Artykuły do tagu: Opoczno

Pijani ukradli figurę Chrystusa
Dwóch pijanych nastolatków ukradło rzeźbę Chrystusa, która znajdowała się w murze okalającym kolegiatę w Opocznie.
Dziecko nie oddychało, było sine, miało zamknięte oczy. Dzielnicowi uratowali małego chłopca
Do dyżurnego policji dodzwoniła się roztrzęsiona kobieta i poinformowała, że maleńkie dziecko dusi się i może umrzeć. Kiedy udało się ustalić, gdzie potrzebna jest pomoc, na miejsce pojechało dwóch opoczyńskich dzielnicowych. Do dramatycznych zdarzeń doszło w jednym z domów w Opocznie 4 listopada.
Uciekał przed policją, bo był poszukiwany
Policjanci z opoczyńskiej drogówki po pościgu zatrzymali 45 letniego mieszkańca powiatu szydłowieckiego, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Jak się później okazało mężczyzna był poszukiwany listem gończym, poza tym posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Dodatkowo kierowca spowodował kolizję drogową i w akcie desperacji próbował pieszo uciekać z miejsca zdarzenia.
14-latka schowana w szafie, 22-latka pod wpływem narkotyków
Policjanci zatrzymali 22-letnią opoczniankę, która posiadała środki odurzające. Podczas przeszukania mieszkania dziewczyny, policjanci znaleźli w szafie ukrywającą się 14-letnią wagarowiczkę.
13.09.2017 13:55
Tragedia na drodze
Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego w miejscowości Mroczków Gościnny w powiecie opoczyńskim.
57 zarzutów korupcyjnych dla lekarza
Dokładnie o tyle przestępstw podejrzany jest jeden z lekarzy pierwszego kontaktu, pracujący na terenie powiatu opoczyńskiego.
6-latek zginął pod kołami samochodu
Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło 30 sierpnia około godziny 10:40 w miejscowości Radzice Małe w gminie Drzewica - informuje KWP w Łodzi.
Policjantka zatrzymała pijaną motorowerzystkę
Policjantka z wydziału dochodzeniowego komendy w Opocznie zatrzymała - w czasie wolnym od służby - nietrzeźwą motorowerzystkę.
Skatowali chłopaka i uciekli
Opoczyńscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o brutalne pobicie 24-latka. Napastnicy skatowali chłopaka, bo podejrzewali, że ten ukradł im… 80 zł.
Trzech mężczyzn zatrzymanych za narkotyki
Opoczyńscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn (19, 28 i 29 lat) podejrzanych o posiadanie i udzielanie środków odurzających. Cała trójka usłyszała już zarzuty. Decyzją prokuratora mężczyźni zostali objęci policyjnym dozorem.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc