Artykuły do tagu: Motoryzacja

Zimowe zakupy samochodowe
Zima tuż, tuż i warto byłoby pomyśleć nad wybraniem się na zimowe zakupy dla swojego auta. Wbrew pozorom wiele płynów, kosmetyków i części samochodowych, które używamy latem zimą nie nadaje się do użycia. W co zatem powinniśmy wyposażyć pojazd w sezonie zimowym?
Zlot turystów zmotoryzowanych w Piotrkowie
Już 2 września w Piotrkowie Trybunalskim odbędzie się XXXVIII Ogólnopolski Zlot Turystów Zmotoryzowanych Energetyk 2017.
Kolejny znany youtuber w naszym regionie
Każdy, kto choć trochę dłubie przy swoim samochodzie na pewno zna internetowy kanał „Miłośnicy 4 kółek – zrób to sam", który prowadzony jest przez Micha, czyli Michała Jesionowskiego.
Rusza konkurs fotograficzno-motoryzacyjny. Wygraj nawet 1000 zł!
Jesteś posiadaczem oryginalnego samochodu lub motocykla, posiadasz ikonę motoryzacji z ubiegłych dekad, masz pojazd zabytkowy, oldtimer, youngtimer, american car, ciekawy samochód lub motocykl sportowy, tuning, car audio? A może Twój pojazd po prostu ma… to coś, a jego oryginalne, niecodzienne modyfikacje wyróżniają go z tłumu? Jeśli ludzie na ulicy oglądają się za nim z podziwem, ten konkurs jest dla Ciebie!
Mechaniku, zacznij naprawiać importowane samochody
Od kiedy na polskich ulicach zaczęło się pojawiać coraz więcej importowanych samochodów, zaczęło to być poważnym wyzwaniem dla mechaników. Samochody wyprodukowane w innych krajach, czasami nawet dostosowane do innych zasad ruchu drogowego (dotyczy to szczególnie samochodów z Wielkiej Brytanii, gdzie obowiązuje ruch lewostronny) wciąż jednak potrzebują polskiego przeglądu technicznego. Potencjalne naprawy również odbywają się w polskich warsztatach prowadzonych przez polskich mechaników.
Motoryzacyjny weekend w Moszczenicy
W Moszczenicy trwa kolejna odsłona Motofestynu. Motoryzacyjno-rodzinna impreza znów przyciągnęła tłumy.
Wola Sprint już w niedzielę
Miłośnicy rajdów samochodowych znów spotkają się na terenie gminy Wola Krzysztoporska. Tym razem w Kamiennej.
KZK z okazji Dnia Kobiet
W niedzielę przy Centrum Handlowym Echo mogliśmy oglądać zmagania w ramach Okręgowego Konkursu Zręczności Kierowców z okazji Dnia Kobiet.
Konkurs Zręczności Kierowców z okazji Dnia Kobiet
W niedzielę zapraszamy do oglądania zmagań w ramach Okręgowego Konkursu Zręczności Kierowców z okazji Dnia Kobiet. Impreza motoryzacyjna odbędzie się przy Centrum Handlowego ECHO.
Parkowanie (prawie) na lotnisku...
…i szybka przesiadka z własnego samochodu wprost do samolotu. Niezwykle wygodne rozwiązanie, prawda? I coraz częściej możliwe. Między innymi dla planujących skorzystać z portu lotniczego Warszawa Modlin. Zastanawiasz się, jak najłatwiej trafić do terminalu pasażerskiego, a potem wrócić do domu po podniebnej podróży? Podpowiadamy.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc