Artykuły do tagu: Kradziez

Ukradł rower z parkingu galerii
Ukradł rower z parkingu przy galerii handlowej w Tomaszowie. Został zatrzymany w swoim mieszkaniu. Okazało się, że 34-latek był poszukiwany do odbycia kary więzienia za inne przestępstwa.
Włamywał się do domków letniskowych w powiecie piotrkowskim
Okradał głównie domki letniskowe na terenie powiatu piotrkowskiego. Polował głównie na elektronarzędzia, sprzęt elektroniczny i przedmioty codziennego użytku. Mężczyznę podejrzanego o szereg kradzieży i włamań zatrzymali policjanci z Sulejowa. Przyznał się do winy.
Złodziej wykuł otwór w ścianie i włamał się do sklepu
Wykuł otwór w ścianie budynku i wszedł na zaplecze sklepu, ukradł alkohol i papierosy. Mężczyznę podejrzanego o kradzież z włamaniem do sklepu ogólnospożywczego na terenie gminy Rozprza zatrzymali policjanci z województwa łódzkiego i śląskiego. Właścicielka oszacowała straty na blisko 6 tysięcy złotych.
Okradł 64-letnią rowerzystkę
Do 64-letniej rowerzystki podjechał młody człowiek (również na rowerze), ukradł torebkę z koszyka przymocowanego do kierownicy, potem odjechał. Pokrzywdzona miała w torebce 800 zł i telefon komórkowy.
Kompletnie pijany 21-latek ukradł bmw
Kradzież samochodu, kierowanie w stanie nietrzeźwości i bez uprawnień, do tego spowodowanie kolizji drogowej – o to wszystko podejrzany jest 21-letni mieszkaniec powiatu opoczyńskiego, którego 6 stycznia zatrzymała policja w miejscowości Skronina.
Zaatakował siedzącego na przystanku mężczyznę
38-letni tomaszowianin zaatakował siedzącego na przystanku autobusowym mężczyznę. Napastnik ukradł ofierze pieniądze i zegarek. Do zdarzenia doszło przy ulicy Piłsudskiego w Tomaszowie Mazowieckim.
Kradzież, włamanie i groźby karalne. 34-latek trafił do aresztu
Na trzy miesiące do aresztu trafi 34-letni mężczyzna, który w ciągu dwóch dni popełnił kilka przestępstw. Usłyszał trzy zarzuty: kradzieży z włamaniem, gróźb karalnych oraz kradzieży.
Kradli palety z miejsca pracy
Prawie 7 tysięcy drewnianych palet ukradli pracownicy jednego z radomszczańskich zakładów produkcyjnych. Siedmiu mężczyzn trafiło do aresztu. Straty oszacowano na 200 tysięcy złotych.
Wigilia pracownicza. Okradł pijanego szefa
Tej pracowniczej wigilii nie będą mile wspominać ani pracodawca, ani 54-letni pracownik. Pierwszy się upił i okradziono go z 45 tysięcy złotych oraz dowodu rejestracyjnego... a drugi to ten, który go okradł. Został już zatrzymany i usłyszał zarzuty kradzieży. Grozi mu nawet pięć lat więzienia.
Chipsy, wódka, telewizor, papierosy, gazety... Kradł co popadnie
Policja zatrzymała 32-letniego mieszkańca Tomaszowa, który włamał się do siedmiu obiektów handlowych i usługowych. Mężczyzna był już w przeszłości notowany za konflikty z prawem.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc