Artykuły do tagu: MZK

Miejski Zakład Komunalny w Sulejowie. Kolejne ustalenia
Nie milkną echa naszego czwartkowego tekstu na temat przyszłości Miejskiego Zakładu Komunalnego w Sulejowie. Otrzymaliśmy uchwałę RIO dotyczącą wykonania budżetu gminy za 2016 roku, gdzie skład orzekający izby sporo miejsca poświęcił właśnie MZK.
06.07.2017 12:11
MZK chce kupić autobusy
Miejski Zakład Komunikacyjny w Piotrkowie planuje zakup pięciu używanych autobusów. Przewoźnik czeka na oferty.
Czy Miejski Zakład Komunalny w Sulejowie będzie zlikwidowany? [AKTUALIZACJA]
W sieci pojawił się projekt uchwały w sprawie likwidacji MZK, który już komentują m.in. niektórzy sulejowscy radni. Ich zdaniem to zły pomysł. Tymczasem sprawę wyjaśnił nam Adam Stobiecki, przewodniczący Rady Gminy. - Zakład trzeba ratować poprzez jego przekształcenie. Komornik zajął jedno z kont - podkreślił w rozmowie z portalem.
Zmiany w rozkładach MZK na Imieniny Piotrków
Od 23 do 26 czerwca autobusy Miejskiego Zakładu Komunikacji jeżdżą innymi trasami. Zmiany mają związek z Imieninami Piotrków. Wyznaczono także objazdy dla kierowców.
05.05.2017 06:29
Czas na asfalt
Przebudowa ronda Sulejowskiego ma potrwać do końca maja. Od kilku dni prace toczą się „pod ruchem", a skrzyżowanie jest już przejezdne.
W środę, 3 maja br. w związku z organizacją Obchodów 226 Rocznicy Uchwalenia Konstytucji w godzinach od 9:30 do 12:30 zamknięta dla ruchu zostanie ulica Słowackiego (na odcinku od Sienkiewicza do Placu Kościuszki).
Zmiany w rozkładach MZK na czas świąt
Od czwartku zmieniają się rozkłady jazdy autobusów piotrkowskiego MZK.
Jak będą kursowały autobusy MZK?
Od piątku zmienia się organizacja ruchu w mieście. Powodem są oczywiście Dni Przyjaźni Polsko-Węgierskiej i wtorkowy piknik NATO. W związku z tym zmienią się również trasy kursowania autobusów Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego.
Czarny dzień komunikacji miejskiej w Piotrkowie
To był czarny dzień w historii komunikacji miejskiej w Piotrkowie. Na miasto wyjechało tylko 9 autobusów MZK. 15 zostało w zajezdni, ponieważ były w złym stanie technicznym.
Zderzenie autobusu z osobówkami w centrum Piotrkowa
W czwartek doszło do zderzenia autobusu Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego z dwoma samochodami osobowymi. Kilka osób zostało rannych.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc