Artykuły do tagu: PlacZamkowy

Fajerwerki na otwarcie Placu Zamkowego
Pokaz sztucznych ogni i prezentacja iluminacji Zamku Królewskiego – tak władze miasta uświetniły otwarcie po remoncie Placu Zamkowego. Prace trwały niemal trzy miesiące.
Plac Zamkowy. W środę otwarcie!
W środę (28 grudnia) o godzinie 17.00 odbędzie się oficjalne otwarcie placu Zamkowego po kompleksowej przebudowie. W programie pokaz kolorowych iluminacji oraz sztucznych ogni. Na piotrkowian będą czekać także upominki.
Ruszają prace na pl. Zamkowym w Piotrkowie
Rozpoczynają się kolejne prace na piotrkowskim Podzamczu. W poniedziałek przekazano wykonawcy teren placu Zamkowego. Roboty mają ruszyć we wtorek.
Na Dni Przyjaźni zmodernizują Plac Zamkowy w Piotrkowie
Wyremontowany zostanie nie tylko teren placu, ale również ulica tuż przy Zamku Królewskim. Prace wystartują w tym roku i zakończą się przed planowanymi na marzec obchodami Dni Przyjaźni Polsko-Węgierskiej. Modernizacja ma całkowicie zmienić dotychczasowe oblicze tego miejsca.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat