Artykuły do tagu: Kradziez

13.02.2017 12:26
Synowie okradali ojca
Policja zatrzymała dwóch braci, którzy przez kilka tygodni okradali swojego 54-letniego ojca. W sprzedaży skradzionych fantów złodziejom pomagali znajomi.
Piotrków/Wojska Polskiego: Kradzież z włamaniem przed marketem
23-letni mężczyzna włamał się do samochodów zaparkowanych przed marketem i ukradł radioodtwarzacze.
Ukradł krzyże z nagrobków
Na terenie ogródków działkowych tomaszowscy policjanci zatrzymali 35-latka, który ukradł... krzyże z cmentarza. Usłyszał już zarzuty ograbiania miejsc spoczynku zmarłych.
Okradli sklep komputerowy. Grozi im 10 lat więzienia
Włamali się do sklepu komputerowego w centrum miasta i ukradli siedem laptopów wartych blisko 12 tysięcy złotych. Policjanci zatrzymali w tej sprawie dwóch mężczyzn. Podejrzani przyznali się już do winy. Mogą spędzić nawet 10 lat w więzieniu.
Ukradł łabędzie, trole i krasnale
Policja zatrzymała 30-latka podejrzanego o (dwukrotną) kradzież figurek ogrodowych o łącznej wartości około 3000 złotych. Łup został ukryty w stodole.
Kradzież w szpitalu. Łupem wózek inwalidzki
Policja otrzymała zgłoszenie o kradzieży wózka inwalidzkiego ze szpitala (1 lutego). Straty oszacowano na 1000 złotych. Jeszcze tego samego dnia złodzieje trafili do policyjnej celi. Zatrzymani to 34-letnia kobieta oraz jej 44 -letni kompan.
Kurier okradał firmę, w której pracował
Policja zatrzymała 20-letniego pracownika firmy kurierskiej podejrzanego o kradzież paczek. Wartość skradzionego towaru to ponad 3 tys. zł.
Ukradł dwa szampony, wybił szybę
27-letni obywatel Ukrainy ukradł kosmetyki, a uciekając ze sklepu, wybił szybę w drzwiach. Sprawcę złapali świadkowie. Do zdarzenia doszło 18 stycznia przy ulicy Krakowskiej w Radomsku.
19.01.2017 08:35
Nowy bat na złodziei
Od 400 zł kradzież ma być uznawana za przestępstwo. To nowy pomysł Ministerstwa Sprawiedliwości. Jego przedstawiciel przedstawiał plan w radiowym Maglu.
Do 10 lat więzienia za włamanie i kradzież pluszaków
Łupem padły karty startowe SIM i... pluszowe zabawki. Piotrkowscy kryminalni zatrzymali 17-letniego chłopaka, który włamał się do oddziału pocztowego. Placówka poniosła straty o wartości 933 zł.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc