Artykuły do tagu: OEA

„Etiuda Trybunalska” z udziałem dzieci i seniorów
W ramach projektu „Piotrków Trybunalski i Opole - 800 lat - rocznica, która łączy" piotrkowianie będą mieli okazję obejrzeć spektakl „Etiuda Trybunalska”.
Wykład o zabytkach Piotrkowa Trybunalskiego
Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na autorski wykład Leszka Józefackiego „Zabytki Piotrkowa Trybunalskiego, których nie ma".
Koniec wakacji z Ośrodkiem Edukacji Artystycznej MOK
Dobiegły końca tegoroczne wakacje. W Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury cały czas były one bardzo bogate w warsztaty artystyczne. Wszystko po to, by każde dziecko mogło znaleźć coś dla siebie.
Wakacje z OEA MOK mijają niepostrzeżenie
Pozostały jeszcze tylko dwa tygodnie sierpnia wakacyjnej laby. Warto spędzić je z Ośrodkiem Edukacji Artystycznej MOK, tak jak miniony tydzień.
Warsztaty projektowania form odzieży historycznej
Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim (ul. Słowackiego 13) zaprasza w ramach projektu pt. "Piotrków Trybunalski i Opole - 800 lat - rocznica, która łączy" na kolejne spotkanie dotyczące projektowania form odzieży historycznej.
Wystawy w piotrkowskich bibliotekach
Ośrodek Edukacji Artystycznej MOK zaprasza na wystawy: fotograficzną do Biblioteki Pedagogicznej oraz wystawę plastyczną do Miejskiej Biblioteki Publicznej. Obydwie wystawy swym tematem nawiązują do obchodów 800-lecia miasta Piotrkowa Trybunalskiego.
Wakacje mijają zbyt szybko
Połowa sierpnia za nami. Dzieci ze świetlic artystycznych MOK poniedziałek spędziły w Ośrodku Edukacji Artystycznej, gdzie miały okazję wziąć udział w warsztatach plastycznych, fotograficznych, muzycznych oraz teatralnych, podczas których wcielały się w postacie księżniczek, kosmitów i innych fantastycznych bohaterów.
Pierwszy tydzień sierpnia był pełen atrakcji
Pierwszy tydzień sierpnia minął niepostrzeżenie uczestnikom świetlic artystycznych Miejskiego Ośrodka Kultury.
31.07.2017 14:43
Wakacje na półmetku
Wakacyjnej przygody w świetlicach artystycznych Miejskiego Ośrodka Kultury ciąg dalszy. Roześmiane twarze i dobre humory rozpoczynają każdy kolejny wakacyjny dzień. Podopieczni spędzają czas w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury na warsztatach muzycznych, teatralnych czy plastycznych.
MOK / Oea / Wakacje 
Artystyczne wakacje z piotrkowskim MOK-iem
Za nami kolejny wypełniony atrakcjami tydzień, który rozpoczęliśmy warsztatami. Rękodzieło, plastyka, muzyka, taniec i śpiew towarzyszyły jak zawsze na zajęciach w Ośrodku Edukacji Artystycznej.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc