Artykuły do tagu: MZK

Jak będą kursowały autobusy MZK?
Od piątku zmienia się organizacja ruchu w mieście. Powodem są oczywiście Dni Przyjaźni Polsko-Węgierskiej i wtorkowy piknik NATO. W związku z tym zmienią się również trasy kursowania autobusów Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego.
Czarny dzień komunikacji miejskiej w Piotrkowie
To był czarny dzień w historii komunikacji miejskiej w Piotrkowie. Na miasto wyjechało tylko 9 autobusów MZK. 15 zostało w zajezdni, ponieważ były w złym stanie technicznym.
Zderzenie autobusu z osobówkami w centrum Piotrkowa
W czwartek doszło do zderzenia autobusu Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego z dwoma samochodami osobowymi. Kilka osób zostało rannych.
Teraz bilety kupisz także w Społem
Od niedawna bilety MZK można kupić w sieci sklepów spółdzielni Społem. Do tej pory dostępne były jedynie u kierowcy czy w kiosku. Teraz lista punktów sprzedaży powiększyła się i to znacznie. - To odpowiedź na zapotrzebowanie mieszkańców - mówi prezydent Piotrkowa.
Rozkład jazdy MZK przed, w trakcie i po świętach
Miejski Zakład Komunikacyjny w Piotrkowie Trybunalskim informuje, że w okresie Bożego Narodzenia i Nowego Roku autobusy komunikacji miejskiej kursować będą następująco:
08.12.2016 09:45
Gdzie kupić bilety MZK?
Od kilku dni za bilety MZK kupowane u kierowców autobusów płacimy więcej. Cena za bilety kupowane w kioskach (i innych punktach) pozostała bez zmian - 2,20 za bilet normalny 1,10 zł za ulgowy.
Uwaga! Od środy w MZK drożej za bilety u kierowcy
Weszły w życie zmiany cen biletów jednorazowych, zakupionych u kierowcy.
Komunikacja miejska na 1 listopada
31 października jak w ferie, 1 listopada według rozkładu niedzielnego – tak będą kursować autobusy MZK w Piotrkowie w najbliższych dniach.
Droższe bilety w autobusach MZK. Radni podjęli decyzję
Dwanaścioro radnych podniosło ręce za podwyżką cen biletów MZK kupowanych u kierowców.
Opozycja krytykuje. Konferencja PiS na placu Pofranciszkańskim
Nie chcą podwyżek cen biletów MZK, domagają się dyskusji o przyszłości piotrkowskiego ciepłownictwa. W dodatku uważają, że koszty budowy i utrzymania nowej biblioteki miejskiej będą zbyt wysokie. Radni Prawa i Sprawiedliwości (Wiesława Olejnik, Grzegorz Lorek, Krzysztof Kozłowski i Piotr Gajda) zorganizowali we wtorek konferencję prasową, aby poddać krytyce działania władz miasta.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc