Artykuły do tagu: Pobicie

Trzynastu na sześciu. Zatrzymani sprawcy pobicia
13 osób w wieku od 19 do 30 lat zaatakowało sześciu młodych mężczyzn, przebywających w ośrodku wypoczynkowym na terenie powiatu bełchatowskiego. Trzynastu sprawców może trafić do więzienia nawet na trzy lata.
Zwrócił im uwagę, więc go pobili
Czterech pijanych chłopaków pobiło tomaszowianina. 9 września około godz. 3 nad ranem mężczyzna z okna swojego mieszkania upomniał głośno zachowującą się grupę. Doszło do kłótni. Mieszkaniec wyszedł przed blok, gdzie został pobity przez pijanych mężczyzn.
Interwencja policji w parku. Pobici 16-latkowie
Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy pobili nastolatków w jednym z tomaszowskich parków. W czasie interwencji napastnicy byli nietrzeźwi. Za pobicie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Skatowali chłopaka i uciekli
Opoczyńscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o brutalne pobicie 24-latka. Napastnicy skatowali chłopaka, bo podejrzewali, że ten ukradł im… 80 zł.
Uderzył klienta i wyszedł ze sklepu
45-letni mężczyzna zaatakował 68-latka. Do zdarzenia doszło w jednym ze sklepów z odzieżą przy ulicy Św. Antoniego w Tomaszowie. Całe zajście widziała policjantka (poza służbą) z tamtejszej komendy powiatowej.
Pobicie nad Zalewem Sulejowskim
Pobicie w dyskotece w Smardzewicach nad Zalewem Sulejowskim. Policja zatrzymała dwóch agresywnych mieszkańców Tomaszowa i ich towarzyszkę. Za popełniony czyn mogą spędzić nawet 3 lata w więzieniu.
30.05.2017 06:09
Pobicie w Tomaszowie
Tomaszowscy policjanci zatrzymali dwóch 24-latków, którzy pobili swojego rówieśnika. Sprawcy uciekli, a pokrzywdzony trafił do szpitala.
Zaatakował przechodnia, bo pokłócił się z żoną
Policjanci z Bełchatowa zatrzymali 40-latka, który bez powodu zaatakował przechodnia. Napastnik miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Tłumaczył mundurowym, że w ten sposób chciał odreagować swoją złość po kłótni z żoną.
Pobicie na boisku szkolnym
Trzech chuliganów zaczęło bić i kopać po całym ciele 14-latka. Ofierze próbował pomóc jego kolega, jemu też się dostało. Sytuację zauważyło małżeństwo, które zareagowało. Spłoszyli sprawców i powiadomili policję. Do zdarzenia doszło 8 kwietnia na boisku sportowym przy ulicy Stolarskiej w Tomaszowie.
Włączyli alarm przeciwpożarowy, pobili ochroniarza
Policjanci zatrzymali czterech mężczyzn, którzy odpowiedzą za pobicie pracownika ochrony jednego z marketów. Dodatkowo jeden z zatrzymanych - 20-latek zostanie pociągnięty do odpowiedzialności za nieuzasadnione włączenie instalacji alarmowej.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc