Artykuły do tagu: Protest

Piotrkowska .Nowoczesna zaprotestuje
Działacze .Nowoczesnej z Piotrkowa zamierzają wziąć udział w proteście. Kolejnym proteście. Tym razem przed Sejmem.
W Sejmie nadal protestuje posłanka ziemi piotrkowskiej
Posłowie opozycji nadal protestują w sali plenarnej Sejmu. Ich zdaniem łamane jest w Polsce prawo, a uchwalona głosami PiS ustawa budżetowa jest nieważna. Wśród protestujących jest Elżbieta Radziszewska z Platformy Obywatelskiej.
Czy będą kolejne protesty przed biurem PiS?
"Demokracja jest zagrożona, dlatego protestujemy" - mówią jedni. "Protestują, bo nie mogą się pogodzić z przegranymi wyborami" - uważają drudzy. Dwa protesty odbyły się w Piotrkowie. Ich organizatorzy nie wykluczają kolejnych.
Protest przed biurem PiS w Piotrkowie
Około 30 osób protestowało w Piotrkowie przed biurem Prawa i Sprawiedliwości. - Tu w tym miejscu organizuje się piotrkowska demokracja – powiedzieli nam ci, którzy od godz. 14.00 w Rynku Trybunalskim skandowali hasła krytykujące politykę rządu.
Koniec protestów na DK 91. Jest porozumienie?
Miał trwać od godziny 11:00 do 15:00 – ostatecznie piątkowy protest mieszkańców gmin Grabica i Moszczenica w Srocku w ogóle się nie zaczął. Mało tego - organizator serii strajków, Andrzej Prochoń, potwierdził, że kolejne demonstracje w tym roku już się nie odbędą.
W piątek w Srocku utrudnienia...
... a to za sprawą kolejnego, czwartego już protestu mieszkańców gmin Grabica i Moszczenica przeciwko wzmożonemu ruchowi tranzytowemu na odcinku pomiędzy Srockiem a Piotrkowem.
Srock / Protest / Tiry / 91 
Protest, który trwał pół godziny
Miało być to pięć godzin, ostatecznie nie zajęło nawet trzech kwadransów - zakończył się kolejny protest rolników z gmin Grabica i Moszczenica. Protest, który przez kilka chwil spowodował paraliż i ogromny chaos przy wyjeździe z Piotrkowa w kierunku Łodzi.
Protest rolników na DK nr 91. Znowu...
Kolejny protest rolników z gmin Grabica i Moszczenica. W środę mają oni zablokować rondo przy wyjeździe z Piotrkowa.
Protesty w Srocku nie ustają [AKTUALIZACJA]
Kolejny protest mieszkańców gmin Grabica i Moszczenica - tym razem obciążeniu trasy przez tiry przeciwni są rolnicy. O ile w poniedziałek można było mówić jedynie o utrudnieniach dla aut ciężarowych, o tyle we wtorek w korku mają stać wszyscy.
Mieszkańcy gmin Grabica i Moszczenica zablokowali trasę 91 na wysokości rynku w Srocku. Mają już dość tirów przejeżdżających przez położone przy trasie miejscowości. Były flagi, transparenty czy... krzyż, ustawiony ze zniczy. Z głośników popłynęło nawet "Żeby Polska była Polską". Być może sporo w tym przesady. Słowa: "Chcemy po prostu normalnie pracować, uczyć się i żyć" – przesadą jednak na pewno nie są.
Srock / Protest / Tiry / 91 

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc