Artykuły do tagu: PKSPolonia

Ostatni mecz na własnym boisku
W ostatnim meczu przed własną publicznością piłkarze Polonii wywalczyli jeden punkt. W środę piotrkowianie zmierzyli się z Ceramiką Opoczno. To spotkanie zakończyło się remisem 1:1 (1:1), mimo, iż od 20. minuty poloniści musieli grać w osłabieniu, ponieważ czerwoną kartką został ukarany Patryk Grzesiuk.
Poloniści odliczają dni do końca sezonu
Zawodnicy piotrkowskiej Polonii prawdopodobnie chcieliby, żeby ten fatalny sezon jak najszybciej się zakończył. W meczu 36. kolejki IV ligi poloniści przegrali z KS Sand Bus Kutno 0:2 (0:1), do końca rozgrywek pozostały już tylko dwa spotkania.
Polonia rozbita w Kleszczowie
Poloniści nie radzą sobie w tym sezonie z zespołami z czołówki, w środę przegrali z Omegą Kleszczów 0:5 (0:1). Piotrkowski zespół przyjechał do Kleszczowa bez kilku podstawowych zawodników.
Poloniści wywalczyli jeden punkt
Zakończyła się wreszcie fatalna seria piotrkowskiej Polonii, podopieczni trenera Robert Grzesiuka wywalczyli w sobotę jeden punkt, bezbramkowo remisując na własnym boisku z KS Paradyż.
Zawisza też okazał się za mocny
W meczu 32. kolejki IV ligi łódzkiej piotrkowska Polonia przegrała z Zawiszą Rzgów 1:4 (0:3), to kolejna wysoka porażka piotrkowskiego zespołu w tym miesiącu. Poloniści kończyli ten mecz w dziewięciu, ponieważ czerwonymi kartkami zostali ukarani Robert Skupień oraz Krzysztof Grobelny.
W trzech ostatnich spotkaniach podopieczni trenera Roberta Grzesiuka stracili aż 16 bramek, nie strzelając żadnej. W środę poloniści przegrali na własnym boisku z rezerwowym zespołem PGE GKS Bełchatów 0:5 (0:3).
Najwyższa porażka w tym sezonie
Poloniści tak wysoko do tej pory w tym sezonie nie przegrali, w sobotę do Piotrkowa przyjechali zawodnicy, prowadzącej w IV-ligowej tabeli Warty Sieradz, którzy nie dali szans piotrkowianom, wygrywając to spotkanie aż 6:0 (3:0).
Aż 0:5 (0:1) przegrała piotrkowska Polonia w meczu 29. kolejki IV ligi łódzkiej, Warta Działoszyn, która jest wiceliderem rozgrywek, okazała się zbyt wymagającym rywalem.
Takie porażki bolą najbardziej. Podczas środowego spotkania piotrkowski zespół niemal przez cały mecz bezbramkowo remisował z Włókniarzem Zelów, dopiero w 88. minucie spotkania zwycięską bramkę dla gości zdobył Robert Świątnicki, który pojawił się na boisku zaledwie kilka minut wcześniej.
Polonia rozbita na wyjeździe, ale nie wszystkie mecze się odbędą
Poloniści rozegrali mecz 27. kolejki IV ligi już w piątek, 28 kwietnia, do domu wracali jednak w nie najlepszych nastrojach, ponieważ przegrali w Byczynie z zespołem Termy Ner Poddębice aż 2:5 (1:5). Tymczasem w okręgu piotrkowskim kilka meczów przełożono, intensywne opady deszczu sprawiły, że niektóre boiska nie nadają się do gry.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc