Artykuły do tagu: Lista

Motocyklista zderzył się z sarną
Bez uprawnień, bez kasku ochronnego i odpowiedniego stroju. Do tego zderzył się z sarną. 22-letni mieszkaniec powiatu radomszczańskiego wybrał się na przejażdżkę motocyklem.
03.09.2016 14:52
Kraksa na Słowackiego
Policja wyjaśnia okoliczności wypadku, do którego doszło w sobotę na ulicy Słowackiego w Piotrkowie. Motocyklista zderzył się z samochodem osobowym, chcącym zatrzymać się na parkingu przy Krzywdzie.
02.09.2016 10:00
Antek znów w Strefie
Jeden z najzdolniejszych wokalistów młodego pokolenia gościł w Strefie FM. Antek Smykiewicz promuje swoją debiutancką płytę "Nasz film".
Pijany motocyklista wjechał w bariery energochłonne
24-letni kierowca motocykla yamaha na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków ruchu, zjechał z jezdni i uderzył w bariery energochłonne na pasie rozdzielającym.
Zginął 23-letni motocyklista
Policja wyjaśnia okoliczności tragicznego wypadku, w którym zginął 23-letni motocyklista.
Antoni Ptak w dziesiątce najbogatszych Polaków
Przed rokiem był jedenasty, w tym roku dziewiąty. Antoni Ptak po raz kolejny znalazł się na liście 100 najbogatszych Polaków (opublikowanej przez magazyn „Forbes”). Wartość majątku Ptaka szacuje się na 1,5 mld zł.
Gimnazjaliści rozpoczęli egzaminy
Dziś, 21 kwietnia, uczniowie III klas gimnazjum rozpoczęli egzaminy sprawdzające ich wiedzę humanistyczną.
Policjanci poszukują świadków potrącenia pieszej
Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KMP w Piotrkowie poszukują świadków zdarzenia, do którego doszło 21 października 2014 roku około godziny 13.00.
Motocyklista wjechał w autobus
Do piotrkowskiego szpitala trafił 21-letni motocyklista po tym, jak wjechał w autobus. Do zdarzenia doszło w centrum Rozprzy.
Motocyklista ranny w wypadku z udziałem nietrzeźwego kierowcy
38-letni motocyklista został ranny w zderzeniu z audi, którym kierował nietrzeźwy bełchatowianin. Policja bada okoliczności wypadku.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc