Artykuły do tagu: Kradziez

16-latek odpowie za włamania i kradzieże
Policjanci zatrzymali nieletniego mieszkańca Piotrkowa Trybunalskiego, który na przestrzeni miesiąca dokonał blisko 40 kradzieży i włamań.
Podszywała się pod policjanta
Za podszywanie się pod policjanta, kradzież oraz niekorzystne rozporządzanie cudzym mieniem odpowie 43-letnia mieszkanka gm. Drzewica zatrzymana przez policję z Opoczna.
Chciał dorobić do emerytury, więc okradał sklepy budowlane
Kradł artykuły przemysłowe i sprzęt elektroniczny, a następnie sprzedawał je w internecie. Chciał tym samym... dorobić sobie do emerytury. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie przedstawili 64-letniemu mężczyźnie zarzuty kradzieży sklepowych - teraz "przedsiębiorczemu" 64-latkowi grozi 5 lat więzienia. Niewykluczone, że sprawa może mieć charakter rozwojowy.
23.06.2017 08:57
Kradzież w aptece
W czwartek po południu strażnicy miejscy, patrolując okolice ulicy Iwaszkiewicza w Piotrkowie, zauważyli dwie biegnące chodnikiem kobiety. Wszystko wskazywało na to, że jedna goni drugą.
Włamywacz w rękach policji
Włamywał się do sklepów mięsnych i spożywczych i zabierał z nich zarówno pieniądze, jak i jedzenie. Piotrkowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwa przeciwko mieniu. Piotrkowianinowi grozi nawet 10 lat więzienia.
Kradzież na terenie przedszkola
35-letnia piotrkowianka usłyszała zarzut kradzieży portfeli z zawartością pieniędzy i dokumentów. Grozi jej 5 lat pozbawienia wolności.
Policja zatrzymała złodzieja rowerów
Policja zatrzymała sprawcę kradzieży rowerów. Okazał się nim 23-letni piotrkowianin. Złodziej wykorzystał fakt, że jednoślady były niezabezpieczone.
Ukradli elementy znaków drogowych, łup wieźli do skupu złomu
Z terenu firmy remontującej drogi ukradli metalowe elementy znaków drogowych i - na pożyczonej taczce - wieźli je na skup złomu. Sprawcy to 22- i 24-latek - obaj to mieszkańcy Tomaszowa.
Zapomniał, gdzie zaparkował. Zgłosił kradzież
Zgłosił kradzież swojego volvo. Wkrótce jednak okazało się, że auto wcale nie zostało skradzione. Tomaszowianin był tak roztargniony z powodu matury dziecka, że zapomniał, gdzie zaparkował.
Kradzież na placu budowy w Gorzkowicach
Ukradł taczkę wraz z piłą do cięcia betonu. Do zdarzenia doszło na placu budowy w Gorzkowicach. Sprawca to 32-letni mieszkaniec naszego województwa. Jest już w rękach policji.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc