Artykuły do tagu: PKSPolonia

Zwycięstwo, które smakuje szczególnie
Piotrkowska Polonia odniosła w sobotę pierwsze zwycięstwo w tej rundzie, zespół Roberta Grzesiuka pokonał Zawiszę Pajęczno 1:0 (0:0). Bramkę na wagę trzech punktów zdobył na początku drugiej połowy Konrad Jarzembowski.
Osłabiona Polonia nie sprostała Andrespolii
Piotrkowska Polonia przegrała z Andrespolią Wiśniowa Góra 0:3 (0:0), od 41. minuty poloniści musieli jednak grać w dziesięciu, ponieważ czerwoną kartką został ukarany Tomasz Wrona. Dla Andrespolii to były pierwsze punkty w tej rundzie.
Kapitan zostaje w Polonii
Kapitan piotrkowskiej Polonii Adrian Malicki przedłużył umowę z tym zespołem, to filar drużyny, w trzech z czterech dotychczasowych meczów rundy wiosennej wpisywał się na listę strzelców.
Remis w meczu outsiderów
Ostatnia w czwartoligowej tabeli Polonia Piotrków zremisowała z przedostatnim do niedawna Mechanikiem Radomsko 1:1 (1:0). Jeden punkt zapewnił piotrkowskiej drużynie Adrian Malicki.
Polonia zgubiła kolejne punkty
Poloniści przegrali z Pilicą Przedbórz 1:3 (0:0), odbywa zespoły kończyły ten mecz w osłabieniu. Goście zdobyli dwie bramki z rzutów karnych. Honorowego gola dla Polonii, podobnie jak w poprzednim spotkaniu, strzelił Adrian Malicki.
Polonia popłynęła w Warcie
Poloniści przegrali w drugim meczu rundy wiosennej z Jutrzenką Warta 1:2 (0:1), honorową bramkę dla piotrkowskiej drużyny zdobył Adrian Malicki.
12.03.2017 11:55
Jeden punkt Polonii
W inauguracyjnym meczu rundy wiosennej, grający w IV lidze łódzkiej poloniści bezbramkowo zremisowali na własnym boisku ze Zjednoczonymi Bełchatów, przez większość meczu bełchatowianie grali w osłabieniu, po tym jak pod koniec pierwszej połowy czerwoną kartką został ukarany Dominik Cukiernik.
 Polonia zaczyna walkę o przetrwanie
Poloniści wznowią rozgrywki już w najbliższą sobotę, 11 marca, na własnym boisku przy ul. Broniewskiego 18 zmierzą się z jedną z czołowych drużyn IV ligi łódzkiej - Zjednoczonymi Bełchatów. Polonia zajmuje ostatnie miejsce w tej klasie rozgrywkowej, do przedostatniego w tabeli Mechanika Radomsko traci jedenaście punktów, a do zespołu z Bełchatowa, który zajmuje trzecie miejsce w tabeli aż...27 punktów.
Odmłodzona Polonia zamierza zrealizować cel
Poloniści już trenują, póki co pod okiem starego szkoleniowca Roberta Grzesiuka, ale działacze nadal poszukują nowego trenera. Do tej pory prowadzono rozmowy z czterami osobami.
Poloniści wznowią treningi za kilkanaście dni
Piłkarze piotrkowskiej Polonii wznowią treningi w połowie stycznia, w pierwszej rundzie zespół prowadził Robert Grzesiuk, w drugiej części sezonu prawdopodobnie zastąpi go ktoś inny, działacze prowadzą aktualnie rozmowy z kandydatami na szkoleniowca. Robert Grzesiuk co prawda ustalił wstępny plan sparingów, ale nowy szkoleniowiec może go zmienić.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc