Artykuły do tagu: OSiR

Rodzinny festyn na lodowisku
Były gry, zabawy, konkurencje sportowe, a przede wszystkim doskonała zabawa – tak wyglądał festyn rodzinny na miejskim lodowisku. Organizatorem festyny był piotrkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Ferie na sportowo z OSiR-em
Ferie zimowe w naszym województwie już prawie na półmetku, a przed nami jeszcze wiele sportowych atrakcji, które przygotował Ośrodek Sportu i Rekreacji.
Trasa do narciarstwa biegowego już otwarta
Po raz pierwszy w Piotrkowie amatorzy nart biegowych mogą korzystać ze specjalnie przygotowanej trasy, która powstała na terenie stadionu miejskiego Concordia.
Trasa do narciarstwa biegowego na stadionie Concordii?
Trasa do narciarstwa biegowego w Piotrkowie? Taki pomysł ma Ośrodek Sportu i Rekreacji. Tor miałby powstać na stadionie miejskim Concordia znajdującym się przy ul. Żwirki 6.
27.12.2016 08:26
Na basen w Sylwestra?
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piotrkowie informuje, że 31 grudnia kryta pływalnia przy Belzackiej będzie czynna w godzinach 6.30 – 14.30 (ostatnie wejście o 12.30).
Turniej szachowy dla uczniów piotrkowskich szkół
Młodzi szachiści rywalizowali podczas Mistrzostwach Piotrkowa, zorganizowanych przez pracowników Ośrodka Sportu i Rekreacji.
Lodowisko będzie otwarte w Święto Niepodległości?
Jeżeli warunki atmosferyczne pozwolą piotrkowskie lodowisko może być otwarte już 11 listopada. Jeśli nie, trzeba będzie jechać do Bełchatowa.
26.10.2016 08:24
Dyrektor OSiR-u niewinny
Sąd Rejonowy w Piotrkowie uniewinnił we wtorek Leszka Heinzla, dyr. OSiR w Piotrkowie w tzw. sprawie balonowej oddalając zarzuty prokuratury. Drugim oskarżonym był Grzegorz Ż., pracownik ośrodka, który również został uniewinniony.
Dyrektor OSiR-u tańczy solo. Sprawa pucharów nadal nierozwiązana
Wracamy do tematu pucharów, sztandarów i pamiątek po klubie piłkarskim Concordia. Przypomnijmy, materialna historia klubu sportowego Concordia stoi na półkach w jednym z budynków na terenie stadionu miejskiego przy ulicy Żwirki. Stamtąd muszą zniknąć, bo pomieszczenia wynajęła szkółka piłkarska, która musi mieć miejsce na własne trofea.
1300 osób na Biegu Trybunalskim z OSIR-em
1300 osób uczestniczyło w kolejnej edycji Trybunalskiego Biegu z OSIR-em jaki odbył się w niedzielę 25 września na stadionie „Concordia”. W biegu masowym na 1200 metrów najlepszym okazał się Jakub Kazuła z Piotrkowa.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc