Artykuły do tagu: LZS

Po raz 22 biegano w Wolborzu
Ponad 800 osób wzięło udział w XXII Ogólnopolskich Masowych Biegach Przełajowych Zrzeszenia LZS im. Wojciecha Świątka w Wolborzu. W imprezie udział wzięli przedstawiciele 9 województw, gościem specjalnym był medalista olimpijski Artur Partyka.
Medale dla zapaśniczek z Piotrkowa
Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS Kobiet w Zapasach odbyły się w ubiegły weekend w piotrkowskiej Hali Relax. Zawodniczki AKS Piotrków Trybunalski zdobyły łącznie 5 medali - dwa złote, jeden srebrny i dwa brązowe.
W weekend Igrzyska LZS w Spale
1300 zawodników weźmie udział w Ogólnopolskich Igrzyskach Ludowych Zespołów Sportowych jakie odbędą się w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale w dniach 25-27 sierpnia.
Ośrodek w Ręcznie będzie remontowany
Ośrodek Sportowo – Szkoleniowy w Ręcznie w powiecie piotrkowskim będzie remontowany. Urząd Marszałkowski w Łodzi wsparł samorząd gminny dużą kwotą na modernizację kompleksu boisk.
Gminny Zarząd LZS ma nowego przewodniczącego
Tomasz Woźniak został nowym przewodniczącym Gminnego Zrzeszenia LZS w Woli Krzysztoporskiej.
LZS Wola Krzysztoporska trzeci w województwie
Drużyna LZS Wola Krzysztoporska zajęła trzecie miejsce podczas Zimowych Halowych Igrzysk Sportowo-Rekreacyjnych Ludowych Zespołów Sportowych województwa łódzkiego.
LZS ma plan na turystykę
Rada Główna Krajowego Zrzeszenia LZS powołała Komisję Turystyki, w skład której weszli przedstawiciele 12 województw. Ich kadencja potrwa do 2020 r. Nasze województwo reprezentował Władysław Wawrzyńczak – wiceprezes LUKS Gryf Bujny.
Biegi przełajowe w Wolborzu
Po raz kolejny w Wolborzu odbyły się Ogólnopolskie Masowe Biegi Przełajowe Zrzeszenia LZS.
To już dwudziesta pierwsza edycja zawodów.
Powiat piotrkowski okazał się najlepszy
Około 2000 zawodników uczestniczyło w XX Finale Masowych Biegów Przełajowych LZS, który odbył się w sobotę w Wolborzu. W kategorii powiatów triumfował powiat piotrkowski.
LZS w Woli Krzysztoporskiej zaprasza na festyn
Już w najbliższą niedzielę (9 sierpnia) w godzinach od 15.00 do 23.00 na boisku "Orlik" przy Szkole Podstawowej w Bujnych odbędzie się rodzinny festyn.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat