Artykuły do tagu: Mistrzostwa

GKS Bełchatów mistrzem okręgu piotrkowskiego
Rozpoczął się tradycyjny turniejowy maraton piłkarski, organizowany przez działaczy piotrkowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej, w sobotę o mistrzostwo okręgu piotrkowskiego w halowej piłce nożnej walczyli mistrzowie poszczególnych powiatów z rocznika 2007. Zwyciężyli zawodnicy GKS Bełchatów, na drugim miejscu uplasowali się piłkarze UKS RAP Radomsko, a na trzecim UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski. Dwie najlepsze drużyny wezmą udział w XVIII Halowym Turnieju o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego.
Zapaśniczki AKS powalczą o mistrzostwo Polski we własnej hali
Mistrzostwa Polski Młodziczek w Zapasach odbędą się w sobotę, 4 listopada w piotrkowskiej Hali Relax. Walki eliminacyjne rozpoczną się o godzinie 9.00, a finałowe o 15.30.
Tancerze z Piotrkowa triumfowali podczas mistrzostw w stolicy
Tancerze z Piotrkowskiego Towarzystwa Tanecznego brali udział w Mistrzostwach Europy i Świata organizowanych w dniach 29 września – 1 października w Warszawie przez federację World Artistic Dance Federation. W kategorii dance show duety pierwsze miejsce i złoty medal oraz tytuł Mistrza Europy otrzymały Julia i Natalia Jagodzińskie (w choreografii Zbigniewa Bujakowskiego „Darling”).
W Bogusławicach powrócili do tradycji
Pierwsze od 26 lat Mistrzostwa Polski w Powożeniu Zaprzęgami Czterokonnymi zakończyły się w niedzielę w Bogusławicach, równocześnie odbywały się tam Mistrzostwa Polski w Powożeniu Zaprzęgami Jednokonnymi.
10 września piłkarskie mistrzostwa gminy
Mistrzostwa Gminy Wola Krzysztoporska w Piłce Nożnej Drużyn 7-osobowych o puchar wójta gminy Romana Drozdka odbędą się 10 września na boisku LZS Laski w Ludwikowie 1.
Mistrzostwa Polski młodzików w siatkówce plażowej. Znamy zwycięzców
Zakończyły się Mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej w kategorii młodzików. Pogoda dopisała - nie zawiódł też turniej. Rywalizacja była wyjątkowo zacięta.
Już za trzy lata Mistrzostwa Świata!
Takiej imprezy jeszcze w naszym regionie nie było. Mistrzostwa Świata Juniorów w Łyżwiarstwie Szybkim w 2020 roku odbędą się w Tomaszowie Mazowieckim. Członkowie Rady Międzynarodowej Unii Łyżwiarskiej postanowili, że impreza odbędzie się w powstającej tam Arenie Lodowej, będącej pierwszym w Polsce krytym torem łyżwiarskim.
Pierwsze sukcesy piotrkowskich cheerleaderek
W minioną sobotę odbyły się w Płocku IX Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Cheerleaders, na których dwie grupy cheerleaderek reprezentujących piotrkowskie Stowarzyszenie SIMARE „Edukacja przez Sztukę” odniosły swoje pierwsze sukcesy taneczne.
Pogoda dopisała, z rybami było gorzej
W niedzielę nad Zalewem Sulejowskim odbyły się spinningowe zawody o Mistrzostwo Koła nr 12 Piotrków - Miasto w 2017 r. W imprezie wzięło udział 32 wędkarzy.
Mistrzostwa Polski już w ten weekend w Piotrkowie
Najlepsi polscy kickbokserzy ponownie przyjadą do Piotrkowa. W hali sportowej przy ZSP nr 4 przy ulicy Sienkiewicza 10/12 odbędą się Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów w Kickboxingu w formule full-contact.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc