Artykuły do tagu: Opoczno

Śmiertelna ofiara pożaru w Kuraszkowie
Do pożaru budynku mieszkalnego doszło w miejscowości Kuraszków w powiecie opoczyńskim. Nie żyje 57-letni mężczyzna.
Poseł PiS nie ufa Owsiakowi
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w najbliższą niedzielę zagra po raz 26. Obok głosów entuzjastów słychać też opinie sceptycznie nastawionych do całej idei Jurka Owsiaka.
Podawała się za pracownicę socjalną. Ukradła pieniądze
Do mieszkania 79-latki przyszła kobieta, która podała się za pracownika opieki społecznej. Wykorzystując nieuwagę starszej pani, ukradła jej 2200 zł. Do zdarzenia doszło w miejscowości Dzielna w powiecie opoczyńskim.
Kamizelka odblaskowa nie uratowała życia rowerzystce
Choć 48-letnia rowerzystka miała na sobie kamizelkę odblaskową, nie uratowało jej to życia. Kobieta zmarła w wyniku wypadku, do którego doszło na drodze krajowej K74 w gminie Paradyż.
Pijani ukradli figurę Chrystusa
Dwóch pijanych nastolatków ukradło rzeźbę Chrystusa, która znajdowała się w murze okalającym kolegiatę w Opocznie.
Dziecko nie oddychało, było sine, miało zamknięte oczy. Dzielnicowi uratowali małego chłopca
Do dyżurnego policji dodzwoniła się roztrzęsiona kobieta i poinformowała, że maleńkie dziecko dusi się i może umrzeć. Kiedy udało się ustalić, gdzie potrzebna jest pomoc, na miejsce pojechało dwóch opoczyńskich dzielnicowych. Do dramatycznych zdarzeń doszło w jednym z domów w Opocznie 4 listopada.
Uciekał przed policją, bo był poszukiwany
Policjanci z opoczyńskiej drogówki po pościgu zatrzymali 45 letniego mieszkańca powiatu szydłowieckiego, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Jak się później okazało mężczyzna był poszukiwany listem gończym, poza tym posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Dodatkowo kierowca spowodował kolizję drogową i w akcie desperacji próbował pieszo uciekać z miejsca zdarzenia.
14-latka schowana w szafie, 22-latka pod wpływem narkotyków
Policjanci zatrzymali 22-letnią opoczniankę, która posiadała środki odurzające. Podczas przeszukania mieszkania dziewczyny, policjanci znaleźli w szafie ukrywającą się 14-letnią wagarowiczkę.
13.09.2017 13:55
Tragedia na drodze
Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego w miejscowości Mroczków Gościnny w powiecie opoczyńskim.
57 zarzutów korupcyjnych dla lekarza
Dokładnie o tyle przestępstw podejrzany jest jeden z lekarzy pierwszego kontaktu, pracujący na terenie powiatu opoczyńskiego.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc