Artykuły do tagu: Metanoia

15.06.2017 18:50
V Koncert Chwały
Już po raz piąty w Amfiteatrze Miejskim w Piotrkowie rozpoczął się Koncert Chwały.
02.06.2017 06:44
Lubisz śpiewać?
Zbliża się kolejny Koncert Chwały. Tradycyjnie już przed tym wydarzeniem odbędą się w Piotrkowie warsztaty wokalne dla tych wszystkich, którzy chcą zaśpiewać na scenie wspólnie z chórem Metanoia.
07.01.2017 08:39
Gorący wieczór kolęd
W święto Trzech Króli piotrkowianie spotkali się w Miejskim Ośrodku Kultury, by wspólnie z chórem Metanoia śpiewać kolędy.
Chór gospel zaśpiewa kolędy
Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Piotrkowa na wyjątkowe wydarzenie jakim będzie koncert kolęd pod nazwą „Wieczór Jedności”, który obędzie się 6 stycznia 2017 roku o godzinie 19.00 w Miejskim Ośrodku Kultury przy al.3 Maja 12 w Piotrkowie.
Zbliża się kolejny Koncert Chwały
Już dziś zapraszamy piotrkowian do wysłuchania czwartego Koncertu Chwały. Będzie to gospel w najlepszym wydaniu. Amfiteatr miejski, Boże Ciało (26 maja), początek godz. 18.00.
Tłumy w kościele św. Jacka i Doroty
Po raz szósty w Piotrkowie odbył się Wieczór Jedności zorganizowany przez Stowarzyszenie Metanoia i Miejski Ośrodek Kultury. W kościele pw. św. Jacka i Doroty zjawiły się tłumy piotrkowian.
04.06.2015 20:49
Gospel na chwałę Pana
Dopisała pogoda, dopisała publiczność. Trzeci Koncert Chwały zorganizowany przez piotrkowski chór Metanoia należy zaliczyć do udanych.

fot.as
W Boże Ciało kolejny Koncert Chwały
Koncert organizowany przez piotrkowski chór Metanoia już dziś, w święto Bożego Ciała o godz. 18.00 w piotrkowskim amfiteatrze.
Z Metanoią śpiewali na chwałę Pana
Wyjątkowe wydarzenie miało miejsce dziś w miejskim amfiteatrze. II Koncert Chwały przyciągnął tłumy piotrkowian.
12.05.2014 10:43
Trzeba przede wszystkim mieć odwagę do śpiewania. Kto ją ma, może wziąć udział w warsztatach organizowanych przez piotrkowski zespół Metanoia.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat