Artykuły do tagu: Opoczno

14-latka schowana w szafie, 22-latka pod wpływem narkotyków
Policjanci zatrzymali 22-letnią opoczniankę, która posiadała środki odurzające. Podczas przeszukania mieszkania dziewczyny, policjanci znaleźli w szafie ukrywającą się 14-letnią wagarowiczkę.
13.09.2017 13:55
Tragedia na drodze
Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego w miejscowości Mroczków Gościnny w powiecie opoczyńskim.
57 zarzutów korupcyjnych dla lekarza
Dokładnie o tyle przestępstw podejrzany jest jeden z lekarzy pierwszego kontaktu, pracujący na terenie powiatu opoczyńskiego.
6-latek zginął pod kołami samochodu
Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło 30 sierpnia około godziny 10:40 w miejscowości Radzice Małe w gminie Drzewica - informuje KWP w Łodzi.
Policjantka zatrzymała pijaną motorowerzystkę
Policjantka z wydziału dochodzeniowego komendy w Opocznie zatrzymała - w czasie wolnym od służby - nietrzeźwą motorowerzystkę.
Skatowali chłopaka i uciekli
Opoczyńscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o brutalne pobicie 24-latka. Napastnicy skatowali chłopaka, bo podejrzewali, że ten ukradł im… 80 zł.
Trzech mężczyzn zatrzymanych za narkotyki
Opoczyńscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn (19, 28 i 29 lat) podejrzanych o posiadanie i udzielanie środków odurzających. Cała trójka usłyszała już zarzuty. Decyzją prokuratora mężczyźni zostali objęci policyjnym dozorem.
Koza i pies biegały po drodze
Niecodzienne zgłoszenie (zagrożenie w ruchu drogowym) otrzymał dyżurny opoczyńskiej komendy. Z informacji wynikało, że na drodze krajowej K-12 w miejscowości Kraszków po jezdni biega... koza, a towarzyszy jej pies.
Podejrzany o zabójstwo zatrzymany
Wspólne działania kryminalnych z Komendy Wojewódzkiej i tomaszowskich funkcjonariuszy doprowadziły do zatrzymania 26-latka podejrzanego o zabójstwo. Ofiarą mężczyzny była kobieta, której ciało znaleziono w lesie w miejscowości Zawady. Za ten czyn grozi kara dożywotniego więzienia.
Ponad 100 osób szukało niepełnosprawnej kobiety
Ponad 110 osób - opoczyńskich policjantów i strażaków poszukiwało zaginionej 68-letniej mieszkanki Opoczna. Kobieta całą noc spędziła w lesie.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc