Artykuły do tagu: Nowoczesna

Posłanka Nowoczesnej spotkała się z piotrkowianami
Przyjechała do nas z Torunia, pociągiem. W Piotrkowie Trybunalskim była po raz pierwszy. Mówiła o prawach kobiet. W sobotę w hotelu Mercure posłanka Nowoczesnej Joanna Scheuring-Wielgus spotkała się z piotrkowianami.
W Piotrkowie też walczą o demokrację
W piątek w Piotrkowie, nieopodal parku Jana Pawła II, odbył się performance „Liść Demokracji - Gąsienice Tour 2017 PL". Jego uczestnicy zwracali uwagę na konieczność walki o demokrację.
„Aktualności” lokalnych polityków rok przed wyborami
Wchodząc na stronę Koła Miejskiego Platformy Obywatelskiej w Piotrkowie znajdujemy program na nadchodzące wybory samorządowe. Ale możemy znaleźć też inne ciekawe informacje np. o Jacku Saryuszu – Wolskim, który z PO ma już niewiele wspólnego. Ciekawa jest też lista parlamentarzystów… Ale PiS i SLD też są „na bieżąco”.
Po / Pi S / Nowoczesna / Psl / Sld 
W Piotrkowie jak w Warszawie? Będzie wspólny kandydat na prezydenta?
Być może w Piotrkowie cztery partie wystawią wspólnego kandydata na prezydenta miasta. Wstępne rozmowy już się rozpoczęły – wynika z informacji „Tygodnia Trybunalskiego”.
.Nowoczesna wystawi kandydata na prezydenta Piotrkowa?
Czy .Nowoczesna i Platforma Obywatelska wystawią wspólnych kandydatów w wyborach samorządowych? Jeśli tak, to kogo zjednoczona opozycja wystawi w wyborach na prezydenta Piotrkowa? - Jest za wcześnie, by wymieniać nazwiska - tłumaczy Paweł Kowalczyk, wiceprzewodniczący Nowoczesnej w województwie łódzkim.
Nowy wiceprzewodniczący Nowoczesnej na region łódzki
Paweł Kowalczyk został nowym wiceprzewodniczącym Regionu łódzkiego Nowoczesnej i członkiem Rady Krajowej. Z kolei Marcin Gołaszewski został nowym przewodniczącym regionu łódzkiego Nowoczesnej. Zastąpił w tej roli łódzką posłankę Katarzynę Lubnauer.
Posłanka Nowoczesnej przyjedzie do Rozprzy
Spotkanie w sprawie reformy edukacji i nowej podstawy programowej odbędzie się w najbliższy poniedziałek w Rozprzy. Gościem będzie posłanka Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer, wiceprzewodnicząca sejmowej Komisji Edukacji Nauki i Młodzieży.
Piotrkowska .Nowoczesna zaprotestuje
Działacze .Nowoczesnej z Piotrkowa zamierzają wziąć udział w proteście. Kolejnym proteście. Tym razem przed Sejmem.
Kolejna demonstracja przed biurem PiS
Działacze Platformy Obywatelskiej, KOD i .Nowoczesnej, w czwartek w Rynku Trybunalskim kolejny raz demonstrowali przed biurem Prawa i Sprawiedliwości. Według zgromadzonych, obecna władza w kraju łamie Konstytucję. Tak jak poprzednio, tak i tym razem, zgromadzeni skandowali hasła krytykujące politykę rządu.
.Nowoczesna rozdawała Konstytucję
Działacze .Nowoczesnej rozdawali dziś na Rynku Trybunalskim egzemplarze Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat