Artykuły do tagu: Odsniezanie

Za nieusunięcie ¶niegu z chodnika grozi mandat, a nawet grzywna
Przypominamy, że od¶nieżanie chodników przylegaj±cych do nieruchomo¶ci to obowi±zek wła¶cicieli posesji. Za jego niedopełnienie możemy otrzymać mandat od strażników miejskich.
Kto od¶nieży drogi powiatowe?
Gminy Aleksandrów, Gorzkowice, Łęki Szlacheckie, Rozprza i Moszczenica przejęły na siebie od¶nieżanie dróg powiatowych w sezonie zimowym. W zamian za to powiat piotrkowski uzupełni ubytki w nawierzchni dróg gminnych.
Piotrkowskie chodniki zim±: nieod¶nieżone i ¶liskie
Stan piotrkowskich chodników w trakcie zimy pozostawia wiele do życzenia. Zmarznięty i ¶liski ¶nieg, błoto po¶niegowe, nieod¶nieżone przej¶cia dla pieszych, to tylko nieliczne z przykładów.
Służby gotowe do akcji
Zima coraz bliżej, do złych warunków pogodowych przygotowany jest się Zarz±d Dróg i Utrzymania Miasta. Specjalistyczny sprzęt jest już w pogotowiu.
Co z pieniędzmi z akcji „Zima”?
Co prawda na chwilę powróciła, ale w sumie nie była i nie jest taka straszna. Zima oszczędziła kierowców. No i budżet miasta.
Kogo zima zaskoczyła w styczniu?
Pytanie w tytule pozornie bezsensowne. Ale tylko pozornie, patrz±c na reakcje ludzi na ulicach, czy chodnikach. Oraz na Facebooku.
01.12.2013 10:09
Gotowi do od¶nieżania
I znów będziemy od¶nieżać, skrobać, posypywać piaskiem, przewracać się, składać skargi i kl±ć na czym ¶wiat stoi. Czy chcemy tego czy nie, zima i tak w końcu przyjdzie i zaskoczy drogowców.
Sami zadbaj± o od¶nieżanie dróg
Niektóre gminy powiatu piotrkowskiego same zadbaj± o zimowe utrzymanie ulic gminnych i powiatowych. W zamian konserwacja i naprawa dróg gminnych i powiatowych znajduj±cych się na terenie tych gmin zostanie sfinansowana z budżetu powiatowego.
Piotrków: W parku pełno błota i ¶niegu
- Po miejskim parku nie można spacerować – list z takim wydĽwiękiem trafił do nas na adres kontakt@epiotrkow.pl.
Warunki na chodniku wołały o „pomstę do nieba”
O tym, że chodniki w mie¶cie nie wszędzie s± od¶nieżone postanowił poinformować nad radny Jan Dziemdziora.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat