Artykuły do tagu: Piece

Dodatkowy nabór na wymianę pieców
Od 12 października trwa dodatkowy nabór wniosków do „Programu ograniczania niskiej emisji". Na mieszkańców czeka nawet 40% dofinansowania na modernizację przydomowych kotłowni.
Będą pieniądze na wymianę pieców na bardziej ekologiczne
- Co dalej z dofinansowaniem do wymiany pieców? - pytają nas zaniepokojeni czytelnicy. Wydawałoby się, że pięć miesięcy po zebraniu deklaracji od ponad trzystu mieszkańców temat ucichł. Jak się okazuje, powodów do obaw nie ma. Urząd Miasta w Piotrkowie poinformował o podpisaniu umowy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi na realizację wymiany pieców - z węglowych na bardziej przyjazne dla środowiska. Dofinansowanie z funduszu ma sięgnąć 2 miliony złotych. Kwota ma zostać wpisana do budżetu na ostatniej wakacyjnej sesji Rady Miasta.
Będą pieniądze na wymianę pieców. Tak wygramy ze smogiem?
Urząd Miasta przystępuje do „Programu Ograniczania Niskiej Emisji". Dzięki temu piotrkowianie mogą otrzymać 40% dofinansowania na wymianę pieców w przydomowych kotłowniach.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc