócić do kasy firmy
Ponad 30 tysięcy złotych „zapomniał” zwrócić do firmowej kasy 43-letni mieszkaniec Piotrkowa, pracujący w charakterze przedstawiciela handlowego.
Wczoraj dyżurny tomaszowskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie o kradzieży pieniędzy.
Oglądać znaczki przy słuchaniu muzyki z płyt winylowych najwyraźniej postanowił 24-letni mieszkaniec Piotrkowa, który przywłaszczył sobie kilkadziesiąt nośników dźwięku oraz klasery ze znaczkami z mieszkania, które wynajmował.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc