Artykuły do tagu: MZK

Autobusy pojadą objazdem
W związku z przebudową ulicy Próchnika, od poniedziałku - 18 września aż do odwołania, ulica Piastowska będzie nieprzejezdna. W związku z tym nastąpią zmiany w kursowaniu autobusów Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego.
Kolejne autobusy w taborze MZK
Tabor Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Piotrkowie powiększył się o kolejne dwa autobusy. Są to MAN-y A21.
Zdewastowany przystanek przy Wojska Polskiego
We wiacie przystankowej w Piotrkowie powybijano szyby. Niewykluczone, że ktoś postanowił w ten sposób wyładować swoją frustrację...
Awaria wodociągowa w Sulejowie. [Aktualizacja]
Na ujęciu wody „Barbara” doszło do awarii dwóch pomp głębinowych, w związku z czym może wystąpić czasowy brak wody w miejscowościach: Uszczyn, Nowa Wieś, Barkowice, Sulejów i Koło. Woda w kranach ma się pojawić w sobotę wieczorem.
Miejski Zakład Komunalny w Sulejowie. Kolejne ustalenia
Nie milkną echa naszego czwartkowego tekstu na temat przyszłości Miejskiego Zakładu Komunalnego w Sulejowie. Otrzymaliśmy uchwałę RIO dotyczącą wykonania budżetu gminy za 2016 roku, gdzie skład orzekający izby sporo miejsca poświęcił właśnie MZK.
06.07.2017 12:11
MZK chce kupić autobusy
Miejski Zakład Komunikacyjny w Piotrkowie planuje zakup pięciu używanych autobusów. Przewoźnik czeka na oferty.
Czy Miejski Zakład Komunalny w Sulejowie będzie zlikwidowany? [AKTUALIZACJA]
W sieci pojawił się projekt uchwały w sprawie likwidacji MZK, który już komentują m.in. niektórzy sulejowscy radni. Ich zdaniem to zły pomysł. Tymczasem sprawę wyjaśnił nam Adam Stobiecki, przewodniczący Rady Gminy. - Zakład trzeba ratować poprzez jego przekształcenie. Komornik zajął jedno z kont - podkreślił w rozmowie z portalem.
Zmiany w rozkładach MZK na Imieniny Piotrków
Od 23 do 26 czerwca autobusy Miejskiego Zakładu Komunikacji jeżdżą innymi trasami. Zmiany mają związek z Imieninami Piotrków. Wyznaczono także objazdy dla kierowców.
05.05.2017 06:29
Czas na asfalt
Przebudowa ronda Sulejowskiego ma potrwać do końca maja. Od kilku dni prace toczą się „pod ruchem", a skrzyżowanie jest już przejezdne.
W środę, 3 maja br. w związku z organizacją Obchodów 226 Rocznicy Uchwalenia Konstytucji w godzinach od 9:30 do 12:30 zamknięta dla ruchu zostanie ulica Słowackiego (na odcinku od Sienkiewicza do Placu Kościuszki).

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc