Artykuły do tagu: Ksiazka

Piotrkowska blogerka z książką kulinarną
Gościem programu "O tym się mówi" na antenie radia Strefa FM była dziś Beata Opalanka-Królikiewicz, autorka bloga "Niebo na talerzu" oraz książki kucharskiej o tym samym tytule.
Rockowy akcent na koniec roku
Promocja albumu poświęconego piotrkowskiej muzyce niezależnej, koncerty i impreza w mocno rockowym stylu - tak Ośrodek Działań Artystycznych i klub Sejf pożegnały rok 2016. Obie sale pękały w szwach.
Jak przekręcać i przeklinać - KONKURS!
Poradnik dla dzieci autorstwa Michała Rusinka z niepublikowanymi wierszykami w nowej szacie graficznej.
Niech bór darzy „Kolibrowi”
W sali OSP we wsi Łazy-Dąbrowa odbyło się spotkanie z Andrzejem Polem, autorem książki „Niech bór darzy Kolibrowi”. Jest to publikacja poświęcona kołu łowieckiemu „Koliber”, które jest związane z tą miejscowością.
Nowa książka byłego rzecznika
Błażej Torański, b. rzecznik prezydenta Piotrkowa Krzysztofa Chojniaka wydał książkę
„Knebel. Cenzura w PRL-u”. W publikacji znalazły się wywiady z 21 osobami: dziennikarzami, reżyserami, artystami, literatami odsłaniającymi kulisy swoich kontaktów z cenzurą.
Jak wysoko sięga miłość...
Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie z Ewą Berbeką i Beatą Sabałą-Zielińską. 14 listopada o godz. 17.00 w czytelni dla dorosłych MBP przy ul. Jerozolimskiej 29. Spotkanie dotyczyć będzie m.in. książki „Jak wysoko sięga miłość. Życie po Broad Peak”.
 „Dwie ukryte tragedie w cieniu atomowej apokalipsy” w 54. rocznicę tragedii w Szczecinie i Moszczenicy
W niedzielę 9 października o godz. 11.00 w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Moszczenicy przy ul. Dworcowej 16 A odbędzie się promocja książki dokumentalnej „Dwie ukryte tragedie w cieniu atomowej apokalipsy”.
Poznaj życie pechowej emigrantki
Zapraszamy na spotkanie autorskie z Martyną Flemming, promujące jej debiutancka książkę "Życie pechowej emigrantki", które odbędzie się 22 września o godz. 17.00 w czytelni dla dorosłych MBP, ul. Jerozolimska 29.
Dziennikarka, felietonistka, kobieta z osobowością. Przyjdź na spotkanie z Agatą Passent!
Zapraszamy na spotkanie autorskie z Agatą Passent. 9 września o godzina 17.00 w czytelni dla dorosłych Miejskiej Biblioteki Publicznej w Piotrkowie.
„Sekrety Piotrkowa” - nowa książka o mieście
Już w najbliższy czwartek, 17 grudnia, o godzinie 17:00 w czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ulicy Jerozolimskiej 29 w Piotrkowie odbędzie się premiera nowej książki o naszym mieście, zatytułowana „Sekrety Piotrkowa”. Jej autorką jest Agnieszka Warchulińska, dziennikarka i autorka takich publikacji między innymi, jak: „Piotrków filmowy” (2011) i „Piotrków między wojnami. Opowieść o życiu miasta 1918-1939”.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc