Artykuły do tagu: MOK

Kowal, Koń i Mucha to bohaterowie spektaklu dla dzieci „Opowieści z imbryka”, którego premiera odbyła się w niedzielę, 19 lutego, w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie. Twórcą scenicznej bajki jest „Grupa otwarta”, czyli nowy teatralny projekt, tworzony przez grono znanych piotrkowskich artystów. Premierowe przedstawienie obejrzało kilkuset najmłodszych piotrkowian.
Walentynki w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK
W dniu św. Walentego w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK odbył się wieczór poezji, na podstawie tekstów Niny Kołek. Fragmenty jej miłosnej twórczości interpretowali uczestnicy warsztatów teatralnych w OEA, a całość przygotował i poprowadził instruktor teatralny Aleksander Książczak.
Dary z OEA MOK dla Fundacji Miasto Kotów
Ośrodek Edukacji Artystycznej MOK, przekazał w poniedziałek 13 lutego zgromadzoną karmę, żwirek oraz kocie akcesoria piotrkowskiej Fundacji Miasto Kotów, która w swej działalności sprawuje opiekę nad bezdomnymi kocurami na terenie miasta.
Koncert piosenek o miłości pod intrygującym tytułem ZAMUZYKOCHAJMY SIĘ odbędzie się 14 lutego w Miejskim Ośrodku Kultury. Wystąpi Paweł Małolepszy z zespołem. Początek o 19:00.
Ferie, ferie i po feriach
W czasie zimowej przerwy z Ośrodkiem Edukacji Artystycznej MOK atrakcji było co nie miara. Przede wszystkim ferie były bajecznie białe, co pozwoliło na zimowe szaleństwa, bitwy na śnieżki, lepienie bałwanów.
Piasek zagrał koncert w Piotrkowie
Andrzej „Piasek” Piaseczny wystąpił w Piotrkowie. Trwający blisko dwie godziny koncert artysty odbył się w Miejskim Ośrodku Kultury. „Piasek” zaśpiewał swoje największe hity. Zachwycona publiczność nie chciała wypuścić go ze sceny. Wokalista na bis zagrał pięć piosenek.
Chór z Piotrkowa trzeci w województwie
Chóru seniora Radość Życia z Piotrkowa został doceniony. Artyści zdobyli III nagrodę w II Wojewódzkim Przeglądzie Twórczości Dojrzałej "Przystanek 60+" Kolędy i Pastorałki.
22.01.2017 09:38
Ferie na półmetku
Za nami półmetek ferii zimowych. Pierwszy ich tydzień w mieście wypełniony został wieloma atrakcjami, w których brały udział dzieci ze świetlic artystycznych MOK. Poniedziałek i czwartek to dni spędzone w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK, gdzie pod czujnym okiem instruktorów mali artyści oddawali się sztukom plastycznym, wokalnym, fotograficznym oraz wcielali się w różne postacie podczas trwania warsztatów teatralnych.
Zapraszają na Koncert Karnawałowy
Ośrodek Edukacji Artystycznej MOK zaprasza mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego na Koncert Karnawałowy w wykonaniu Miejskiej Orkiestry Dętej pod batutą Roberta Fijałkowskiego.
17.01.2017 07:33
Oto kot
Ośrodek Edukacji Artystycznej MOK oraz Fundacja Miasto Kotów w Piotrkowie Trybunalskim zapraszają na wernisaż wystawy fotograficznej "Oto Kot".

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc