Artykuły do tagu: Muzyka

Pedałowanie bez słuchawek?
Poseł PiS uważa, że rowerzyści i rolkarze ze słuchawkami w uszach stanowią zagrożenie dla innych użytkowników ruchu drogowego. A także dla siebie samych.
Lunatycy wybudzą z zimowego snu
Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie zaprasza na koncert zespołu Lunatycy. 10 lutego o godz. 19.00 w galerii przy ul. Dąbrowskiego 5.
Sukcesy piotrkowskich wokalistów
W kościele Miłosierdzia Bożego w Bełchatowie odbyło się uroczyste podsumowanie Festiwalu Kolęd i Pastorałek. Przesłuchania konkursowe Festiwalu odbyły się jeszcze w grudniu 2016 r. w sali widowiskowej bełchatowskich Gigantów Mocy.
Rockowy akcent na koniec roku
Promocja albumu poświęconego piotrkowskiej muzyce niezależnej, koncerty i impreza w mocno rockowym stylu - tak Ośrodek Działań Artystycznych i klub Sejf pożegnały rok 2016. Obie sale pękały w szwach.
Historia piotrkowskiego undergroundu w wyjątkowej książce
Pod koniec roku światło dzienne ujrzało kolejne wydawnictwo dotyczące historii Piotrkowa. Tym razem muzycznej.
Chór gospel zaśpiewa kolędy
Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Piotrkowa na wyjątkowe wydarzenie jakim będzie koncert kolęd pod nazwą „Wieczór Jedności”, który obędzie się 6 stycznia 2017 roku o godzinie 19.00 w Miejskim Ośrodku Kultury przy al.3 Maja 12 w Piotrkowie.
Rock, radio, koncerty - jak wyglądał muzyczny Piotrków lat 80. i 90.?
Okres niemal dwudziestu lat działalności miejskich zespołów rockowych opisuje książka-album "Piotrkowski Underground Muzyczny". Ukazała się kilka dni temu.
Podwieczorek z Jackiem Wójcickim
Po raz kolejny Centrum Idei Ku Demokracji zaprasza na „Podwieczorek z gwiazdą”.
Dla sympatyków orkiestr
Orkiestra Dęta „Suchcice i okolice” zaprasza na swój coroczny koncert z okazji dnia św. Cecylii - patronki muzyków.
Wojtek Baranowski nagrywa z XXANAXX
Związany z Piotrkowem (absolwent II LO) Wojtek Baranowski nagrał wspólnie ze znaną grupą XXANAXX płytę "FWRD", z której pochodzi m.in. utwór Black Blood.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc