Artykuły do tagu: Poniatowskiego

Upamiętnią dwusetną rocznicę śmierci Kościuszki
Happening historyczny, upamiętniający dwusetną rocznicę śmierci Tadeusza Kościuszki, odbędzie się 16 października w Parku Poniatowskiego. Właśnie tam, dokładnie sto lat temu, piotrkowianie zgromadzili się, by uczcić setną rocznicę śmierci patrioty i zamanifestować swój patriotyzm.
02.08.2016 12:14
Gdzie te gawrony?
O problemie wspominaliśmy już wielokrotnie, bo i wielokrotnie w tej sprawie zgłaszali się do nas czytelnicy portalu i słuchacze radia Strefa FM. Jedna z piotrkowianek w porannej audycji Magiel poskarżyła się dziś na stada gawronów grasujące w okolicach sądu.
Nareszcie! Toalety w parku Poniatowskiego
Od jednego z czytelników dostaliśmy informację, że w parku im. ks. J. Poniatowskiego działają ogólnodostępne toalety. Na dowód załączył nam zdjęcia.
08.11.2015 13:45
Park oficjalnie otwarty
Przy akompaniamencie Miejskiej Orkiestry Dętej prezydent Piotrkowa Krzysztof Chojniak przypiął kłódkę na „mostku zakochanych” w Parku im. księcia Józefa Poniatowskiego. W taki symboliczny sposób w niedzielne przedpołudnie dokonano oficjalnego otwarcia zrewitalizowanego zieleńca. Zorganizowany z tej okazji w parku piknik rodzinny „Dzień dobry w parku” przyciągnął zarówno starszych, jak i młodszych piotrkowian.
Z psem do parku nie wejdziesz...
Trwa remont parku im. ks. Poniatowskiego w Piotrkowie. W czwartek postęp prac sprawdzali na miejscu nasi radni i urzędnicy.
Ryby pływają w kałuży. Wędkarze interweniują
Po wypompowaniu wody ze stawu w remontowanym Parku im. ks. Józefa Poniatowskiego w Piotrkowie okazało się, że są tam ryby, których teoretycznie być nie powinno.
Trwają prace w parku Poniatowskiego
Remont piotrkowskiego parku im. ks. J. Poniatowskiego przebiega zgodnie z planem. Prace powinny zakończyć się we wrześniu.
Sterty chwastów w parku miejskim
Kolejna interwencja mieszkańca miasta dotycząca parku miejskiego.
Fatalny stan alejek w parku Poniatowskiego
Reporterzy Strefy FM zapytali mieszkańców Piotrkowa, co sądzą na temat stanu nawierzchni alejek w parku im. ks. J. Poniatowskiego. Wielu zwróciło uwagę na bardzo złą jakość ścieżek.
Piotrków: Szalet zburzony
Zabytkowy szalet w parku im. ks. Józefa Poniatowskiego zniknął z powierzchni ziemi. Firma ZIOM na zlecenie Urzędu Miasta rozebrała obiekt. Dziś jest tam tylko dziura w ziemi i sterta gruzu.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat