Artykuły do tagu: PannyDominikanki

Uwaga! Z budynku klasztoru Panien Dominikanek odpadają kawałki gzymsu
Na chodniku leżą kawałki gruzu, a miejsce zostało zabezpieczone taśmą. Chodnik przy budynku Centrum Idei ku Demokracji został zabezpieczony przez strażników miejskich. Przechodnie, zachowajcie ostrożność!
Od najbliższej niedzieli (15 stycznia) do 8 lutego w Galerii „U Panien” (na piętrze) prezentowana będzie wystawa malarstwa Tomasza Sobczaka „Sacrum codzienności”.
Koncert kolęd i pastorałek w kościele Panien Dominikanek
W czwartek 5 stycznia o godz. 16.00 w Kościele Akademickim Panien Dominikanek p.w. Matki Bożej Śnieżnej z koncertem kolęd i pastorałek wystąpią Chór Państwowej Szkoły Muzycznej I i II Stopnia im. I. J. Paderewskiego w Piotrkowie Trybunalskim przygotowany przez Macieja Salskiego oraz Szkolna Orkiestra Smyczkowa Państwowej Szkoły Muzycznej I i II Stopnia pod dyrekcją Ewy Izydorczyk-Grzelak.
Rektor Panien Dominikanek zaprasza na wystawę
Centrum Idei ku Demokracji wraz z rektorem Kościoła Akademickiego Panien Dominikanek p.w. Matki Bożej Śnieżnej w Piotrkowie Trybunalskim zapraszają na wystawę prac Janusza Kucharskiego „(Od)kodowane wiadomości”. Wernisaż w Galerii „Na piętrze” 23 sierpnia o godz. 18.00.
Oficjalne otwarcie Centrum Idei ku Demokracji w Piotrkowie
„Łask – Łódź – Piotrków Trybunalski – ku demokracji, humanizmowi, wielokulturowości – stworzenie trzech centrów idei” to projekt, którego zakończenie świętowaliśmy w środę w klasztorze Panien Dominikanek w Piotrkowie.
W niedzielę, 3 sierpnia w kościele akademickim Panien Dominikanek odbędzie się coroczny Odpust Matki Boże Śnieżnej. Poza uroczystą mszą świętą odpustową, której przewodniczył będzie biskup Ireneusz Pękalski, będą też imprezy towarzyszące takie jak wernisaż wystawy „Piotrkowskie wspomnienia”, koncert zespołu Przeznaczenie czy koncert organowy Michała Daleszczyka.
Wkrótce odpust u Panien
W niedzielę, 3 sierpnia w kościele akademickim Panien Dominikanek odbędzie się coroczny Odpust Matki Boże Śnieżnej w Piotrkowie.
Nowy rektor u Panien Dominikanek
Kolejna zmiana na stanowisku rektora kościoła Panien Dominikanek w Piotrkowie.
Jest nowy rektor kościoła u Panien
13 listopada ksiądz arcybiskup Marek Jędraszewski (metropolita łódzki) mianował ks. dr Grzegorza Dziewulskiego rektorem kościoła akademickiego Panien Dominikanek w Piotrkowie.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc