Artykuły do tagu: Noclegownia

W noclegowni coraz więcej osób
Aż 14 osób w ciągu zaledwie dwóch dni trafiło do piotrkowskiej noclegowni. Schronisko przy ul. Wroniej przyjmuje każdego, kto potrzebuje pomocy. Nawet osoby pod wpływem alkoholu. Rekordzista miał ponad 4 promile.
Już ponad 80 osób w piotrkowskiej noclegowni
Coraz dłuższe noce i coraz niższe temperatury -- trudny okres dla osób bezdomnych dopiero się rozpoczął, a powoli nadchodzi zima. W piotrkowskim ośrodku przy ulicy Wroniej zatrzymało się w tej chwili ponad 80 osób, ale kierownictwo zapewnia, że jest w stanie przyjąć więcej osób bez dachu nad głową.
Mieszkaniec znalazł bezdomnego w śmietniku
O dużym szczęściu może mówić bezdomny mężczyzna, którego mieszkaniec zauważył w piątek leżącego w osiedlowym śmietniku. Powiadomieni o znalezisku strażnicy miejscy zobaczyli w kontenerze przysypanego śmieciami człowieka.
Noclegownia już przepełniona
Pomimo że nie ma jeszcze wielkich mrozów, to w piotrkowskiej noclegowni zaczyna brakować miejsca. Już teraz przyjętych jest o kilkanaście osób więcej niż powinno.
W noclegowni coraz więcej bezdomnych
Już ponad 80 osób przebywa w noclegowni dla bezdomnych w Piotrkowie. Pomimo trudnych warunków, każdy może liczyć na ciepły posiłek, suche, czyste ubranie i co najważniejsze - miejsce do spania.
W noclegowni coraz większy tłok
W piotrkowskiej noclegowni coraz większy tłok. - Są tu podopieczni nie tylko z Piotrkowa, ale także z najdalszych zakątków Polski – mówi Elżbieta Gańczak - szefowa schroniska dla bezdomnych.
Piotrków: Do noclegowni dołożą jeszcze 65 tysięcy
Ponad 65 tysięcy złotych kosztować będzie miejską kasę naprawa przeciekającego dachu noclegowni dla bezdomnych i wykonanie związanych z tym dodatkowych prac.
Piotrków: Muszą wyremontować dach noclegowni
W ubiegłym tygodniu piotrkowscy radni obradowali po raz pierwszy po wakacyjnej przerwie. Przegłosowano m.in. zmiany w budżecie miasta, wśród nich przeznaczenie ponad 52 tysięcy zł na remont dachu noclegowni dla bezdomnych.
Pomimo że działa już od kilku miesięcy, to oficjalnie została oddana do użytku dopiero dzisiaj.
13.02.2012 09:12
Kiedyś miałem rodzinę
Janusz w noclegowni mieszka od 2001 roku. Ma prawie siedemdziesiątkę na karku. Swego czasu dostał mieszkanie, nie przyjął, bo wiedział, jak to się może skończyć. Koledzy, alkohol...

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc