Artykuły do tagu: PZOZ

Część dalsza sporu na linii powiat – miasto
Kłamliwymi doniesieniami dyrekcja Powiatowego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Piotrkowie nazwała niedawne wypowiedzi przedstawicieli magistratu w sprawie przychodni przy Dmowskiego 47. Na stronie PZOZ w środę 22 listopada pojawiło się oświadczenie dyrektor placówki. Urząd Miasta w Piotrkowie na razie nie zareagował.
Zaapelowała do prezydenta Krzysztofa Chojniaka i starosty Stanisława Cubały poseł Anna Milczanowska, który zorganizowała we wtorek konferencję prasową, poświęconą likwidacji poradni POZ przy ulicy Dmowskiego. Od 6 listopada lekarze, którzy jeszcze do niedawna tam pracowali przyjmują pacjentów w przychodni w Alei Armii Krajowej. Uczestnicy wtorkowego spotkania chcieliby pozostawienia poradni w dotychczasowym miejscu.
Komunikat dla piotrkowskich pacjentów
Pacjenci lekarzy Leszka Józefackiego i Piotra Krześniaka, którzy leczyli się w filii nr 5 PZOZ przy ulicy Dmowskiego 47, będą przyjmowani przez tych samych lekarzy w Przychodni nr 4 przy ulicy Armii Krajowej 11. Zmiana obowiązuje od 6 listopada.
Zmiany w szpitalu przy Roosevelta
Oddział kardiologiczno-internistyczny w Powiatowym Zespole Opieki Zdrowotnej w Piotrkowie, który tymczasowo zamknięto z powodu wykrycia zawilgocenia i pleśni, nie wznowił jeszcze działalności. Na początku października zapowiadano, że przerwa potrwa od 3 do 5 tygodni, wszystko wskazuje na to, że jednak będzie dłuższa. Zmieni się też więcej niż pierwotnie zakładano.
Oddział przy ul. Roosevelta znów zamknięty [AKTUALIZACJA]
Choć trudno w to uwierzyć… oddział kardiologiczno-internistyczny w szpitalu przy ul. Roosevelta znów jest zamknięty. Dyrektor Powiatowego Zespołu Opieki Zdrowotnej nie znalazła czasu, by wypowiedzieć się w tej sprawie. Powody zamknięcia oddziału zdradził nam za to przedstawiciel NFZ.
„Opór materii medycznej jest duży” . Rada Powiatu Piotrkowskiego o szpitalu na Roosevelta
Mocne słowa padły podczas piątkowej sesji Rady Powiatu Piotrkowskiego. W trakcie dyskusji o sytuacji ekonomiczno – finansowej Powiatowego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Piotrkowie (czyli szpitala przy Roosevelta) dyrektor placówki zwróciła uwagę na brak współpracy personelu medycznego. Eliza Bartkowska poinformowała też o zawieszeniu od 1.09 działalności Oddziału Kardiologiczno – Internistycznego.
Oddział Kardiologii i Chorób Wewnętrznych zamknięty od września?
Czterech lekarzy pracujących na Oddziale Kardiologii i Chorób Wewnętrznych Powiatowego Zespołu Opieki Zdrowotnej przy ul. Roosevelta w Piotrkowie złożyło wypowiedzenia. A to oznacza, że od 1 września oddział będzie zamknięty, chyba, że do tego czasu uda się zatrudnić ich zastępców.
Ordynator pediatrii przy Roosevelta:
Od początku czerwca w szpitalu Powiatowego Zespołu Opieki Zdrowotnej przy ulicy Roosevelta w Piotrkowie funkcjonuje oddział pediatryczny. - To nowoczesny, świetnie wyposażony i funkcjonalny oddział, który przeszedł całkowitą modernizację - mówił w programie " O tym się mówi" na antenie Strefy FM dr Jarosław Cielecki, ordynator jednostki.
Oddział pediatryczny oficjalnie otwarty, ale jeszcze nie działa
Oddział pediatryczny w Powiatowym Zespole Opieki Zdrowotnej w Piotrkowie Trybunalskim został w czwartek oficjalnie otwarty, ale jeszcze przez kilka dni rodzice powinni się zgłaszać ze swoimi dziećmi do Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika przy ulicy Rakowskiej.
Dla kochanych mam i ich dzieci
5 dzieci, w tym bliźnięta, przyszły na świat w Powiatowym Zespole Opieki Zdrowotnej w Piotrkowie (PZOZ), w tym wyjątkowym Dniu Matki. Na oddziale noworodkowym siły po porodzie odzyskuje 15 pań, szczęśliwych i zajętych obowiązkami matczynymi.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc