Artykuły do tagu: Nowoczesna

„Aktualności” lokalnych polityków rok przed wyborami
Wchodząc na stronę Koła Miejskiego Platformy Obywatelskiej w Piotrkowie znajdujemy program na nadchodzące wybory samorządowe. Ale możemy znaleźć też inne ciekawe informacje np. o Jacku Saryuszu – Wolskim, który z PO ma już niewiele wspólnego. Ciekawa jest też lista parlamentarzystów… Ale PiS i SLD też są „na bieżąco”.
Po / Pi S / Nowoczesna / Psl / Sld 
W Piotrkowie jak w Warszawie? Będzie wspólny kandydat na prezydenta?
Być może w Piotrkowie cztery partie wystawią wspólnego kandydata na prezydenta miasta. Wstępne rozmowy już się rozpoczęły – wynika z informacji „Tygodnia Trybunalskiego”.
.Nowoczesna wystawi kandydata na prezydenta Piotrkowa?
Czy .Nowoczesna i Platforma Obywatelska wystawią wspólnych kandydatów w wyborach samorządowych? Jeśli tak, to kogo zjednoczona opozycja wystawi w wyborach na prezydenta Piotrkowa? - Jest za wcześnie, by wymieniać nazwiska - tłumaczy Paweł Kowalczyk, wiceprzewodniczący Nowoczesnej w województwie łódzkim.
Nowy wiceprzewodniczący Nowoczesnej na region łódzki
Paweł Kowalczyk został nowym wiceprzewodniczącym Regionu łódzkiego Nowoczesnej i członkiem Rady Krajowej. Z kolei Marcin Gołaszewski został nowym przewodniczącym regionu łódzkiego Nowoczesnej. Zastąpił w tej roli łódzką posłankę Katarzynę Lubnauer.
Posłanka Nowoczesnej przyjedzie do Rozprzy
Spotkanie w sprawie reformy edukacji i nowej podstawy programowej odbędzie się w najbliższy poniedziałek w Rozprzy. Gościem będzie posłanka Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer, wiceprzewodnicząca sejmowej Komisji Edukacji Nauki i Młodzieży.
Piotrkowska .Nowoczesna zaprotestuje
Działacze .Nowoczesnej z Piotrkowa zamierzają wziąć udział w proteście. Kolejnym proteście. Tym razem przed Sejmem.
Kolejna demonstracja przed biurem PiS
Działacze Platformy Obywatelskiej, KOD i .Nowoczesnej, w czwartek w Rynku Trybunalskim kolejny raz demonstrowali przed biurem Prawa i Sprawiedliwości. Według zgromadzonych, obecna władza w kraju łamie Konstytucję. Tak jak poprzednio, tak i tym razem, zgromadzeni skandowali hasła krytykujące politykę rządu.
.Nowoczesna rozdawała Konstytucję
Działacze .Nowoczesnej rozdawali dziś na Rynku Trybunalskim egzemplarze Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej.
Nowoczesna wybrała władze regionu
Działacze z naszego terenu znaleźli się we władzach regionalnych województwa łódzkiego partii Nowoczesna Ryszarda Petru.
Piotrkowscy radni zasilą .Nowoczesną?
Coraz głośniej mówi się, że niektórzy z piotrkowskich radnych miejskich coraz mocniej interesują się partią Ryszarda Petru. Podobno kilkoro z nich zamierza wstąpić w jej szeregi.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc