Artykuły do tagu: Kradziez

Czuł się podglądany, więc wyrwał kamerę
39-letni bełchatowianin wyrwał kamerę monitoringu z windy. Uważał, że urządzenie narusza jego prywatność, więc postanowił je uszkodzić. Straty oszacowano na 700 zł. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży.
 Odpowie za kradzież roweru
47-letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego ukradł rower. Policjanci szybko namierzyli sprawcę. Teraz mężczyzna może trafić do więzienia nawet na 5 lat.
Pijani ukradli figurę Chrystusa
Dwóch pijanych nastolatków ukradło rzeźbę Chrystusa, która znajdowała się w murze okalającym kolegiatę w Opocznie.
Skusiła ich pozostawiona bez opieki torebka
Dwóch braci w wieku 13 i 14 lat odpowie za kradzież pieniędzy. Chłopcy grali w piłkę, weszli do budynku poradni lekarskiej, szukając toalety. Skusiła ich pozostawiona bez opieki torebka.
Wykorzystał nieuwagę kuriera i ukradł przesyłki
Wykorzystał nieuwagę kuriera i ukradł dwie przesyłki. Tuż po kradzieży zatrzymała go policja. 32-letni piotrkowianin usłyszał już zarzuty.
Ukradł kurtkę i parasol
Dzielnicowi zatrzymali 32-latka, który ukradł skórzaną kurtkę i parasol ze szpitalnej poczekalni. Kradzieży zarejestrowały kamery monitoringu.
Kradli ubrania na terenie całej Polski
Ochrona tomaszowskiej galerii handlowej rozpoznała złodziei sklepowych – taką informację otrzymał dyżurny policji. Na miejsce wysłano patrol. Ochroniarz wskazał policjantom wybiegającego ze sklepu mężczyznę, który chwilę wcześniej ukradł ubrania. Jego wspólniczka została zatrzymana przez pracowników sklepu. Złodziejski duet to mieszkańcy Radomia, kradli ubrania na terenie całej Polski.
Nastolatek włamał się do piekarni i kwiaciarni na placu Kościuszki
16-letni piotrkowianin włamał się do piekarni i kwiaciarni na placu Kościuszki. Jego łupem padły m.in. pieniądze i telefon komórkowy.
Trio z Piotrkowa przyłapane na kradzieży w łódzkim dyskoncie
Na nietypowy sposób zarabiania pieniędzy wpadł 44-letni mieszkaniec Piotrkowa Trybunalskiego. Mężczyzna nakłonił swoich znajomych (również piotrkowian) do kradzieży sklepowych popełnianych na terenie sąsiednich miejscowości. Trio (oprócz pomysłodawcy jeszcze 31-letnia kobieta oraz 38-latek) dokonywało kradzieży w marketach na terenie województwa. Wpadli dopiero w Łodzi.
Kradzież z włamaniem na targowisku miejskim
Policja zatrzymała 20-latka, który włamał się do budki z odzieżą na targowisku miejskim w Bełchatowie. Łupem padły kurtki i spodnie o wartości 1500 złotych. Funkcjonariusze odzyskali towar.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc