Artykuły do tagu: Nowoczesna

Nowy wiceprzewodniczący Nowoczesnej na region łódzki
Paweł Kowalczyk został nowym wiceprzewodniczącym Regionu łódzkiego Nowoczesnej i członkiem Rady Krajowej. Z kolei Marcin Gołaszewski został nowym przewodniczącym regionu łódzkiego Nowoczesnej. Zastąpił w tej roli łódzką posłankę Katarzynę Lubnauer.
Posłanka Nowoczesnej przyjedzie do Rozprzy
Spotkanie w sprawie reformy edukacji i nowej podstawy programowej odbędzie się w najbliższy poniedziałek w Rozprzy. Gościem będzie posłanka Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer, wiceprzewodnicząca sejmowej Komisji Edukacji Nauki i Młodzieży.
Piotrkowska .Nowoczesna zaprotestuje
Działacze .Nowoczesnej z Piotrkowa zamierzają wziąć udział w proteście. Kolejnym proteście. Tym razem przed Sejmem.
Kolejna demonstracja przed biurem PiS
Działacze Platformy Obywatelskiej, KOD i .Nowoczesnej, w czwartek w Rynku Trybunalskim kolejny raz demonstrowali przed biurem Prawa i Sprawiedliwości. Według zgromadzonych, obecna władza w kraju łamie Konstytucję. Tak jak poprzednio, tak i tym razem, zgromadzeni skandowali hasła krytykujące politykę rządu.
.Nowoczesna rozdawała Konstytucję
Działacze .Nowoczesnej rozdawali dziś na Rynku Trybunalskim egzemplarze Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej.
Nowoczesna wybrała władze regionu
Działacze z naszego terenu znaleźli się we władzach regionalnych województwa łódzkiego partii Nowoczesna Ryszarda Petru.
Piotrkowscy radni zasilą .Nowoczesną?
Coraz głośniej mówi się, że niektórzy z piotrkowskich radnych miejskich coraz mocniej interesują się partią Ryszarda Petru. Podobno kilkoro z nich zamierza wstąpić w jej szeregi.
Nowoczesna pokazała swoich
W sali konferencyjnej piotrkowskiego hotelu Mercure Nowoczesna Ryszarda Petru zorganizowała w środę prezentację kandydatów ubiegających się o mandat poselski z okręgu wyborczego nr 10.
.Nowoczesna zarejestrowała listę do Sejmu
Kolejna partia zarejestrowała swoje listy wyborcze.
Niech nas zobaczą. Nowoczesna.pl w Piotrkowie
Nowoczesna.pl zorganizowała w środę pierwsze spotkanie w Piotrkowie. - Robię przegląd osób zainteresowanych współpracą. Analizujemy nasze siły w regionie, dzielimy się obowiązkami, przekazujemy najważniejsze informacje – mówi pełnomocnik Stowarzyszenia założonego przez Ryszarda Petru.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc