Artykuły do tagu: Kradziez

4 godziny temu, 12:22
Włamywacz w rękach policji
Włamywał się do sklepów mięsnych i spożywczych i zabierał z nich zarówno pieniądze, jak i jedzenie. Piotrkowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwa przeciwko mieniu. Piotrkowianinowi grozi nawet 10 lat więzienia.
Kradzież na terenie przedszkola
35-letnia piotrkowianka usłyszała zarzut kradzieży portfeli z zawartością pieniędzy i dokumentów. Grozi jej 5 lat pozbawienia wolności.
Policja zatrzymała złodzieja rowerów
Policja zatrzymała sprawcę kradzieży rowerów. Okazał się nim 23-letni piotrkowianin. Złodziej wykorzystał fakt, że jednoślady były niezabezpieczone.
Ukradli elementy znaków drogowych, łup wieźli do skupu złomu
Z terenu firmy remontującej drogi ukradli metalowe elementy znaków drogowych i - na pożyczonej taczce - wieźli je na skup złomu. Sprawcy to 22- i 24-latek - obaj to mieszkańcy Tomaszowa.
Zapomniał, gdzie zaparkował. Zgłosił kradzież
Zgłosił kradzież swojego volvo. Wkrótce jednak okazało się, że auto wcale nie zostało skradzione. Tomaszowianin był tak roztargniony z powodu matury dziecka, że zapomniał, gdzie zaparkował.
Kradzież na placu budowy w Gorzkowicach
Ukradł taczkę wraz z piłą do cięcia betonu. Do zdarzenia doszło na placu budowy w Gorzkowicach. Sprawca to 32-letni mieszkaniec naszego województwa. Jest już w rękach policji.
Zatrzymani dwaj nieletni sprawcy kradzieży z włamaniem
Piotrkowscy policjanci zatrzymali nieletnich sprawców kradzieży. Dwaj szesnastolatkowie włamywali się do samochodów, garaży i mieszkań... i okradali je. Wartość skradzionego mienia oszacowano na... 26 tysięcy złotych.
Pijany włamał się do garażu, ukradł skuter i... odjechał
Tomaszowscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierującego skuterem. Okazało się, że nie dość, że mężczyzna prowadził pojazd na podwójnym gazie, to skuter, którym jechał, był... kradziony.
Kradzież na terenie opuszczonych magazynów
Policjanci z Tomaszowa zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy wypalali otulinę ze skradzionych miedzianych kabli. Podejrzani łup mieli naszykowany w torbach. Obaj usłyszeli zarzuty kradzieży. Byli w przeszłości notowani.
Uciekając, gubili łupy
Trzech mężczyzn i kobieta, działali wspólnie i w porozumieniu, ich łupem padł sprzęt audio, komplet sztućców i srebrna biżuteria. Włamywaczy zatrzymano, a łupy odzyskano.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc