Artykuły do tagu: Pastoralki

Wkrótce finał  XVI Konkursu Kolęd i Pastorałek w Szydłowie
Uczestnicy XVI Konkursu Kolęd i Pastorałek w Szydłowie przesłuchania mają już za sobą. Do konkursu zgłosiło się około 300 młodych artystów z powiatów piotrkowskiego i bełchatowskiego oraz z Piotrkowa.
Koncert kolęd i pastorałek w kościele Panien Dominikanek
W czwartek 5 stycznia o godz. 16.00 w Kościele Akademickim Panien Dominikanek p.w. Matki Bożej Śnieżnej z koncertem kolęd i pastorałek wystąpią Chór Państwowej Szkoły Muzycznej I i II Stopnia im. I. J. Paderewskiego w Piotrkowie Trybunalskim przygotowany przez Macieja Salskiego oraz Szkolna Orkiestra Smyczkowa Państwowej Szkoły Muzycznej I i II Stopnia pod dyrekcją Ewy Izydorczyk-Grzelak.
Schola z Moszczenicy wystąpi u Panien Dominikanek
Ostatniego dnia stycznia w kościele akademickim Panien Dominikanek w Piotrkowie odbędzie się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Scholi Dziecięco-Młodzieżowej Parafii Podwyższenia św. Krzyża w Moszczenicy. Początek o godz. 18.00.
Kolędy i pastorałki u Panien
Na koncert kolęd i pastorałek z przesłaniem na Nowy Rok zapraszają Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie oraz kościół akademicki Panien Dominikanek.
Najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki
Najpiękniejsze polskie kolędy oraz pastorałki będzie można usłyszeć podczas koncertu, który dla wszystkich mieszkańców Piotrkowa przygotowała Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im I. Paderewskiego.
Piotrkowianin napisał świąteczną piosenkę
Wyglądając za okno wreszcie można poczuć świąteczny klimat, równie ważny jest także muzyczny aspekt tych świąt.
Centrum Idei Ku Demokracji przy ulicy Rycerskiej 3 w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na wyjątkowy koncert pastorałkowy zespołu Przeznaczenie.
Centrum Idei Ku Demokracji zaprasza na pastorałki
Centrum Idei Ku Demokracji przy ulicy Rycerskiej 3 w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza wszystkich na wyjątkowy koncert pastorałkowy zespołu Przeznaczenie, który odbędzie się 27 grudnia o godzinie 18.30.
W Szydłowie wysłuchali kolęd i pastorałek
Blisko 300 uczniów z całego regionu wzięło udział w XIII już Przeglądzie Kolęd i Pastorałek, który tradycyjnie zorganizowało Gimnazjum w Szydłowie. Koncert laureatów odbył się w niedzielę (12 stycznia) w kościele parafialnym.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc