Artykuły do tagu: Kraj

Będą dmuchać przed wejściem na mównicę?
Paweł Kukiz, lider ugrupowania Kukiz'15 przedstawił pomysł, aby posłowie przed zabraniem głosu na sejmowej mównicy zostali przebadani alkomatem.
Kolizja w Al. Armii Krajowej
Warunki na naszych drogach nie są dziś najlepsze. Przed godz. 8 w Al. Armii Krajowej w Piotrkowie doszło do niegroźnej kolizji, w której uczestniczyły autobus Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego i samochód nauki jazdy. Kierowcy, zachowajcie ostrożność!
Kolizja na skrzyżowaniu Sikorskiego/Armii Krajowej
Dwa samochody osobowe (bmw i renault) zderzyły się w piątkowy poranek na skrzyżowaniu Al. Armii Krajowej i Al. Sikorskiego.
Już we wtorek mistrzowie Polski z Piotrkowa zainaugurują sezon
We wtorek, 19 września w piotrkowskiej Hali Relax nastąpi inauguracja nowego sezonu PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej, broniący mistrzowskiego tytułu AKS Madej Wrestling Team Piotrków Trybunalski zmierzy się z zespołem Boruta-Olimpijczyk Zgierz i Radom.
Zorza polarna nad Piotrkowem?
Po raz pierwszy od kilkunastu lat istnieje szansa zaobserwowania zorzy polarnej nad Polską. Jest to zjawisko świetlne charakterystyczne dla półkuli północnej, ale naukowcy ogłosili, że Słońce wyemitowało tak mocny rozbłysk, że jego efekty mogą być widoczne nawet w naszej szerokości geograficznej.
Uwaga rolnicy, będą zmiany!
Agencja Rynku Rolnego i Agencja Nieruchomości Rolnych już wkrótce zostaną zastąpione przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa. Co to oznacza dla rolników? Na ten temat dyskutowano w środę w Wolborzu.
Wypadek w Al. Armii Krajowej
Do zderzenia czterech samochód osobowych doszło w czwartek w Al. Armii Krajowej w Piotrkowie.
Zderzenie na skrzyżowaniu Dmowskiego/Armii Krajowej. 4 osoby w szpitalu
W czwartkowy poranek doszło do zderzenia na skrzyżowaniu ul. Dmowskiego i Al. Armii Krajowej.
Mali artyści „Kolorowej Lokomotywy” na półmetku
We wtorek dzieci z Sulejowa wzięły udział w artystyczno-ekologicznym spotkaniu w Spalskim Parku Krajobrazowym w ramach projektu ŁDK "Kolorowa Lokomotywa".
Rajd Bike Orient w Sulejowskim Parku Krajobrazowym
25 czerwca startuje druga w tym sezonie edycja Bike Orient. Po niezwykle wymagającej kwietniowej rywalizacji w Górach Świętokrzyskich uczestnicy przenoszą się nad Pilicę do Sulejowskiego Parku Krajobrazowego.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc