Artykuły do tagu: Odsniezanie

Za nieusunięcie ¶niegu z chodnika grozi mandat, a nawet grzywna
Przypominamy, że od¶nieżanie chodników przylegaj±cych do nieruchomo¶ci to obowi±zek wła¶cicieli posesji. Za jego niedopełnienie możemy otrzymać mandat od strażników miejskich.
Kto od¶nieży drogi powiatowe?
Gminy Aleksandrów, Gorzkowice, Łęki Szlacheckie, Rozprza i Moszczenica przejęły na siebie od¶nieżanie dróg powiatowych w sezonie zimowym. W zamian za to powiat piotrkowski uzupełni ubytki w nawierzchni dróg gminnych.
Piotrkowskie chodniki zim±: nieod¶nieżone i ¶liskie
Stan piotrkowskich chodników w trakcie zimy pozostawia wiele do życzenia. Zmarznięty i ¶liski ¶nieg, błoto po¶niegowe, nieod¶nieżone przej¶cia dla pieszych, to tylko nieliczne z przykładów.
Służby gotowe do akcji
Zima coraz bliżej, do złych warunków pogodowych przygotowany jest się Zarz±d Dróg i Utrzymania Miasta. Specjalistyczny sprzęt jest już w pogotowiu.
Co z pieniędzmi z akcji „Zima”?
Co prawda na chwilę powróciła, ale w sumie nie była i nie jest taka straszna. Zima oszczędziła kierowców. No i budżet miasta.
Kogo zima zaskoczyła w styczniu?
Pytanie w tytule pozornie bezsensowne. Ale tylko pozornie, patrz±c na reakcje ludzi na ulicach, czy chodnikach. Oraz na Facebooku.
01.12.2013 10:09
Gotowi do od¶nieżania
I znów będziemy od¶nieżać, skrobać, posypywać piaskiem, przewracać się, składać skargi i kl±ć na czym ¶wiat stoi. Czy chcemy tego czy nie, zima i tak w końcu przyjdzie i zaskoczy drogowców.
Sami zadbaj± o od¶nieżanie dróg
Niektóre gminy powiatu piotrkowskiego same zadbaj± o zimowe utrzymanie ulic gminnych i powiatowych. W zamian konserwacja i naprawa dróg gminnych i powiatowych znajduj±cych się na terenie tych gmin zostanie sfinansowana z budżetu powiatowego.
Piotrków: W parku pełno błota i ¶niegu
- Po miejskim parku nie można spacerować – list z takim wydĽwiękiem trafił do nas na adres kontakt@epiotrkow.pl.
Warunki na chodniku wołały o „pomstę do nieba”
O tym, że chodniki w mie¶cie nie wszędzie s± od¶nieżone postanowił poinformować nad radny Jan Dziemdziora.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc