Artykuły do tagu: Licytacja

Jak zamieszkać na własnym M?
Można by na pierwszy rzut oka stwierdzić, że jedyną drogą do nabycia mieszkania jest kredyt hipoteczny i zakup na rynku pierwotnym i wtórnym. Możliwości, by zamieszkać na własnych metrach kwadratowych, jest jednak zdecydowanie więcej. Mieszkanie można zdobyć na przykład na zasadzie przydziału, licytacji lub zamiany. Najczęściej takie procedury dotyczą lokali komunalnych i trzeba spełniać określone warunki, by w ogóle móc starać się o mieszkanie.
Okazali serce Piotrusiowi
Zbiórka pieniędzy na leczenie 15-miesięcznego Piotrusia Święconka odbyła się podczas uroczystości wigilijnej dla mieszkańców gminy Sulejów. Chłopiec cierpi na neuroblastomę - nowotwór złośliwy współczulnego układu nerwowego. Na usunięcie guza i immunoterapię potrzebny jest ponad milion złotych.
Nowy wójt w Woli Krzysztoporskiej
Wprawdzie tylko przez jeden dzień sprawował tę funkcję, ale podjął kilka ważnych decyzji. Przedsiębiorca Janusz Stus wylicytował „fotel wójta” podczas 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
W Woli Krzysztoporskiej padł rekord
A dokładnie 4.335,88 zł, 2 euro i 2 korony czeskie. Mieszkańcy gminy Wola Krzysztoporska jak zwykle okazali wielkie serce. To dzięki nim w tym roku znów padł rekord w zbiórce na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Chcesz poprowadzić Strefę Aktualnych Hitów? Weź udział w licytacji!
Radio Strefa FM gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. 25. finał już w najbliższą niedzielę i z tej okazji można wylicytować możliwość współprowadzenia Strefy Aktualnych Hitów.
Licytacja rozgrzała publiczność. Wszystko dla Patryka
To był wyjątkowy koncert. Piotrkowski HARC postanowił pomóc koledze – Patrykowi, który zachorował – a przy okazji zorganizował wydarzenie, które przyciągnęło wielu ludzi o wielkich sercach.
Koszulka z autografami naszej reprezentacji może być Twoja!
Koszulka z autografami Lewandowskiego, Milika, Krychowiaka, Błaszczykowskiego i pozostałych reprezentantów Polski na Euro 2016 może być Twoja. Na zdobycie tego niezwykłego trofeum kibica będzie szansa już 18 czerwca w piotrkowskim MOK-u.
Podczas niedzielnych Dożynek Powiatowych w Gorzkowicach zorganizowana zostanie zbiórka krwi.
W sobotę,15 sierpnia w Łękach Szlacheckich odbędzie się festyn rodzinny organizowany przez wójta gminy oraz Szkołę Podstawową w Trzepnicy. W programie m.in. konkursy, wystawy i zabawa taneczna.
Finał WOŚP w amfiteatrze. Ile zebraliśmy?
Zakończył się 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat