Artykuły do tagu: Lista

Szukamy najlepszego okulisty dla dziecka – na co zwracać szczególna uwagę?
Dziecko ma nieco inne postrzeganie rzeczywistości od dorosłych i to co nam wydaje się być czymś zupełnie zwyczajnym, tak dla pociechy może być wręcz traumą. Podobnie jest z wizytami u lekarzy, bowiem warto jest wcześniej dziecko dokładnie na takie okoliczności przygotować. Przede wszystkim dzisiaj chcielibyśmy się skupić na tym, w jaki sposób najłatwiej byłoby wybrać specjalistę od oczu, który będzie idealny dla dzieci.
07.05.2017 19:43
Wypadek motocyklisty
W ciężkim stanie jest motocyklista, który uderzył w tył vw bory. Do zdarzenia doszło w niedzielę po południu w Łękach Szlacheckich. Poszkodowanego 22-latka – mieszkańca powiatu piotrkowskiego - do szpitala przetransportował śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego.
Marcin Januszkiewicz wygrał PPA we Wrocławiu
Piotrkowianin Marcin Januszkiewicz zdobył Grand Prix 38. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Zwyciężył w Konkursie Aktorskiej Interpretacji Piosenki. W finale konkursu wzięło udział siedmiu młodych artystów.
Motocyklista zderzył się z sarną
Bez uprawnień, bez kasku ochronnego i odpowiedniego stroju. Do tego zderzył się z sarną. 22-letni mieszkaniec powiatu radomszczańskiego wybrał się na przejażdżkę motocyklem.
03.09.2016 14:52
Kraksa na Słowackiego
Policja wyjaśnia okoliczności wypadku, do którego doszło w sobotę na ulicy Słowackiego w Piotrkowie. Motocyklista zderzył się z samochodem osobowym, chcącym zatrzymać się na parkingu przy Krzywdzie.
02.09.2016 10:00
Antek znów w Strefie
Jeden z najzdolniejszych wokalistów młodego pokolenia gościł w Strefie FM. Antek Smykiewicz promuje swoją debiutancką płytę "Nasz film".
Pijany motocyklista wjechał w bariery energochłonne
24-letni kierowca motocykla yamaha na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków ruchu, zjechał z jezdni i uderzył w bariery energochłonne na pasie rozdzielającym.
Zginął 23-letni motocyklista
Policja wyjaśnia okoliczności tragicznego wypadku, w którym zginął 23-letni motocyklista.
Antoni Ptak w dziesiątce najbogatszych Polaków
Przed rokiem był jedenasty, w tym roku dziewiąty. Antoni Ptak po raz kolejny znalazł się na liście 100 najbogatszych Polaków (opublikowanej przez magazyn „Forbes”). Wartość majątku Ptaka szacuje się na 1,5 mld zł.
Gimnazjaliści rozpoczęli egzaminy
Dziś, 21 kwietnia, uczniowie III klas gimnazjum rozpoczęli egzaminy sprawdzające ich wiedzę humanistyczną.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc