Artykuły do tagu: PSM

Festiwal Letni w Państwowej Szkole Muzycznej
Tradycyjnie jak co roku przed Państwową Szkołą Muzyczną w Piotrkowie odbył się Festiwal Letni, w którym główne role "grali" uczniowie placówki. - Będzie muzyka lekka, łatwa i przyjemna - zapowiadali organizatorzy.
Śpiewali kolędy i pastorałki
W Kościele Akademickim Panien Dominikanek p.w. Matki Bożej Śnieżnej z koncertem kolęd i pastorałek w czwartek wystąpili: Chór Państwowej Szkoły Muzycznej I i II Stopnia im. I. J. Paderewskiego w Piotrkowie Trybunalskim przygotowany przez Macieja Salskiego oraz Szkolna Orkiestra Smyczkowa Państwowej Szkoły Muzycznej I i II Stopnia pod dyrekcją Ewy Izydorczyk-Grzelak.
Druga strona medalu (grzejnika)
Pracownicy PSM w kilku blokach wymienili termostaty przy kaloryferach. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że ich konstrukcja nie pozwala na całkowite zamknięcie grzejników. - Nie chcę być więźniem swojego kaloryfera - mówi jeden z lokatorów.

Kilka dni temu o sprawie pisał "Tydzień Trybunalski". Dziś głos zabiera Ekspert.
Szmatą kazali obwiązać kaloryfer
To nie scenariusz filmu Barei, ale rzeczywistość, która jednych może śmieszyć, innych raczej przyprawia o zawrót głowy.
Kolejny koncert uczniów w PSM
Uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej po raz kolejny zaprezentowali swoje umiejętności podczas koncertu jaki odbył się we wtorek w sali koncertowej tej placówki.
Letni Festiwal przed Szkołą Muzyczną
17 zespołów wystąpiło w sobotnie przedpołudnie na corocznym Festiwalu Letnim Państwowej Szkoły Muzycznej w Piotrkowie.
Kolędy i pastorałki w szkole muzycznej
"Wieczór wigilijny" to nazwa koncertu, jaki odbył się w poniedziałek, 21 grudnia w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Piotrkowie. Licznie zgromadzona publiczność wysłuchała znanych i mniej znanych kolęd i pastorałek.
Spokojnie, wykonawca musi to naprawić!
Wieżowiec przy ul. Belzackiej, tuż przy Kwadracie, zyskał nową elewację. Inwestycja nie została jeszcze zakończona, a po jednej ze ścian już spłynęła farba. - Wykonawca musi to poprawić - uspokaja spółdzielców prezes spółdzielni.
Chóralnie i kameralnie w Piotrkowie
„Chóralnie i kameralnie” to nazwa koncertu, który miał miejsce w niedzielne popołudnie na dziedzińcu Centrum Idei „Ku Demokracji”. Przed publicznością wystąpili uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Piotrkowie
Turecka muzyka na piotrkowskim Rynku
Tureckiej muzyki tradycyjnej można było posłuchać w piątkowy wieczór na piotrkowskim Rynku. Wszystko w ramach XI Festiwalu Klarnetowego zorganizowanego przez Państwową Szkołę Muzyczną w Piotrkowie.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc