Artykuły do tagu: NTLRadomsko

Raport komisji w sprawie wypadku na przejeździe w Piotrkowie
Wracamy do mglistego poranka z 8 listopada 2016 roku, gdy 31-letni mieszkaniec Rozprzy w powiecie piotrkowskim – w drodze do pracy - ginie na przejeździe kolejowym przy ulicy Moryca w Piotrkowie Trybunalskim. Czy śledczy zbliżają się do wyjaśnienia przyczyn tragedii – pytają dziennikarze Telewizji NTL Radomsko?
Dwadzieścia dwa lata i... koniec
Wiele miast i gmin w całej Polsce zdecydowało się na likwidację straży miejskich. Zdaniem władz samorządowych niektórych jednostek czas tej instytucji już się skończył. Do takiego wniosku doszły też władze Radomska. Dziś historia radomszczańskiej Straży Miejskiej.
12.06.2014 11:56
W poszukiwaniu ochłody
Od kilku dni pogoda dopisuje, zwłaszcza tym, którzy już w czerwcu wybrali się na urlop. Gorzej, gdy trzeba siedzieć w mieście i chodzić do pracy. Jak piotrkowianie radzą sobie z upałem? Sposobów na ochłodzenie organizmu jest sporo.


Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat