Artykuły do tagu: Krew

Podczas niedzielnego (15 stycznia) Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zorganizowana będzie zbiórka krwi.
Już w najbliższą niedzielę (18 grudnia) w Gminnym Ośrodku Kultury w Woli Krzysztoporskiej (ul. Południowa 2) odbędzie się akcja honorowego oddawania krwi. Będzie też można zostać dawcą szpiku.
Bujny zawsze gotowe do pomocy. Zbierali krew dla dziecka i strażaka
W Zespole Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego im. W. Witosa w Bujnach zorganizowano w środę kolejną w tym roku szkolnym akcję zbiórki krwi.
Przypominamy! Potrzebna krew dla Bartka i Michała
W środę 14 grudnia w budynku internatu przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego im. W. Witosa w Bujnach (ul. Piotrkowska 30) odbędzie się akcja honorowego oddawania krwi pod hasłem „Młoda krew ratuje życie”.
Strażak potrzebuje krwi. Pomóż w zbiórce
Michał ma 31 lat i pracuje w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie jako dowódca zastępu. Jest w śpiączce farmakologicznej. Apelujemy o udział w zbiórce krwi.
W najbliższą niedzielę (11 grudnia) w Szkole Podstawowej w Babach odbędzie się zbiórka krwi. Akcję organizuje klub Honorowych Dawców Krwi PCK. Krew będzie można oddawać od 10.00 do 13.30.
Chory na raka mały piotrkowianin Bartek potrzebuje krwi.
Chcesz dać prezent? Oddaj krew!
W sobotę 3 grudnia w godzinach 9.00 – 13.00 w piotrkowskim Punkcie Pobrań przy ulicy Słowackiego 74 odbędzie się mikołajkowa zbiórka krwi pod hasłem "Chcesz dać prezent? Oddaj krew!"
Wkrótce obchodzić będziemy Dni Honorowego Krwiodawstwa PCK (22 – 26 XI), które po raz pierwszy zorganizowano w 1972 roku.
24.10.2016 12:16
Bili rekord sercem
Honorowi dawcy krwi, mieszkańcy naszego miasta, również policjanci z piotrkowskiej jednostki odpowiedzieli na apel o pomoc w zbiórce krwi wystosowany przez Wojewódzką Stację Krwiodawstwa w Łodzi.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc