Artykuły do tagu: Motoryzacja

Kolejny znany youtuber w naszym regionie
Każdy, kto choć trochę dłubie przy swoim samochodzie na pewno zna internetowy kanał „Miłośnicy 4 kółek – zrób to sam", który prowadzony jest przez Micha, czyli Michała Jesionowskiego.
Rusza konkurs fotograficzno-motoryzacyjny. Wygraj nawet 1000 zł!
Jesteś posiadaczem oryginalnego samochodu lub motocykla, posiadasz ikonę motoryzacji z ubiegłych dekad, masz pojazd zabytkowy, oldtimer, youngtimer, american car, ciekawy samochód lub motocykl sportowy, tuning, car audio? A może Twój pojazd po prostu ma… to coś, a jego oryginalne, niecodzienne modyfikacje wyróżniają go z tłumu? Jeśli ludzie na ulicy oglądają się za nim z podziwem, ten konkurs jest dla Ciebie!
Mechaniku, zacznij naprawiać importowane samochody
Od kiedy na polskich ulicach zaczęło się pojawiać coraz więcej importowanych samochodów, zaczęło to być poważnym wyzwaniem dla mechaników. Samochody wyprodukowane w innych krajach, czasami nawet dostosowane do innych zasad ruchu drogowego (dotyczy to szczególnie samochodów z Wielkiej Brytanii, gdzie obowiązuje ruch lewostronny) wciąż jednak potrzebują polskiego przeglądu technicznego. Potencjalne naprawy również odbywają się w polskich warsztatach prowadzonych przez polskich mechaników.
Motoryzacyjny weekend w Moszczenicy
W Moszczenicy trwa kolejna odsłona Motofestynu. Motoryzacyjno-rodzinna impreza znów przyciągnęła tłumy.
Wola Sprint już w niedzielę
Miłośnicy rajdów samochodowych znów spotkają się na terenie gminy Wola Krzysztoporska. Tym razem w Kamiennej.
KZK z okazji Dnia Kobiet
W niedzielę przy Centrum Handlowym Echo mogliśmy oglądać zmagania w ramach Okręgowego Konkursu Zręczności Kierowców z okazji Dnia Kobiet.
Konkurs Zręczności Kierowców z okazji Dnia Kobiet
W niedzielę zapraszamy do oglądania zmagań w ramach Okręgowego Konkursu Zręczności Kierowców z okazji Dnia Kobiet. Impreza motoryzacyjna odbędzie się przy Centrum Handlowego ECHO.
Parkowanie (prawie) na lotnisku...
…i szybka przesiadka z własnego samochodu wprost do samolotu. Niezwykle wygodne rozwiązanie, prawda? I coraz częściej możliwe. Między innymi dla planujących skorzystać z portu lotniczego Warszawa Modlin. Zastanawiasz się, jak najłatwiej trafić do terminalu pasażerskiego, a potem wrócić do domu po podniebnej podróży? Podpowiadamy.
02.06.2016 14:12
Dbajmy o klimatyzację!
Na dworze skwar nie do zniesienia, a Ty podróżujesz autem? Nie ma lepszego rozwiązania niż klimatyzacja! W dzisiejszych czasach to standard, którego braku większość kierowców nie potrafi sobie wyobrazić. Nie wszyscy jednak wiedzą jak korzystać z klimatyzacji, tak by przynosiła ulgę w upalne dni, ale przy tym nie szkodziła zdrowiu.
Z pasji do motoryzacji - szósty Motofestyn w Moszczenicy
W Moszczenicy odbyła się kolejna edycja Motofestynu. To motoryzacyjno-rodzinna impreza, podczas której na wszystkich przybyłych czekało wiele atrakcji. Pokazy moto, stoiska handlowe, wesołe miasteczko, katering, konkursy z nagrodami i koncerty.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc