Artykuły do tagu: Piotrkow

12 razy interweniowała piotrkowska Straż Pożarna podczas niedzielnej burzy.
Wkrótce proces w sprawie śmierci Kulbata
80 tomów akt, pięć napadów na właścicieli kantorów w południowej Polsce, pięć ofiar śmiertelnych, w tym Wojciech Kulbat, piotrkowski radny prowadzący kantor w DH Sezam. Za te zbrodnie, a także za napaść na dwie kolejne ofiary, które cudem przeżyły, w tym żonę Wojciecha Jolantę K., odpowiadać mają trzy osoby, którym grozi nawet dożywocie. Akt oskarżenia trafił już do sądu.
Przygotowujący się do rozgrywek piłkarze Concordii rozegrali kolejny mecz sparingowy. Tym razem ich rywalem był beniaminek trzeciej ligi MKS Kutno.
Concordia zagra jednak w drugiej lidze! Zdecydowała fuzja Groclinu z Polonią.
Pracownicy Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji w Piotrkowie muszą płacić za postój w strefach płatnego parkowania. Nie są i nigdy nie byli z tych opłat zwolnieni.
Remont odcinka krajowej "dwunastki" pomiędzy Piotrkowem a Sulejowem na finiszu.
11.07.2008 08:53
Niskie loty aeroklubu
Mógł być parking dla małych prywatnych samolotów, loty widokowe, skoki spadochronowe a może i most powietrzny do Krakowa czy Warszawy - wszystko z myślą o kibicach Euro 2012. Zostało jednak rozgoryczenie, że kolejny wniosek o dofinansowanie zrujnowanej bazy piotrkowskiego lotniska trafił do kosza.Rozgoryczenia nie ukrywa tak szefostwo Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej, które już po raz kolejny bezskutecznie występuje o pieniądze na gruntowną przebudowę infrastruktury lotniska, jak i urzędnicy magistratu, którzy atrakcyjność lotniska chcieliby połączyć z promocją Ziemi Piotrkowskiej.
Czy to koniec sporu między wspólnotami mieszkańców bloków na osiedlu Wysoka - Łódzka? Wszystko wskazuje to, że tak,mieszkańcy odcięci przez jedną ze wspólnot od wyjazdu na ul. Łódzką, swoją drogę odzyskają.
Rozpoczął się proces przewodniczącego piotrkowskiej Rady Miasta Mariana Błaszczyńskiego.
-Zarzuty stawiane mi są nieprawdziwe - wyjaśniał dziś przed piotrkowskim sądem Marian Błaszczyński. Przewodniczący piotrkowskiej Rady Miasta oskarżony jest o zatajenie w swoim oświadczeniu majątkowym faktu, iż pełnił funkcję wiceprezesa klubu sportowego, który prowadzi działalność z wykorzystaniem majątku gminy, czym działał na szkodę interesu publicznego.
10.07.2008 11:25
Wielki bałagan
Wielki bałagan, czeski film - to łagodne określenie obecnej sytuacji w polskiej piłce nożnej. Na dwa i pół tygodnia przed rozpoczęciem rozgrywek działacze Concordii Piotrków nie wiedzą, w której klasie rozgrywkowej będzie występował klub. Jeszcze niedawno wydawało się, że w drugiej lidze. Tymczasem w poniedziałek wieczorem PZPN podjął decyzję o przwyróceniu do ekstraklasy Polonii Bytom, która wcześniej nie otrzymała licencji. Powoduje to spadek łódzkiego Widzewa do drugiej ligi i spowodować może także to, że Concordia nie zagra w tej klasie rozgrywkowej. Zszokowany tą decyzją jest prezes Dariusz Dzwonnik.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat