Artykuły do tagu: MOK

„Śpiewam Piotrków” z zespołem Na Novo
W ramach cyklu koncertów „Śpiewam Piotrków” w czwartkowy wieczór w Miejskim Ośrodku Kultury wystąpił duet Na Novo. Patrycja Sikora – śpiew i Franciszek Snopek – gitara, wykonali utwory z repertuaru Ewy Bem, Hanny Banaszak czy Kabaretu Starszych Panów. W rolę konferansjera wcielił się Maciej Kozłowski. Był to trzeci z cyklu koncertów, którego celem jest promowanie lokalnych talentów wśród piotrkowskiej publiczności.
Ferie zimowe z piotrkowskim MOK-iem
Dzieci w wieku od 7 do 15 lat tegoroczne ferie zimowe mogą spędzić wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Piotrkowie.
Jubileusz piotrkowskich Amazonek
Dziesiąte urodziny obchodzi w tym roku Piotrkowskie Stowarzyszenie Amazonek. Jubileuszowa uroczystość odbędzie się 12 stycznia w Miejskim Ośrodku Kultury. Początek o godzinie 17.00.
Filmowy Piotrków w tańcu i piosence
Wyjątkowe widowisko "Piotrków filmowy - w piosence i w tańcu" mogli zobaczyć ci piotrkowianie, którzy w piątkowy wieczór (5 stycznia) przyszli do Miejskiego Ośrodka Kultury.
09.01.2018 08:59
Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury zaprasza w czwartek 18 stycznia na wernisaż wystawy fotograficznej Marcina Wężyka "Kolekcja zimowa". Początek o godzinie 17.00.
Kolejny piotrkowski Wieczór Jedności
Wyjątkowy koncert odbył się w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie. Kolędy w nietypowych aranżacjach zaprezentował chór gospel NaNowo pod kierownictwem Marcina Obsta. W repertuarze znalazły się zarówno znane wszystkim utwory, jak i nowe kompozycje.
W Piotrkowie też walczą o demokrację
W piątek w Piotrkowie, nieopodal parku Jana Pawła II, odbył się performance „Liść Demokracji - Gąsienice Tour 2017 PL". Jego uczestnicy zwracali uwagę na konieczność walki o demokrację.
Liść Demokracji w Piotrkowie
Piotrków znalazł się na mapie przejazdu „ Liść Demokracji - Gąsienice Tour 2017 PL”. Przyczepa z sześciometrowym liściem pożeranym przez gąsienice stanie na dwie godziny przy ulicy Słowackiego już w piątek 5 stycznia. Performance ma zwrócić uwagę na zagrożenia dla demokracji.
Zapraszają na jasełka do Sulejowa
Miejski Ośrodek Kultury w Sulejowie zaprasza do obejrzenia widowiska słowno-muzycznego w wykonaniu zespołu wokalnego Cykady. Już w najbliższą sobotę, 6 stycznia w kościele świętego Floriana w Sulejowie. Jasełka rozpoczną się w trakcie mszy świętej o godz. 12.00.
Ósmy Wieczór Jedności
Wyjątkowego koncertu będą mogli wysłuchać piotrkowianie w Święto Trzech Króli.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc