Artykuły do tagu: PKSPolonia

Zawisza też okazał się za mocny
W meczu 32. kolejki IV ligi łódzkiej piotrkowska Polonia przegrała z Zawiszą Rzgów 1:4 (0:3), to kolejna wysoka porażka piotrkowskiego zespołu w tym miesiącu. Poloniści kończyli ten mecz w dziewięciu, ponieważ czerwonymi kartkami zostali ukarani Robert Skupień oraz Krzysztof Grobelny.
W trzech ostatnich spotkaniach podopieczni trenera Roberta Grzesiuka stracili aż 16 bramek, nie strzelając żadnej. W środę poloniści przegrali na własnym boisku z rezerwowym zespołem PGE GKS Bełchatów 0:5 (0:3).
Najwyższa porażka w tym sezonie
Poloniści tak wysoko do tej pory w tym sezonie nie przegrali, w sobotę do Piotrkowa przyjechali zawodnicy, prowadzącej w IV-ligowej tabeli Warty Sieradz, którzy nie dali szans piotrkowianom, wygrywając to spotkanie aż 6:0 (3:0).
Aż 0:5 (0:1) przegrała piotrkowska Polonia w meczu 29. kolejki IV ligi łódzkiej, Warta Działoszyn, która jest wiceliderem rozgrywek, okazała się zbyt wymagającym rywalem.
Takie porażki bolą najbardziej. Podczas środowego spotkania piotrkowski zespół niemal przez cały mecz bezbramkowo remisował z Włókniarzem Zelów, dopiero w 88. minucie spotkania zwycięską bramkę dla gości zdobył Robert Świątnicki, który pojawił się na boisku zaledwie kilka minut wcześniej.
Polonia rozbita na wyjeździe, ale nie wszystkie mecze się odbędą
Poloniści rozegrali mecz 27. kolejki IV ligi już w piątek, 28 kwietnia, do domu wracali jednak w nie najlepszych nastrojach, ponieważ przegrali w Byczynie z zespołem Termy Ner Poddębice aż 2:5 (1:5). Tymczasem w okręgu piotrkowskim kilka meczów przełożono, intensywne opady deszczu sprawiły, że niektóre boiska nie nadają się do gry.
Zwycięstwo, które smakuje szczególnie
Piotrkowska Polonia odniosła w sobotę pierwsze zwycięstwo w tej rundzie, zespół Roberta Grzesiuka pokonał Zawiszę Pajęczno 1:0 (0:0). Bramkę na wagę trzech punktów zdobył na początku drugiej połowy Konrad Jarzembowski.
Osłabiona Polonia nie sprostała Andrespolii
Piotrkowska Polonia przegrała z Andrespolią Wiśniowa Góra 0:3 (0:0), od 41. minuty poloniści musieli jednak grać w dziesięciu, ponieważ czerwoną kartką został ukarany Tomasz Wrona. Dla Andrespolii to były pierwsze punkty w tej rundzie.
Kapitan zostaje w Polonii
Kapitan piotrkowskiej Polonii Adrian Malicki przedłużył umowę z tym zespołem, to filar drużyny, w trzech z czterech dotychczasowych meczów rundy wiosennej wpisywał się na listę strzelców.
Remis w meczu outsiderów
Ostatnia w czwartoligowej tabeli Polonia Piotrków zremisowała z przedostatnim do niedawna Mechanikiem Radomsko 1:1 (1:0). Jeden punkt zapewnił piotrkowskiej drużynie Adrian Malicki.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc