Artykuły do tagu: Odwolanie

Komendant PSP w Piotrkowie odwołany
Młodszy brygadier Mariusz Wojcieszko odwołany ze stanowiska komendanta miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim. Funkcję tę pełnił jedynie przez kilka tygodni.
Za ustawkę kiboli zapłacił zastępca
Zastępca łódzkiego komendanta wojewódzkiego policji ds. prewencji insp. Dariusz Walichnowski odwołany ze stanowiska. Ma to związek z ustawką kiboli na A1, do której doszło kilka dni temu.
Będzie referendum w sprawie odwołania prezydenta?
Czy w Bełchatowie dojdzie do referendum w sprawie odwołania obecnej prezydent miasta Marioli Czechowskiej? Być może tak, bo niektóre organizacje działające w mieście zapowiedziały złożenie takiego wniosku.
Radni nie odwołali starosty
Uśmiech z twarzy starosty bełchatowskiego Szczepana Chrzęsta nie schodził niemal przez całą sesję Rady Powiatu Zadowolona mina świadczyła, że nie martwi się o swój los, i …. nie pomylił się!
Czy Piotrków będzie musiał oddać część dotacji?
Do stycznia przedłużona została ocena odwołania, które miasto Piotrków złożyło do Ministerstwa Rozwoju Regionalnego w sprawie nieprawidłowości jakie wykryto w projekcie modernizacji oczyszczalni ścieków.
Będzie referendum w sprawie odwołania prezydenta
Na 15 września Komisarz Wyborczy wyznaczył termin referendum w sprawie odwołania Krzysztofa Chojniaka z funkcji prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego przed upływem kadencji. Głosowanie potrwa od 7.00 do 21.00.
Będzie referendum w sprawie odwołania wójta
Mieszkańcy gminy Ręczno zdecydują o przedterminowych wyborach jeszcze przed wakacjami.
Narodowy Fundusz Zdrowia w Łodzi oddalił skargę bełchatowskiego szpitala w sprawie kontraktu na działanie pogotowia ratunkowego na tym terenie.
Dyrektor szpitala w Radomsku został odwołany. Jak się okazało szpital stracił płynność finansową.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc