Artykuły do tagu: Pogotowie

22.06.2017 12:42
Corsa pod naczepą TIR-a
W Wolborzu na ulicy Kitowicza doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką. 81-letni kierowca opla został zabrany do szpitala.
Nie będzie karetki wodnej na Zalewie Sulejowskim
Wodne Zespoły Ratownictwa Medycznego zostaną zlikwidowane - od 1 lipca tzw. wodne karetki znikną z Jeziorska i z Zalewu Sulejowskiego. Informację potwierdził Krzysztof Janecki, dyrektor Wojewódzkiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. - Wodne karetki są mało efektywne i drogie w utrzymaniu - podkreślił.
Wypadek na DK 1 w Jeżowie
Trzy samochody uczestniczyły w wypadku, do którego doszło w piątek po południu na DK nr 1 w Jeżowie. W wyniku zdarzenia ucierpiały trzy osoby, które zostały zabrane do szpitala.
Kryzys minął. Odwołali pogotowie przeciwpowodziowe
2 maja wojewoda odwołał pogotowie przeciwpowodziowe na terenie Łódzkiego.
Zderzenie dwóch volkswagenów w Piotrkowie
Dwa volkswageny zderzyły na skrzyżowaniu Wojska Polskiego i Jerozolimskiej w Piotrkowie. Jedna osoba została zabrana do szpitala.
Więcej interwencji pogotowia. To przez smog?
W wielu polskich miastach pogotowia ratunkowe znacznie częściej wysyłają karetki do chorych, którzy skarżą się na dolegliwości związane z układem oddechowym i krążeniowym. Niewykluczone, że objawy chorobowe zaostrza smog. Jak sytuacja wygląda w Piotrkowie Trybunalskim?
12.10.2016 14:29
Wypadek w Piomie Odlewni
Do wypadku przy pracy doszło w środę w zakładzie Pioma Odlewnia w Piotrkowie. Według naszych nieoficjalnych informacji, 53-letni mężczyzna doznał poważnego urazu ręki.
Na szczęście nie doszło do tragedii
Policjanci, ratownicy medyczni i strażacy zjawili się w środę około południa pod jedną z kamienic przy ul. Wojska Polskiego w Piotrkowie.
Osiemnastu rannych w wypadku na Wolborskiej
Kilkanaście osób zostało rannych a dwie zmarły w wyniku wypadku, do którego doszło w środę po południu na ulicy Wolborskiej w Piotrkowie – to na szczęście tylko scenariusz ćwiczeń straży pożarnej z miasta i powiatu, policji i pogotowia ratunkowego.
Gdzie dzwonić po ratunek?
Za oknem wciąż zimowa aura, mróz trzyma, a takie warunki atmosferyczne często bywają przyczyną śmierci z powodu wychłodzenia organizmu. Najczęściej narażone są osoby bezdomne, samotne, znajdujące się pod wpływem alkoholu.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc