Artykuły do tagu: Piotrkow

W Ręcznie zbuduj± drug± Spałę?
Ma podnie¶ć atrakcyjno¶ć regionu, już dzi¶ władze województwa nazywaj± go drug± Spał±, ma być gotowy w grudniu 2018 roku. W Ręcznie już za chwilę rozpocznie się modernizacja obiektu sportowego LZS.
przedwczoraj, 12:03
III LO kusi gimnazjalistów
Mog± pochwalić się coraz lepszymi wynikami maturalnymi, maj± finalistów ogólnopolskich olimpiad, dobr± bazę sportow± (nowe boisko), a dzi¶ kusili ciastem, kiełbaskami z grilla i doskonał± atmosferę. Drzwi Otwarte zorganizowało w sobotę III Liceum Ogólnokształc±ce im. Juliusza Słowackiego w Piotrkowie.
Z Podola do Włodzimierzowa
Spotkali się przy ul. Podole, by punktualnie o 9.30 wyruszyć do Włodzimierzowa. Ponad 100 osób wzięło udział w pierwszej w tym sezonie rowerowej wycieczce organizowanej przez piotrkowski OSiR.
3 dni temu, 07:47
Woda jak stała, tak stoi
Po każdej ulewie dzieci mog± zapomnieć o zabawie na karuzeli czy zjeżdżalni, chyba że... założ± kalosze. Od dwóch lat teren placu zabaw przy Belzackiej w Piotrkowie czeka na odwodnienie.
3 dni temu, 07:36
Jazz w Centrum idei
Ci, którzy przyszli w pi±tek do Centrum idei „Ku Demokracji” spędzili wieczór z muzyk± jazzow±. Wyst±piła grupa The Beat Freaks.
Krajobraz po pożarze. Służby ustalaj± przyczynę
200 tysięcy złotych – tyle wynosz± szacunkowe straty powstałe w wyniku pożaru, do którego doszło w czwartek wieczorem przy ul. Topolowej w Piotrkowie.
To mogło być podpalenie?
Podpalenie mogło być przyczyn± czwartkowego pożaru przy ul. Topolowej w Piotrkowie. Spłonęły hale firmy handlowo-usługowej Derewenda, która zajmuje się recyklingiem sprzętu agd. Specjali¶ci uspokajaj±, nie ma zagrożenia zatrucia szkodliwymi substancjami.
„¦piewam Piotrków” z Mart± Koszack±
Jimi Hendrix, Bill Withers, Pink Floyd, Amy Winehouse, Lady Gaga, Edyta Bartosiewicz czy Marcelina to tylko niektórzy arty¶ci, których piosenki za¶piewała bohaterka czwartkowego koncertu z cyklu „¦piewam Piotrków” Marta Koszacka. Młodej wokalistce akompaniował na gitarze akustycznej Mateusz Żerek. Koncert tradycyjnie odbył się w galerii Kawiarni Teatralnej w Miejskim O¶rodku Kultury.
Pożar na Topolowej w Piotrkowie
W czwartek wieczorem przy ul. Topolowej w Piotrkowie Trybunalskim wybuchł pożar. Najprawdopodobniej paliły się elektro¶mieci, ponieważ ogień wybuchł na terenie zakładu przetwarzania zużytego sprzętu agd. Z ogniem walczyło 15 zastępów straży pożarnej.
Geodeci z całej Polski zebrali się w Piotrkowie
Rozpocz±ł się trzydniowy Kongres Geodetów Polskich w Piotrkowie. Lokalne Stowarzyszenia Geodezyjne już po raz drugi organizuj± takie spotkanie. W tym roku hasłem przewodnim jest "Równo¶ć w geodezji".

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat