Artykuły do tagu: PolanikCup

16.09.2017 16:15
Rekordowy Polanik Cup
III Mityng Lekkoatletyczny Polanik Cup był wyjątkowy z co najmniej trzech powodów, po pierwsze wzięło w nim udział ponad 100 zawodników, po drugie zorganizowano go w roku 800-lecia Piotrkowa Trybunalskiego i po trzecie po raz pierwszy na Stadionie Miejskim "Concordia" można było podziwiać konkurs rzutów oszczepem.
Przyjdź na stadion i dopinguj lekkoatletów
III Polanik Cup – Mityng Lekkoatletyczny 800-lecia Miasta Piotrkowa Trybunalskiego odbędzie się w najbliższą sobotę na Stadionie Miejskim „Concordia” przy ulicy Żwirki 6. Początek zmagań młodych lekkoatletów o godzinie 11.00.
Olimpijczyk dopingował uczestników II mityngu Polanik Cup [aktualizacja]
Zmaganiom sportowców, który wzięli udział w II Ogólnopolskim Mityngu Lekkoatletycznym Polanik Cup, przyglądał się Wojciech Nowicki, brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro w rzucie młotem.
Mityng lekkoatletyczny z gwiazdą
Wojciech Nowicki, brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janerio w rzucie młotem, będzie gwiazdą II Ogólnopolskiego Mityngu Lekkoatletycznego "Polanik Cup", który odbędzie się już w najbliższą niedzielę na piotrkowskim Stadionie Miejskim "Concordia".

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc