Artykuły do tagu: Licytacja

Okazali serce Piotrusiowi
Zbiórka pieniędzy na leczenie 15-miesięcznego Piotrusia Święconka odbyła się podczas uroczystości wigilijnej dla mieszkańców gminy Sulejów. Chłopiec cierpi na neuroblastomę - nowotwór złośliwy współczulnego układu nerwowego. Na usunięcie guza i immunoterapię potrzebny jest ponad milion złotych.
Nowy wójt w Woli Krzysztoporskiej
Wprawdzie tylko przez jeden dzień sprawował tę funkcję, ale podjął kilka ważnych decyzji. Przedsiębiorca Janusz Stus wylicytował „fotel wójta” podczas 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
W Woli Krzysztoporskiej padł rekord
A dokładnie 4.335,88 zł, 2 euro i 2 korony czeskie. Mieszkańcy gminy Wola Krzysztoporska jak zwykle okazali wielkie serce. To dzięki nim w tym roku znów padł rekord w zbiórce na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Chcesz poprowadzić Strefę Aktualnych Hitów? Weź udział w licytacji!
Radio Strefa FM gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. 25. finał już w najbliższą niedzielę i z tej okazji można wylicytować możliwość współprowadzenia Strefy Aktualnych Hitów.
Licytacja rozgrzała publiczność. Wszystko dla Patryka
To był wyjątkowy koncert. Piotrkowski HARC postanowił pomóc koledze – Patrykowi, który zachorował – a przy okazji zorganizował wydarzenie, które przyciągnęło wielu ludzi o wielkich sercach.
Koszulka z autografami naszej reprezentacji może być Twoja!
Koszulka z autografami Lewandowskiego, Milika, Krychowiaka, Błaszczykowskiego i pozostałych reprezentantów Polski na Euro 2016 może być Twoja. Na zdobycie tego niezwykłego trofeum kibica będzie szansa już 18 czerwca w piotrkowskim MOK-u.
Podczas niedzielnych Dożynek Powiatowych w Gorzkowicach zorganizowana zostanie zbiórka krwi.
W sobotę,15 sierpnia w Łękach Szlacheckich odbędzie się festyn rodzinny organizowany przez wójta gminy oraz Szkołę Podstawową w Trzepnicy. W programie m.in. konkursy, wystawy i zabawa taneczna.
Finał WOŚP w amfiteatrze. Ile zebraliśmy?
Zakończył się 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Piotrkowska policja gra z Orkiestrą
Komenda Miejska Policji w Piotrkowie przyłącza się do 23. Finału WOŚP, przygotowując trzy licytacje. Co ofiarują policjanci?

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc