Artykuły do tagu: PZOZ

Wkrótce otwarcie pediatrii na Roosevelta
1 czerwca czyli w Dniu Dziecka oficjalnie oddany zostanie do użytku oddział pediatryczny. Dzień później, przebywający w wynajmowanych salach Szpitala Wojewódzkiego przy ul. Rakowskiej pacjenci, zostaną przewiezieni do oddziału mieszczącego się na I piętrze siedziby Powiatowego Zespołu Opieki Zdrowotnej przy ul. Roosevelta.
Pediatria od dzisiaj wraca do Piotrkowa [AKTUALIZACJA]
Od 1 maja do Piotrkowa wraca oddział pediatryczny. Przez miesiąc będzie funkcjonował w Szpitalu Wojewódzkim im. Kopernika na Rakowskiej. W Dniu Dziecka przeniesie się do Powiatowego Zespołu Opieki Zdrowotnej przy Roosevelta. W poniedziałek do godzin popołudniowych z pomocy skorzystało 4 pacjentów. Nikt jednak nie został na oddziale.
Miasto wyłoży środki na remont przychodni, ale.... [AKTUALIZACJA]
... kosztorys i plan remontu musi sporządzić powiat. W czwartek odbyła się rozmowa prezydenta Piotrkowa Krzysztofa Chojniaka ze starostą Stanisławem Cubałą, podczas której pierwszy z nich zadeklarował pomoc przy remoncie przychodni przy ulicy Dmowskiego.
Powiat odbija piłeczkę: dlaczego miasto nie otworzy swojej przychodni?
No właśnie: dlaczego? - Skoro budynek przy ulicy Dmowskiego jest własnością miasta, a my jesteśmy jedynie jego administratorem, prezydent jako starosta powiatu grodzkiego może wystąpić do NFZ-u i zgłosić uruchomienie punktu Podstawowej Opieki Zdrowotnej – mówił na antenie Strefy FM wicestarosta powiatu piotrkowskiego.
Eliza Bartkowska nowym dyrektorem PZOZ
Specjalistka ekonomii i finansów przedsiębiorstw została nowym dyrektorem Powiatowego Zespołu Opieki Zdrowotnej. Zarząd Powiatu Piotrkowskiego powierzył obowiązki Elizie Bartkowskiej w środę 7 grudnia.
Pensje płacimy na bieżąco. Wicestarosta odpowiada posłance
- Szpital na bieżąco reguluje swoje należności – powiedział na antenie Radia Strefa FM Piotr Wojtysiak, wicestarosta piotrkowski. Samorządowiec odpowiedział w ten sposób na sugestie posłanki Elżbiety Radziszewskiej, która sugerowała, że są pracownicy placówki przy Roosevelta otrzymują wynagrodzenie z dużym opóźnieniem.
Zmiany w PZOZ później niż zakładano
Przeniesienie oddziałów piotrkowskich szpitali się opóźni. Projekt dotyczący przekształcenia Powiatowego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Piotrkowie nadal nie został zaakceptowany przez zarząd województwa łódzkiego, dlatego podczas wczorajszej sesji Rady Powiatu Piotrkowskiego, radni dokonali korekty stosownej uchwały.
Mały Krzyś prezentem na Dzień Matki
Zaledwie chwilę po tym, jak mały Krzyś przyszedł na świat, wrócił do swojej mamy z laurką i drobnym upominkiem...
Przychodnia przy ul. Broniewskiego zmienia adres
Uwaga pacjenci korzystający z usług piotrkowskiej przychodni przy ulicy Broniewskiego w Piotrkowie! Najpóźniej za kilkadziesiąt dni zmieni się adres placówki.
Banaszek niesłusznie pozbawiony mandatu
Zarządzanie zakładem opieki zdrowotnej to nie to samo co zarządzanie działalnością gospodarczą. Piotrkowski radny poprzedniej kadencji i jednocześnie dyrektor Powiatowego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Piotrkowie Paweł Banaszek niesłusznie więc pozbawiony został mandatu – tak krótko skwitować można wyrok Naczelnego Sądu Administracyjnego, którego orzeczenie odczytano podczas środowej sesji Rady Miasta.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc