Artykuły do tagu: Muzyka

Nowator wystąpi w Sejfie
Najpopularniejszy przedstawiciel łagodniejszej odmiany polskiego hip-hopu po raz pierwszy zaprezentuje się w Piotrkowie. Nowator w najbliższy piątek wystąpi w piotrkowskim klubie Sejf. Początek o godzinie 21.00.
Były piosenki hiszpańskie, niemieckie, francuskie, węgierskie. Większość prezentacji była jednak w języku angielskim. Poziom XIV Międzygimnazjalnego Festiwalu Piosenki Europejskiej, który w piątek odbył się w piotrkowskim MOK, był dość wysoki.
Czternasta Eurojedynka przed nami
Po angielsku, hiszpańsku, francusku, nawet węgiersku – w tych językach będą śpiewać młodzi artyści – uczestnicy festiwalu Eurojedynka, który w piątek 12 maja odbędzie się w piotrkowskim MOK-u. Zmagania konkursowe ruszą o godz. 10.00.
25.04.2017 07:28
Kameralnie w Muzeum
W miniona niedzielę odbył się drugi koncert w ramach XLVIII Dni Muzyki Kameralnej. Słuchacze mogli wysłuchać m.in. kompozycji Mendelssohna i Piazzolli w wykonaniu uznanych artystów tworzących formację "Vivotrio": Robert Fender - wiolonczela, Magdalena Kling - Fender - skrzypce, Katarzyna Kling – fortepian.
Plateau - twórcy
Mają na koncie pięć płyt i współpracę z Martyną Jakubowicz, Renatą Przemyk, Wojciechem Waglewskim, Adamem Nowakiem (Raz Dwa Trzy) czy Lechem Janerką. Zespół Plateau 28 kwietnia po raz pierwszy wystąpi w Piotrkowie.
Powiatowy Mam Talent w Wolborzu
Ponad 300 młodych utalentowanych wykonawców weźmie udział w kolejnej edycji Przeglądu Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów.
Dominik będzie reprezentował gminę
W Publicznej Szkole Podstawowej im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Trzepnicy odbył gminny etap Ogólnopolskiego Programu Dydaktyczno-Kulturalnego „Wygraj szansę”. Jego celem jest odkrywanie talentów wokalnych.
Zenek zaśpiewa w Rozprzy!
Zenek Martyniuk będzie gwiazdą czerwcowych Dni Rozprzy.
Dni Muzyki Kameralnej rozpoczęte
W minioną niedzielę już po raz 48. zainaugurowane zostały Dni Muzyki Kameralnej. Koncert „Z Buenos Aires do Wiednia i Paryża" przyciągnął blisko 60 melomanów z Piotrkowa i okolicy.
Koncert mocnych brzmień -
Wielbicieli mocnego, bardzo mocnego uderzenia, na tę imprezę specjalnie zapraszać nie trzeba. W piotrkowskim klubie Sejf odbędzie się czwarta edycja "Vulgar night".

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc