Artykuły do tagu: PKSPolonia

Odmłodzona Polonia zamierza zrealizować cel
Poloniści już trenują, póki co pod okiem starego szkoleniowca Roberta Grzesiuka, ale działacze nadal poszukują nowego trenera. Do tej pory prowadzono rozmowy z czterami osobami.
Poloniści wznowią treningi za kilkanaście dni
Piłkarze piotrkowskiej Polonii wznowią treningi w połowie stycznia, w pierwszej rundzie zespół prowadził Robert Grzesiuk, w drugiej części sezonu prawdopodobnie zastąpi go ktoś inny, działacze prowadzą aktualnie rozmowy z kandydatami na szkoleniowca. Robert Grzesiuk co prawda ustalił wstępny plan sparingów, ale nowy szkoleniowiec może go zmienić.
26.11.2016 20:31
Nerwowy finisz Polonii
Polonia przegrała ostatni mecz w tym roku, tym razem lepszy był LKS Kwiatkowice, który zwyciężył z piotrkowską drużyną 3:1 (2:0). Pod koniec spotkania emocje poniosły jednych, jak i drugich, a mecz skończył się awanturą.
21.11.2016 19:23
Jeszcze tylko jeden mecz
Remisem 2:2 (1:1) zakończył się mecz 18. kolejki IV ligi łódzkiej pomiędzy piotrkowską Polonią a Ceramiką Opoczno, to było przedostatnie spotkanie w tym roku, ale już teraz wiadomo, że w tej rundzie Polonia nie opuści ostatniego miejsca w tabeli, ponieważ do przedostatniego Mechanika Radomsko traci już osiem punktów.
12.11.2016 19:48
Oby do przerwy
Po pierwszej połowie, zakończonej remisem 1:1, chyba mało kto się spodziewał, że piotrkowska Polonia tak wysoko przegra mecz z KS Sand-Bus Kutno, ostatecznie ten pojedynek zakończył się wynikiem 2:6. Piłkarze czekają już na zimową przerwę, podczas której, zespół musi zostać odbudowany, zwłaszcza w defensywie.
Polonia uratowała remis w Skierniewicach
W meczu 16. kolejki IV ligi łódzkiej piotrkowska Polonia zremisowała w Skierniewicach z tamtejszą Unią 1:1 (0:1), nie zmienia to jednak faktu, że zespół prowadzony przez Roberta Grzesiuka nadal zajmuje ostatniej miejsce w ligowej tabeli.
Polonia nie potrafi odbić się od dna
Jeśli Polonia nie zacznie zdobywać punktów, to w przyszłym sezonie będzie występować w klasie okręgowej, w ostatnim meczu piotrkowski zespół przegrał z KS Paradyż 0:1 (0:0) i wciąż okupuje ostatnie miejsce w IV-ligowej tabeli.
Polonia nie wykorzystała szansy
Gdyby poloniści wygrali sobotnie spotkanie z Zawiszą Rzgów, piotrkowski zespół opuściłby ostatnie miejsce w czwartoligowej tabeli, ostatecznie ten mecz zakończył się jednak zwycięstwem rzgowian 4:2 (2:0).
Polonia została bez trenera
Nie tylko piotrkowscy szczypiorniści i szczypiornistki nie najlepiej rozpoczęli ten sezon, fatalny bilans ma także piotrkowska Polonia, która z dziewięciu dotychczasowych spotkań przegrała aż siedem, ostatnie w sobotę z zelowskim Włókniarzem, po tej porażce trener Aleksandar Majić zrezygnował z prowadzenia drużyny.
12.09.2016 11:38
Co dalej z Polonią?
W sobotę poloniści przegrali kolejny mecz, tym razem z Nerem Poddębice 1:4 (0:1), kilka dni wcześniej również wysoko, bo 3:4 (0:3) przegrali z Zawiszą Pajęczno. Po sobotnim spotkaniu z zespołem z Poddębic trener Aleksandar Majić powiedział, że rozważa dymisję.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc