Artykuły do tagu: Otwarcie

Żłobek w Sulejowie otwarty
W piątek (6.01) w Sulejowie został otwarty Żłobek Samorządowy "Kraina Troskliwości". Jest to pierwsza tego typu placówka samorządowa w powiecie piotrkowskim.
Fajerwerki na otwarcie Placu Zamkowego
Pokaz sztucznych ogni i prezentacja iluminacji Zamku Królewskiego – tak władze miasta uświetniły otwarcie po remoncie Placu Zamkowego. Prace trwały niemal trzy miesiące.
Plac Zamkowy. W środę otwarcie!
W środę (28 grudnia) o godzinie 17.00 odbędzie się oficjalne otwarcie placu Zamkowego po kompleksowej przebudowie. W programie pokaz kolorowych iluminacji oraz sztucznych ogni. Na piotrkowian będą czekać także upominki.
2 grudnia otwierają lodowisko
W najbliższy piątek ruszy dziesiąty sezon na lodowisku w parku Poniatowskiego w Piotrkowie. Inaugurację zaplanowano na godz. 16.00.
Oficjalne otwarcie hipermarketu Auchan w Piotrkowie
Hipermarket Auchan oficjalnie już otwarty.
08.11.2015 13:45
Park oficjalnie otwarty
Przy akompaniamencie Miejskiej Orkiestry Dętej prezydent Piotrkowa Krzysztof Chojniak przypiął kłódkę na „mostku zakochanych” w Parku im. księcia Józefa Poniatowskiego. W taki symboliczny sposób w niedzielne przedpołudnie dokonano oficjalnego otwarcia zrewitalizowanego zieleńca. Zorganizowany z tej okazji w parku piknik rodzinny „Dzień dobry w parku” przyciągnął zarówno starszych, jak i młodszych piotrkowian.
Dom Seniora w Studziankach już otwarty
Warunki jak w dobrej klasy hotelu, piękne pokoje z łazienkami, przytulny salon, elegancka stołówka, gabinety lekarskie, sala do rehabilitacji i terapii zajęciowej, a nawet kaplica – to wszystko oferuje Dom Seniora Anders w Studziankach, który dodatkowo położony jest w leśnym zaciszu.
Reporter Young zawitał do Focus Mall
W sobotę (21 marca) w Focus Mall zostanie otwarty nowy sklep rodzimej marki odzieży dla dzieci i młodzieży Reporter Young. Został on urządzony na 71 kw. powierzchni na I piętrze vis-a-vis sklepu CCC.
Otwarcie Toxic Jeans w Focus Mall
W czwartek, 12 marca w galerii Focus Mall w Piotrkowie otwarto sklep nowej dżinsowej marki Toxic Jeans. Salon urządzony jest na 80 metrach kw. powierzchni na parterze vis-a-vis sklepu Home&You.
Handlowy poranek w Piotrkowie
Dziś (26 lutego) w Piotrkowie otwarto kolejny sklep ze sprzętem RTV i AGD - Media Expert. Pierwsi klienci pojawili się już przed godz. 6.00 rano. Skuszeni niskimi cenami czekali, by kupić przecenione sprzęty. Zainteresowaniem cieszyły się pralki, lodówki i telewizory. Tuż przed otwarciem zebrała się spora kolejka. Specjalne promocje dla swoich klientów przygotował także sklep RTV EURO AGD w CH Echo.

fot. Magda Waga/A. Stańczyk

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc