Artykuły do tagu: MOK

Drugi tydzień wakacji z MOK-iem
Za nami drugi tydzień wakacji. Kolejne, wakacyjne dni mijają niepostrzeżenie - ten czas dzieci ze świetlic artystycznych Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie spędziły na wesołej zabawie ciekawych doświadczeniach i... wycieczce.
Aleksandra Olczyk zaśpiewała w rodzinnym mieście
Pochodząca z Piotrkowa sopranistka Aleksandra Olczyk wystąpiła w rodzinnym Piotrkowie. Sala widowiskowa Miejskiego Ośrodka Kultury wypełniła się po brzegi.
Serbska przygoda Przygody
Zespół „Przygoda p.l. działający w Miejskim Ośrodku Kultury został zaproszony do udziału w Festiwalu XV Sabor Vrela Homolja do Żagubicy w Serbii – miasta partnerskiego Piotrkowa Trybunalskiego.
Miejski Ośrodek Kultury Sulejowie oraz świetlice w Białej i w Kole zapraszają dzieci z gminy Sulejów do udziału w wakacyjnych warsztatach, a także interaktywnym przedstawieniu „Pan Twardowski”.
Świetlice artystyczne MOK w letnim trybie
Letnią działalność rozpoczęły świetlice artystyczne Miejskiego Ośrodka Kultury. Pierwsze chwile wakacji minęły dzieciom na zorganizowanych w Ośrodku Edukacji Artystycznej warsztatach plastycznych, wokalnych, tanecznych, teatralnych i ceramicznych, które wprowadziły dzieci w letni klimat.
Ruszają Rodzinne Festyny Plenerowe
W Piotrkowie czwartkowe popołudnia będą upływać pod znakiem Rodzinnych Festynów Plenerowych. Cykl imprez plenerowych dla najmłodszych mieszkańców wpisał się już na stałe w kalendarz wakacyjnych imprez.
Muzyczna podróż na Saską Kępę
Piosenki z tekstami Osieckiej rozbrzmiewały w piątkowy wieczór w Rynku Trybunalskim. Wszystko za sprawą koncertu „Kamienica na… Saskiej Kępie”.
MOK w Sulejowie idzie w świat mydła i gipsu
Miejski Ośrodek Kultury w Sulejowie otrzymał kilkutysięczną dotację z Fundacji PZU na projekt pn. „Kulturalno – manualna rewolucja”. Głównym jego celem jest zwiększenie dostępu do kultury dzieci poprzez bezpośredni kontakt z teatrem – zajęcia interaktywne oraz pobudzenie dziecięcej wyobraźni, kreatywności i rozwijanie zdolności plastycznych w wyniku przeprowadzonych zajęć.
Zespół
2 lipca w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w al. 3 Maja 12 w Piotrkowie odbędzie się koncert pt. "Youkali" w wykonaniu zespołu "Tym Bardziej".
Anita Lipnicka: najtrudniej jest zagrać we własnym mieście
„Wszystko się może zdarzyć”, „Piękna i rycerz”, „Zanim zrozumiesz”, „Ballada dla śpiącej królewny” czy „Ptasiek” to tylko niektóre z piosenek, jakie zaśpiewała na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury Anita Lipnicka podczas sobotniego koncertu. Pochodząca z Piotrkowa wokalistka, której sławę przyniosła najpierw współpraca z zespołem „Varius Manx”, a następnie projekty solowe i duet z Johnem Porterem, wystąpiła w ramach VII Piotrkowskiego Festiwalu Wokalnego „Najpiękniejsze są polskie piosenki”.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc