Artykuły do tagu: PSP

Komendant PSP w Piotrkowie odwołany
Młodszy brygadier Mariusz Wojcieszko odwołany ze stanowiska komendanta miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim. Funkcję tę pełnił jedynie przez kilka tygodni.
Pięć osób rannych w wypadku pod Piotrkowem [aktualizacja]
Pięć osób zostało rannych w wypadku, do którego doszło w sobotę 30 grudnia ok. godz. 14 na drodze krajowej nr 91 w Longinówce w gminie Rozprza. Przez godzinę droga była całkowicie zablokowana. Niestety jedna z osób poszkodowanych zmarła w szpitalu.
Nowo mianowany komendant Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim zapewnia, że jego drzwi zawsze będą otwarte dla innych strażaków i oferuje przejrzysty sposób zarządzania. Młodszy brygadier Mariusz Wojcieszko złożył w czwartkowe południe ślubowanie w asyście pocztu sztandarowego.
Nowy komendant piotrkowskich strażaków
Choć swoje obowiązki pełni od ponad 2 miesięcy to dopiero w czwartek 16 listopada oficjalnie je przejmie. Tego dnia mł. bryg. Mariusz Wojcieszko zostanie oficjalnie komendantem miejskim Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie.
19.10.2017 00:14
Pożar domu w Plucicach
Ulatniający się z butli gaz oraz znajdujący się tuż obok piec typu koza prawdopodobnie jest przyczyną pożaru, do którego doszło w środę wieczorem w Plucicach w gm. Gorzkowice.
Nad Piotrkowem przeszła nawałnica
Bardzo intensywny deszcz padał w sobotę po południu w Piotrkowie i okolicach. Studzienki w wielu miejscach nie nadążały odbierać wody. Na szczęście ulewa trwała kilkanaście minut i nie wyrządziła zbyt wielu szkód.
Mężczyzna utonął w Zalewie Sulejowskim
Ciało 26-letniego mężczyzny po południu wyłowili z Zalewu Sulejowskiego piotrkowscy strażacy. Do zdarzenia doszło w Swolszewicach Dużych.
Paliła się butla z gazem
O mały włos, a doszłoby do tragedii. W jednym z mieszkań w kamienicy przy ulicy Roosevelta w Piotrkowie, zapaliła się butla z gazem. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy strażaków.
Pożar domu na Garbarskiej
W piątek po południu, strażacy gasili pożar drewnianego domu przy ulicy Garbarskiej w Piotrkowie. Ogień zauważył jeden z przechodniów. Tylko błyskawiczna akcja strażaków, pozwoliła na uratowanie budynku.
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej. Miejskie eliminacje w Piotrkowie
W siedzibie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie zakończyły się miejskie eliminacje ogólnopolskiego turnieju wiedzy pożarniczej.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc