Artykuły do tagu: MZK

Inni mogą, dlaczego nie my? Radni Piotrkowa, zbulwersowani stanem stanem miejskich autobusów, wzięli prezesa Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w krzyżowy ogień pytań. - Dlaczego Tomaszów czy Radomsko mogą mieć nowoczesne autobusy, a my nie? - dociekali podczas sesji Rady Miasta.
Dwa nowe przystanki i zmiany w rozkładzie jazdy MZK
Dwa nowe przystanki komunikacji miejskiej pojawiły się na terenie Piotrkowa Trybunalskiego, dzięki temu autobusy MZK wreszcie dotrą do południowo-zachodniej części miasta, czyli do piotrkowian, którzy mieszkają przy ul. Energetyków, Dmowskiego, Malinowej czy Nałkowskiej.
Kolejny
Kolejny autobus zamierza kupić Miejski Zakład Komunikacyjny w Piotrkowie Trybunalskim. Samochód musi być wyprodukowany w latach... 2003-2004 - to jeden z warunków, jakie postawił MZK.
MZK na święta. Zobacz, co się zmieni
Jak co rok, w okresie świątecznym zmienia się organizacja i rozkład jazdy Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego. Zmiany obejmą łącznie dziewięć dni.
Nowe hybrydowe autobusy na ulicach...
... na razie jeszcze nie w Piotrkowie. 25 nowych hybrydowych autobusów wyjedzie od 1 stycznia 2018 roku na ulice Tomaszowa. Co ważne mieszkańcy posiadający Kartę Tomaszowianina nie zapłacą za przejazd ani grosza. W czwartek odbyła się konfrencja prasowa podczas której zaprezentowano nowoczesne pojazdy.
W Piotrkowie nie będzie darmowych biletów dla młodzieży
Od Nowego Roku w Radomsku komunikacja miejska będzie bezpłatna dla dzieci i uczącej się młodzieży. W Piotrkowie takich udogodnień raczej nie będzie.
Tymczasowe zmiany na trasie linii nr 1
W związku z robotami drogowymi na ul. Gospodarczej w Piotrkowie, inaczej pojadą autobusy MZK linii nr 1.
Wszystkich Świętych. Zmiany w kursowaniu MZK
W związku z Dniem Wszystkich Świętych obowiązuje zmiana w kursowaniu autobusów Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Piotrkowie.
W piątek Dzień bez Samochodu. Co na to MZK w Piotrkowie?
Dzień bez Samochodu to międzynarodowa kampania proekologiczna świętowania 22 września. Celem jest promowanie korzystania z alternatywnych środków transportu, tzn. bardziej przyjaznych dla środowiska. Czy piotrkowianie pozostawią tego dnia swoje auta w garażach?
Autobusy pojadą objazdem
W związku z przebudową ulicy Próchnika, od poniedziałku - 18 września aż do odwołania, ulica Piastowska będzie nieprzejezdna. W związku z tym nastąpią zmiany w kursowaniu autobusów Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat