Artykuły do tagu: Metanoia

07.01.2017 08:39
Gorący wieczór kolęd
W święto Trzech Króli piotrkowianie spotkali się w Miejskim Ośrodku Kultury, by wspólnie z chórem Metanoia śpiewać kolędy.
Chór gospel zaśpiewa kolędy
Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Piotrkowa na wyjątkowe wydarzenie jakim będzie koncert kolęd pod nazwą „Wieczór Jedności”, który obędzie się 6 stycznia 2017 roku o godzinie 19.00 w Miejskim Ośrodku Kultury przy al.3 Maja 12 w Piotrkowie.
Zbliża się kolejny Koncert Chwały
Już dziś zapraszamy piotrkowian do wysłuchania czwartego Koncertu Chwały. Będzie to gospel w najlepszym wydaniu. Amfiteatr miejski, Boże Ciało (26 maja), początek godz. 18.00.
Tłumy w kościele św. Jacka i Doroty
Po raz szósty w Piotrkowie odbył się Wieczór Jedności zorganizowany przez Stowarzyszenie Metanoia i Miejski Ośrodek Kultury. W kościele pw. św. Jacka i Doroty zjawiły się tłumy piotrkowian.
04.06.2015 20:49
Gospel na chwałę Pana
Dopisała pogoda, dopisała publiczność. Trzeci Koncert Chwały zorganizowany przez piotrkowski chór Metanoia należy zaliczyć do udanych.

fot.as
W Boże Ciało kolejny Koncert Chwały
Koncert organizowany przez piotrkowski chór Metanoia już dziś, w święto Bożego Ciała o godz. 18.00 w piotrkowskim amfiteatrze.
Z Metanoią śpiewali na chwałę Pana
Wyjątkowe wydarzenie miało miejsce dziś w miejskim amfiteatrze. II Koncert Chwały przyciągnął tłumy piotrkowian.
12.05.2014 10:43
Trzeba przede wszystkim mieć odwagę do śpiewania. Kto ją ma, może wziąć udział w warsztatach organizowanych przez piotrkowski zespół Metanoia.
Metanoia zaśpiewa pieśni wielkopostne
Już w najbliższą niedzielę (24 marca, Niedziela Palmowa) zespół Metanoia JP II zaprasza na koncert pt. „Przepraszam”. Tym razem będą to pieśni wielkopostne.
Radość, miłość, muzyka w piotrkowskiej Farze
Piotrkowska Fara piątkowego wieczoru pękała w szwach. Tłumy piotrkowian wysłuchały koncertu „Wieczór jedności”. Gwiazdą był oczywiście chór Metanoia p.JP2.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc