Artykuły do tagu: PolanikCup

16.09.2017 16:15
Rekordowy Polanik Cup
III Mityng Lekkoatletyczny Polanik Cup był wyjątkowy z co najmniej trzech powodów, po pierwsze wzięło w nim udział ponad 100 zawodników, po drugie zorganizowano go w roku 800-lecia Piotrkowa Trybunalskiego i po trzecie po raz pierwszy na Stadionie Miejskim "Concordia" można było podziwiać konkurs rzutów oszczepem.
Przyjdź na stadion i dopinguj lekkoatletów
III Polanik Cup – Mityng Lekkoatletyczny 800-lecia Miasta Piotrkowa Trybunalskiego odbędzie się w najbliższą sobotę na Stadionie Miejskim „Concordia” przy ulicy Żwirki 6. Początek zmagań młodych lekkoatletów o godzinie 11.00.
Olimpijczyk dopingował uczestników II mityngu Polanik Cup [aktualizacja]
Zmaganiom sportowców, który wzięli udział w II Ogólnopolskim Mityngu Lekkoatletycznym Polanik Cup, przyglądał się Wojciech Nowicki, brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro w rzucie młotem.
Mityng lekkoatletyczny z gwiazdą
Wojciech Nowicki, brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janerio w rzucie młotem, będzie gwiazdą II Ogólnopolskiego Mityngu Lekkoatletycznego "Polanik Cup", który odbędzie się już w najbliższą niedzielę na piotrkowskim Stadionie Miejskim "Concordia".

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat