Artykuły do tagu: Piotrkow

Postawią park handlowy i przebudują drogi
Zanim w Piotrkowie ruszy park handlowy firm Castorama i Agata Meble przebudowana zostanie infrastruktura drogowa w rejonach ulic: Dworskiej, Sikorskiego, Zawodzie i Folwarcznej. Miasto podpisało z inwestorami porozumienie w tej sprawie.
Rzadziej chodzimy w niedzielę na msze św.
Tylko 36,7% katolików uczęszczało na niedzielne msze święte według najnowszego opracowania „Annuarium Statisticum Ecclesiae in Polonia" Instytutu Statystyki Kościoła Katolickiego. To spadek w stosunku do roku poprzedniego.
Skasuj bilet i obejrzyj mecz za darmo
Piłkarze ręczni Piotrkowianina zainaugurują dzisiaj II rundę PGNiG Superligi. Podopieczni trenera Dmytro Zinchuka zmierzą się we własnej hali z Gwardią Opole. Mamy dobrą informację dla tych, którzy dbają o czyste powietrze w naszym mieście i chcą za darmo obejrzeć dzisiejsze spotkanie. 50 pierwszych kibiców, którzy przyjdą do Hali Relax ze skasowanym biletem komunikacji miejskiej otrzyma wejściówkę za darmo.
Komenda PSP w Piotrkowie ma nowego komendanta
Od wtorku obowiązki komendanta miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim pełni młodszy brygadier Wojciech Pawlikowski. Tak zdecydował komendant wojewódzki PSP w Łodzi.
Grant dla piotrkowskiej szkoły
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Piotrkowie otrzymał grant w wysokości 1000 złotych na realizację projektu "Różni równi". Organizatorzy konkursu "Projekt z klasą", w którym uczestniczyła piotrkowska placówka, podsumowali VIII edycję. Uczniowie popularnej "Piomy" realizację projektu rozpoczęli w październiku a zakończą we wrześniu.
Historyczny sukces piotrkowskich karateków
Piotrkowski Oyama Karate WASHI najlepszym klubem 2017 roku w Polsce. W ubiegłorocznym rankingu uwzględniono dokonania zawodników z 32 klubów zrzeszonych w Oyama Polskiej Federacji Karate. Tych najlepszych wybrano spośród 205 finalistów międzynarodowych i ogólnopolskich zawodów sportowych. Wszyscy laureaci otrzymają pamiątkowe puchary, a zdobywcy pierwszych miejsc w kategoriach seniorek i seniorów oraz nagród specjalnych, dodatkowo nagrody pieniężne.
Znaleziono zwłoki dwóch mężczyzn
Zwłoki dwóch mężczyzn odnaleziono w poniedziałek 15 stycznia na terenie Piotrkowa Trybunalskiego i powiatu piotrkowskiego.
Zima przypomniała o sobie
Trudne warunki jazdy panują we wtorek na drogach regionu piotrkowskiego. Szczególnie ciężko jeździ się po peryferyjnych czy bocznych ulicach. Nogę z gazu muszą zdjąć przede wszystkim kierowcy powiatu bełchatowskiego, tam bowiem sytuacja jest o wiele gorsza niż w Piotrkowie.
Podwójny wernisaż w ODA
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza w piątek 19 stycznia do Galeria ODA przy ul. Sieradzkiej 8 na otwarcie dwóch wystaw: malarstwa Anny Kunki-Kawełczyk zatytułowanej „Malarstwo” i Artura Winiarskiego „Radiacja supremy”.
Radni Piotrkowa spotkają się na Zamku
Pięćdziesiąta sesja Rady Miasta Piotrkowa Trybunalskiego zwołana zostanie, nie tak jak zwykle w sali obrad magistratu przy Pasażu Rudowskiego, ale na Zamku Królewskim. W ten sposób władze miasta chcą podsumować rok 800-lecia naszego miasta.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc