Artykuły do tagu: PE

3 godziny temu, 12:15
Pokój Wyzwań czeka na Ciebie
Szukasz pomysłu na niebanalne spędzenie wolnego czasu? Lubisz dreszczyk emocji i kryminalne zagadki? Teraz masz niepowtarzalną okazję zmierzyć się z łamigłówkami szalonego naukowca Feliksa. Odwiedź Pokój Wyzwań w Piotrkowie i wydostań się z twierdzy Feliksa!
Pendrive – gadżet użyteczny dla każdego
W ostatnich latach pendrive'y stały się jednym z najpopularniejszych rodzajów gadżetów reklamowych. Bez trudu wyparły propozycje w rodzaju długopisów czy kubków, stając się nieodłączną częścią targów i konferencji. Skąd bierze się ich atrakcyjność jako upominków reklamowych? Na to pytanie odpowiemy w tym artykule.
Zmiana tras autobusów MZK na Wierzejach
Z powodu prac przy przebudowie pętli na Wierzejach, zmienią się trasy miejskich autobusów kursujących na to osiedle.
Parlament Europejski przyjął unijne przepisy bezpieczeństwa dla dronów
Posłowie poparli przepisy dla całej Unii Europejskiej, zapewniające bezpieczne używanie dronów oraz aktualizujące zasady bezpieczeństwa dla lotnictwa. Zgodnie z nowymi uregulowaniami „latające kamery” będą musiały być projektowane w sposób wykluczający ryzyko dla ludzi.
Pe / Drony 
Mistrzowie trenują w Sulejowie
Od czwartku w Sulejowie trwa zgrupowanie kadry Polski niepełnosprawnych w piłce siatkowej plażowej. Sportowcy przygotowują się do Międzynarodowego Turnieju w Kazachstanie. Mężczyźni udowadniają, że nie ma rzeczy niemożliwych i pomimo różnych dysfunkcji, poświęcają się pasji.
Zatrzymali pedofila w Tomaszowie
44-letni mieszkaniec Tomaszowa Mazowieckiego odpowie za skłonności pedofilskie. Mężczyzna próbował skonić do czynności seksualnych 14-letnią dziewczynkę. W zatrzymaniu pomógł znany wrocławski łowca pedofilów Krzysztof Dymkowski.
II LO w Piotrkowie świętuje
Już po raz trzeci II Liceum Ogólnokształcące w Piotrkowie zorganizowało święto szkoły. Uczniowie, ale i nauczyciele prezentowali swoje zdolności wokalne jak i aktorskie, a to wszystko w klimacie lat 70.
Piotrkowianki ścinają włosy w słusznej sprawie
W Piotrkowie trwa akcja "Daj włos", która ma na celu zebranie naturalnych włosów na peruki dla pacjentek chorych na nowotwory. Kobiety chcące zmienić swój wygląd, mogą przy okazji zrobić coś dla innych. Akcja zorganizowana została w mieście nie po raz pierwszy i z roku na rok cieszy się jeszcze większym zainteresowaniem. We wtorek do jednego z piotrkowskich salonów zgłosiło się prawie 30 osób.
Happening artystyczny i zbiórka pieniędzy dla dzieci
Po raz kolejny mieszkańcy Piotrkowa spotkali się w parku Jana Pawła II podczas happeningu artystycznego połączonego ze sprzedażą charytatywną, który zorganizował Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury.
Firma upadła i nie można się dodzwonić
- Niestety połączenie nie może być zrealizowane - taki komunikat słyszymy, telefonując do wielu osób, instytucji i firm w Piotrkowie. Ma to związek ogłoszeniem 23 maja 2018 roku upadłości spółki Hyperion. Dlatego do wielu podmiotów posiadających telefony o początkowych numerach 732 lub 733 nie można się dodzwonić. Sprawa dotyczy m.in. Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta oraz Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat