Artykuły do tagu: Kradziez

Rozbijał się mercedesem na cudzym podwórku
Wszedł na podwórko, na którym zaparkowany był mercedes z kluczykami w stacyjce. Wsiadł do auta i w ciągu kilku minut uszkodził dwa inne samochody, bramę, przęsło płotu oraz kostkę brukową. 20-latek został już zatrzymany przez tomaszowskich policjantów.
Policja przerwała gehennę bezdomnego
Rozbój, kradzież i groźby karalne – to wszystko zafundował 30-latek swojemu starszemu koledze. Obaj mężczyźni są bezdomni.
Uwaga! Znów próbują metody
Piotrkowscy policjanci otrzymali dziś kilka zgłoszeń o próbie oszustwa metodą "na wnuczka". Zachowajcie czujność i weryfikujcie takie informacje!
Ukradł perfumy warte prawie 600 zł
W jednym z marketów na terenie Tomaszowa ukradł perfumy o wartości 590 złotych. 23-letniego złodzieja policja zatrzymała dzień po kradzieży.
Odpowie za kradzież auta
Piotrkowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o kradzież z terenu Bełchatowa vw passata. Mężczyzna kilka godzin wcześniej usłyszał zarzut do innej sprawy.
Skradzioną kartą płacił za alkohol
Na policję zgłosił się mężczyzna, któremu skradziono portfel z pieniędzmi, dokumentami i kartami płatniczymi.
Osiedle Wyzwolenia w Piotrkowie: Włamali się na teren budowy
Policja zatrzymała na gorącym uczynku sprawców kradzieży z włamaniem. Złodzieje dostali się na teren budowy, ukradli 9 akumulatorów i 300 litrów oleju napędowego.
Kierował po pijanemu kradzionym volkswagenem
Policja zatrzymała 42-letniego mężczyznę, który kierował samochodem w stanie nietrzeźwości. Okazało się również, że mieszkaniec powiatu bełchatowskiego nie posiadał prawa jazdy, a volkswagen transporter… pochodził z kradzieży na terenie Opola.
16-latek odpowie za włamania i kradzieże
Policjanci zatrzymali nieletniego mieszkańca Piotrkowa Trybunalskiego, który na przestrzeni miesiąca dokonał blisko 40 kradzieży i włamań.
Podszywała się pod policjanta
Za podszywanie się pod policjanta, kradzież oraz niekorzystne rozporządzanie cudzym mieniem odpowie 43-letnia mieszkanka gm. Drzewica zatrzymana przez policję z Opoczna.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc