Artykuły do tagu: Przestepstwo

Wkrótce Dzień Ofiar Przestępstw. Skorzystaj z bezpłatnej pomocy!
Jeśli jesteś osobą pokrzywdzoną przestępstwem, skorzystaj z bezpłatnej informacji prawnej i konsultacji psychologicznych. Wszystko w ramach obchodów Dnia Ofiar Przestępstw.
Napadł  z bronią w ręku na kierowcę
Funkcjonariusze radomszczańskiej Komendy Powiatowej Policji zatrzymali 32-latka, który dokonał rozboju w centrum miasta. Mężczyzna sterroryzował pistoletem kierowcę samochodu osobowego, kazał się zawieźć na dworzec, a następnie ukradł mu telefon komórkowy.
Kradli palety z miejsca pracy
Prawie 7 tysięcy drewnianych palet ukradli pracownicy jednego z radomszczańskich zakładów produkcyjnych. Siedmiu mężczyzn trafiło do aresztu. Straty oszacowano na 200 tysięcy złotych.
Będzie ponowna rozprawa w sprawie amputacji nogi
Jest już decyzja Sądu Okręgowego w Piotrkowie Tryb. w sprawie zaniedbania lekarza, które doprowadziło do amputacji nogi Pawła Kowary. Uchylony został wyrok Sądu Rejonowego i rozprawa odbędzie się ponownie.
Przerabiali olej opałowy na napędowy
Na terenie powiatu piotrkowskiego działał gang paliwowy, który odbarwiał olej opałowy i wprowadzał do obrotu jako napędowy. Działania prowadzone były na szeroką skalę. W ciągu 3 miesięcy do obrotu mogło trafić nawet 6 mln litrów nielegalnego paliwa. Skarb Państwa mógł stracić co najmniej ponad 15 mln zł.
Lekarz urolog z zarzutami
Wracamy do sprawy gwałtu w radomszczańskiej przychodni działającej przy szpitalu powiatowym.
Sprawdź, gdzie skorzystasz z bezpłatnej pomocy!
Zbliża się Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw - zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej pomocy, czyli konsultacji ze specjalistami: psychologiem, prawnikiem, prokuratorem, radcą prawnym, komornikiem, notariuszem i policjantem.
W regionie piotrkowskim rośnie zjawisko cyberprzemocy
W Polsce zjawisko cyberprzemocy pojawiło się w 2011 roku, gdzie internauta oczerniał poległego w Afganistanie polskiego żołnierza. Obecnie cyberprzemoc dotyczy głównie przemocy rówieśniczej z wykorzystaniem telefonów komórkowych, tabletów i przede wszystkim internetu. Przypadki cyberprzemocy odnotowywane są również w regionie piotrkowskim.
Dwa lata więzienia za nielegalny spirytus i tytoń?
Tomaszowscy policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją od dłuższego czasu obserwowali 43-letnią mieszkankę Tomaszowa, o której wiedzieli, że może zajmować się sprzedażą alkoholu bez polskich znaków akcyzy.
09.03.2014 10:30
Gwałt z urzędu
One same były molestowane i gwałcone przez ojca. Milczały całe lata. Ale wreszcie zaczęły bać się o własne dzieci. Zdecydowały się o tym powiedzieć.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat