Artykuły do tagu: Przyglow

W Przygłowie nie będzie chlewni przemysłowej
W Przygłowie na terenie gminy Sulejów miała powstać chlewnia na 2000 świń, co wywołało protesty mieszkańców. Inwestor wycofał się jednak z tych planów.
Śmiertelny wypadek w Nowej Wsi
Nie żyje 20-letni kierowca daewoo lanosa, który uderzył w drzewo i dachował. Do wypadku doszło na drodze Przygłów-Koło w miejscowości Nowa Wieś. W akcji ratunkowej brali udział strażacy z Przygłowa i Piotrkowa Trybunalskiego, przyleciał także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Droga Przygłów - Koło. Przetarg unieważniony...
Powód? Brak pieniędzy. Oferty przedstawione przez wykonawców okazały się za wysokie, obie o ponad pół miliona złotych.
Uwaga! Awaria ciężarówki na DK12
Awaria ciężarówki na wysokości Przygłowa, samochód blokuje jezdnię. Zablokowany jest jeden pas ruchu - w kierunku Sulejowa, ruch odbywa się wahadłowo.
Zawody strażackie w Przygłowie
Strażacy z OSP w Przygłowie zaprosili mieszkańców gminy i miasta Sulejów na kolejną edycję powiatowych zawodów sikawek konnych.
Będzie remont drogi Przygłów-Koło
Ponad 11 km dróg powiatowych zostanie odnowionych na terenie gminy Sulejów. Samorząd powiatu piotrkowskiego zarezerwował w budżecie 300 tysięcy złotych, zwracając się o partycypację w kosztach (300 tys. zł) do burmistrza Sulejowa.
Wypadek w Przygłowie. „Dwunastka” zablokowana
Na krajowej „dwunastce” w Przygłowie doszło w środę rano do wypadku.
Jeden z inwestorów ma w planach uruchomienie w Przygłowie (gmina Sulejów) przemysłowej chlewni na 2000 świń. Zdecydowanie przeciwni są temu mieszkańcy. - Nie chcemy, by nasza miejscowość była zatruwana - podkreślają.
Wypadek w Przygłowie na DK 12. Pieszy w szpitalu
Na krajowej „dwunastce” na wysokości Przygłowa doszło w poniedziałek do wypadku.
Przedszkolaki czytają... pluszowym misiom
Akcja, w której biorą udział maluchy z oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Przygłowie, ma szczytny cel - program "Mały miś w świecie wielkiej literatury" ma zachęcać do czytelnictwa zarówno najmłodszych, jak i rodziców.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat