Artykuły do tagu: LZS

Po raz 22 biegano w Wolborzu
Ponad 800 osób wzięło udział w XXII Ogólnopolskich Masowych Biegach Przełajowych Zrzeszenia LZS im. Wojciecha Świątka w Wolborzu. W imprezie udział wzięli przedstawiciele 9 województw, gościem specjalnym był medalista olimpijski Artur Partyka.
Medale dla zapaśniczek z Piotrkowa
Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS Kobiet w Zapasach odbyły się w ubiegły weekend w piotrkowskiej Hali Relax. Zawodniczki AKS Piotrków Trybunalski zdobyły łącznie 5 medali - dwa złote, jeden srebrny i dwa brązowe.
W weekend Igrzyska LZS w Spale
1300 zawodników weźmie udział w Ogólnopolskich Igrzyskach Ludowych Zespołów Sportowych jakie odbędą się w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale w dniach 25-27 sierpnia.
Ośrodek w Ręcznie będzie remontowany
Ośrodek Sportowo – Szkoleniowy w Ręcznie w powiecie piotrkowskim będzie remontowany. Urząd Marszałkowski w Łodzi wsparł samorząd gminny dużą kwotą na modernizację kompleksu boisk.
Gminny Zarząd LZS ma nowego przewodniczącego
Tomasz Woźniak został nowym przewodniczącym Gminnego Zrzeszenia LZS w Woli Krzysztoporskiej.
LZS Wola Krzysztoporska trzeci w województwie
Drużyna LZS Wola Krzysztoporska zajęła trzecie miejsce podczas Zimowych Halowych Igrzysk Sportowo-Rekreacyjnych Ludowych Zespołów Sportowych województwa łódzkiego.
LZS ma plan na turystykę
Rada Główna Krajowego Zrzeszenia LZS powołała Komisję Turystyki, w skład której weszli przedstawiciele 12 województw. Ich kadencja potrwa do 2020 r. Nasze województwo reprezentował Władysław Wawrzyńczak – wiceprezes LUKS Gryf Bujny.
Biegi przełajowe w Wolborzu
Po raz kolejny w Wolborzu odbyły się Ogólnopolskie Masowe Biegi Przełajowe Zrzeszenia LZS.
To już dwudziesta pierwsza edycja zawodów.
Powiat piotrkowski okazał się najlepszy
Około 2000 zawodników uczestniczyło w XX Finale Masowych Biegów Przełajowych LZS, który odbył się w sobotę w Wolborzu. W kategorii powiatów triumfował powiat piotrkowski.
LZS w Woli Krzysztoporskiej zaprasza na festyn
Już w najbliższą niedzielę (9 sierpnia) w godzinach od 15.00 do 23.00 na boisku "Orlik" przy Szkole Podstawowej w Bujnych odbędzie się rodzinny festyn.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc