Artykuły do tagu: PGE

Aż 45 razy od czwartku do piątkowego poranka wyjeżdżała piotrkowska straż pożarna. Interwencje miały związek, rzecz jasna, z pierwszym w sezonie atakiem zimy. W wielu gospodarstwach w powiecie nadal nie ma prądu i, co gorsza, jego dostawy zostaną wznowione dopiero jutro.
Orkan Grzegorz. Dostawy prądu w regionie wznowione
W niedzielę informowaliśmy o dość łagodnym przebiegu orkanu Grzegorz w naszym regionie. Gospodarstwa, dachy i domy nie uległy zniszczeniom, większość zgłoszeń dotyczyła powalonych drzew czy słupów energetycznych. To oczywiście, wiąże się ze wstrzymaniem dostaw prądu - jeszcze w poniedziałek wszystkie z nich mają zostać usunięte.
W mieście i powiecie wszyscy mają już prąd? [AKTUALIZACJA]
Jak zapewniają przedstawiciele PGE, w Piotrkowie i powiecie piotrkowskim prąd popłynął już do wszystkich gospodarstw. Prądu może nie być jeszcze w niektórych miejscach w Bełchatowie i powiecie bełchatowskim. Wielu słuchaczy Strefy FM skarżyło się, że przez kilka dni po przejściu orkanu Ksawery nie mogli dodzwonić się na 991, ani żaden inny numer telefonu.
Odnowione laboratorium językowe na UJK
Odnowione laboratorium językowe oddała dziś do użytku filia Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Piotrkowie Tryb. Jego wyposażenie kosztowało ok. 20 tys zł i było możliwe dzięki wsparciu PGE GiEK z Bełchatowa.
500 finalistów zmierzy się w niedzielnym wyścigu w KWB Bełchatów
Na rozpoczęcie 4. edycji Red Bull 111 Megawatt niecierpliwie czekali entuzjaści brudnego sportu z całego świata. Malownicze tereny Kopalni PGE zamieniły się w motoryzacyjny raj z piekielnie trudnym torem, tętniącym życiem miasteczkiem zawodów i gorącą atmosferą. Nie zabrakło widowiskowych przejazdów, spektakularnych wywrotek i twardej sportowej rywalizacji. Kurz z ziemi podniosło blisko 1000 motocykli, a nieliczne chmury rozgoniły podniebne akrobacje. Kolejny zastrzyk emocji już w niedzielę podczas wielkiego finału z udziałem 500-set najlepszych zawodników
Czy rząd zrezygnuje z inwestycji w Złoczewie? Co z
Niedługo skończą się zasoby węgla brunatnego w okolicach Bełchatowa, dlatego od lat mówi się o wydobywaniu tego surowca ze złoża pod Złoczewem. Wówczas wiele miejsc pracy w regionie zostałoby uratowanych. Tymczasem rządzący nie podjęli jeszcze żadnej oficjalnej decyzji w tej sprawie. Do sprawy wracają dziennikarze wtorkowej „Rzeczpospolitej” (dodatek „Ekonomia i Rynek”).
Kilkadziesiąt tysięcy gospodarstw bez prądu
Intensywne opady śniegu i silny wiatr spowodowały liczne awarie sieci energetycznych, z którymi zmagają się mieszkańcy m.in. gmin Gorzkowice i Sulejów, a także powiatu radomszczańskiego.
Wyprawka dla stu dzieci od PGE Dystrubucja
100 kolorowych tornistrów z wyprawkami trafiło do potrzebujących dzieci - głównie pierwszoklasistów - z piotrkowskich szkół. Wszystko to w ramach akcji "Energetyczny tornister"zorganizowanej przez PGE Dystrybucja.
PGE po raz kolejny przestrzega przed oszustami
PGE Polska Grupa Energetyczna ruszyła z kolejną odsłoną kampanii informacyjnej przestrzegającej przed nieuczciwymi sprzedawcami energii.
08.04.2016 14:30
Posadzili las
Niemal 70 uczniów Gimnazjum nr 4 z Piotrkowa, posadziło las w okolicy miejscowości Żarnowica. W sumie zasadzono ponad 5 tysięcy sadzonek sosny.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat