Artykuły do tagu: MZK

05.05.2017 06:29
Czas na asfalt
Przebudowa ronda Sulejowskiego ma potrwać do końca maja. Od kilku dni prace toczą się „pod ruchem", a skrzyżowanie jest już przejezdne.
W środę, 3 maja br. w związku z organizacją Obchodów 226 Rocznicy Uchwalenia Konstytucji w godzinach od 9:30 do 12:30 zamknięta dla ruchu zostanie ulica Słowackiego (na odcinku od Sienkiewicza do Placu Kościuszki).
Zmiany w rozkładach MZK na czas świąt
Od czwartku zmieniają się rozkłady jazdy autobusów piotrkowskiego MZK.
Jak będą kursowały autobusy MZK?
Od piątku zmienia się organizacja ruchu w mieście. Powodem są oczywiście Dni Przyjaźni Polsko-Węgierskiej i wtorkowy piknik NATO. W związku z tym zmienią się również trasy kursowania autobusów Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego.
Czarny dzień komunikacji miejskiej w Piotrkowie
To był czarny dzień w historii komunikacji miejskiej w Piotrkowie. Na miasto wyjechało tylko 9 autobusów MZK. 15 zostało w zajezdni, ponieważ były w złym stanie technicznym.
Zderzenie autobusu z osobówkami w centrum Piotrkowa
W czwartek doszło do zderzenia autobusu Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego z dwoma samochodami osobowymi. Kilka osób zostało rannych.
Teraz bilety kupisz także w Społem
Od niedawna bilety MZK można kupić w sieci sklepów spółdzielni Społem. Do tej pory dostępne były jedynie u kierowcy czy w kiosku. Teraz lista punktów sprzedaży powiększyła się i to znacznie. - To odpowiedź na zapotrzebowanie mieszkańców - mówi prezydent Piotrkowa.
Rozkład jazdy MZK przed, w trakcie i po świętach
Miejski Zakład Komunikacyjny w Piotrkowie Trybunalskim informuje, że w okresie Bożego Narodzenia i Nowego Roku autobusy komunikacji miejskiej kursować będą następująco:
08.12.2016 09:45
Gdzie kupić bilety MZK?
Od kilku dni za bilety MZK kupowane u kierowców autobusów płacimy więcej. Cena za bilety kupowane w kioskach (i innych punktach) pozostała bez zmian - 2,20 za bilet normalny 1,10 zł za ulgowy.
Uwaga! Od środy w MZK drożej za bilety u kierowcy
Weszły w życie zmiany cen biletów jednorazowych, zakupionych u kierowcy.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc