Artykuły do tagu: Milczanowska

S12 jednak powstanie wcześniej?
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad rozpoczęła prace przygotowawcze niezbędne do budowy odcinka drogi ekspresowej S12 Piotrków Trybunalski – granice województwa łódzkiego (m.in. przez gminę Sulejów).
Anna Milczanowska przygotuje prawo wyborcze
Anna Milczanowska (PiS), posłanka z okręgu nr 10 (Piotrków Trybunalski) została przewodniczącą sejmowej komisji nadzwyczajnej ds. rozpatrzenia ustaw z zakresu prawa wyborczego. Nowe przepisy mają zacząć obowiązywać już podczas przyszłorocznych wyborów samorządowych.
Zaapelowała do prezydenta Krzysztofa Chojniaka i starosty Stanisława Cubały poseł Anna Milczanowska, który zorganizowała we wtorek konferencję prasową, poświęconą likwidacji poradni POZ przy ulicy Dmowskiego. Od 6 listopada lekarze, którzy jeszcze do niedawna tam pracowali przyjmują pacjentów w przychodni w Alei Armii Krajowej. Uczestnicy wtorkowego spotkania chcieliby pozostawienia poradni w dotychczasowym miejscu.
Będą dmuchać przed wejściem na mównicę?
Paweł Kukiz, lider ugrupowania Kukiz'15 przedstawił pomysł, aby posłowie przed zabraniem głosu na sejmowej mównicy zostali przebadani alkomatem.
Podwójne weto prezydenta – komentarze posłów
Prezydent Andrzej Duda podjął w poniedziałek decyzję o zawetowaniu dwóch ustaw - o Sądzie Najwyższym i Krajowej Radzie Sądownictwa. Pytamy posłów z regionu jak oceniają decyzję głowy państwa.
Posłowie z piotrkowskiego w sprawie aborcji
Dwoje posłów okręgu piotrkowskiego wzięło udział w dyskusji w Sejmie w sprawie obywatelskich projektów dotyczących aborcji. Zarówno Anna Milczanowska jak i Robert Telus z Prawa i Sprawiedliwości opowiedzieli się za całkowitym zakazem usuwania ciąży.
Posłanka PiS o programie 500+
Program 500+ był tematem konferencji prasowej posłanki PiS Anny Milczanowskiej, która odbyła się w czwartek w Piotrkowie. Zdaniem parlamentarzystki ten program był wręcz niezbędny, w związku z sytuacją demograficzną w kraju.
Miłość z podbitym okiem?
"Miłość z podbitym okiem? Listy nadziei. Twoja historia może uratować komuś życie"
to akcja organizowana przez poseł Elżbietę Radziszewską i prezydent Radomska Annę Milczanowską. Celem konkursu jest zachęcenie do sprzeciwu wobec przemocy domowej oraz przełamywanie stereotypów jej dotyczących, poprzez zaprezentowanie osobistych świadectw osób, które doświadczyły przemocy domowej.
10 lat w UE. Radomsko skorzystało
Prawie 70 mln złotych z UE trafiło do Radomska w ciągu ostatnich 10 lat. - Jestem bardzo zadowolona, dlatego, że miasto Radomsko bardzo zyskało jeśli chodzi o inwestycje. Mogliśmy skorzystać z bardzo wielu projektów – podkreślała prezydent Anna Milczanowska na antenie Radia Strefa FM.
Łódź. 5 mln dla Radomska
Prawie 10 milionów kosztować będzie rozbudowa kanalizacji sanitarnej na osiedlach Bogwidzowy i Sucha Wieś w Radomsku. Ponad 5 mln złotych miasto otrzyma na ten cel z Unii Europejskiej. Dziś w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi podpisano umowę w sprawie dofinansowania inwestycji.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat