Artykuły do tagu: Kukiz

Będą dmuchać przed wejściem na mównicę?
Paweł Kukiz, lider ugrupowania Kukiz'15 przedstawił pomysł, aby posłowie przed zabraniem głosu na sejmowej mównicy zostali przebadani alkomatem.
Piwo pod chmurką. Posłowie Kukiz'15 opracowali projekt ustawy
Posłowie Kukiz'15 przygotowali projekt ustawy dotyczącej zniesienia zakazu picia alkoholu "pod chmurką".
Z posłem Kukiz'15 o rolnictwie i nie tylko
Miało przyjechać dwóch, ostatecznie do Piotrkowa Trybunalskiego dojechał tylko jeden. Z posłem Jarosławem Sachajko z klubu Kukiz’15 mieszkańcy rozmawiali m.in. o rolnictwie, GMO, CETA.
Piotr Apel i Jarosław Sachajko, posłowie klubu Kukiz'15, w niedzielę, 12 marca gościć będą w Piotrkowie.
Posłowie Kukiz’15 w Piotrkowie
Piotr Apel i Jarosław Sachajko, posłowie klubu KUKIZ’15 gościć będą w niedzielę 12 marca w Piotrkowie. Początek o 13:30.
Wyniki eksperymentu będą miarodajne?
Łódzka prokuratura przeprowadziła w piątek eksperyment procesowy w sprawie wypadku, w którym zginął poseł Kukiz 15, Rafał Wójcikowski z Tomaszowa Mazowieckiego. Opinię biegłych poznamy w przyszłym tygodniu.
Kolejne wątpliwości w sprawie śmierci posła Wójcikowskiego
„ Czy posła można było uratować? – pyta piątkowa „Rzeczpospolita”. Dziennikarze gazety rozmawiali ze strażakami ochotnikami, którzy twierdzą, że powinni być wezwani na miejsce wypadku. A nie zostali. Poseł Rafał Wójcikowski z Kukiz’15 (wybrany w okręgu piotrkowskim) zginął 19 stycznia pod Skierniewicami.
Kukiz’15 i PO razem do wyborów samorządowych?
- Rozmawiam ze wszystkimi np. z Władysławem Kosiniakiem – Kamyszem z PSL czy Elżbietą Radziszewską z PO – powiedział Paweł Kukiz w rozmowie z „Super Expresem”. Wypowiedź ta dotyczyła ewentualnej współpracy ugrupowania KUKIZ’15 z partią Korwin w kontekście wspólnego startu w wyborach samorządowych w 2018 roku.
Kukiz / Po / Wybory 
Co poseł Wójcikowski myśli o rządach PiS w Tomaszowie?
Poseł Ruchu Kukiz'15 gościł w poniedziałek w Piotrkowie Trybunalskim. Parlamentarzysta reprezentuje w Sejmie nasz okręg wyborczy, pochodzi z Tomaszowa Mazowieckiego. I właśnie Tomaszowa dotyczyło pierwsze z pytań, które zadaliśmy Rafałowi Wójcikowskiemu.
Kukizowcy uczyli udzielania pierwszej pomocy
„Bezpieczne wakacje - Kukiz’15” to temat spotkania z mieszkańcami Piotrkowa Trybunalskiego, na które zaprosili w poniedziałek sympatycy Ruchu Kukiz’15.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc