Artykuły do tagu: Kradziez

Ukradł ojcu samochód
30-letni mieszkaniec powiatu bełchatowskiego ukradł samochód własnemu ojcu. Teraz grozi mu nawet 10 lat więzienia.
Chciał dorobić sobie do pensji. Okradł pracodawcę
Ukradł lampy ledowe z firmy, w której pracował. 30-letniego pracownika, za kradzież towaru wartego 6 tys. zł, zatrzymała policja. Zatrzymano też 58-letniego mężczyznę, u którego na posesji znaleziono skradzione lampy.
Złodziej wpadł pod samochód
Ukradł kobiecie pieniądze, a uciekając wpadł wprost pod koła mercedesa. 19-letni złodziej trafił do szpitala. Do zdarzenia doszło we wtorek około godz. 13 w okolicach hali targowej w Piotrkowie.
Kradła ubrania w galerii
26-letnia bełchatowianka ukradła ubrania warte 1000 złotych. W złapaniu złodziejki pomogła ochrona bełchatowskiej galerii. Kobiecie grozi do 5 lat więzienia.
Kradli farbę do znakowania dróg
6 ton farby do znakowania dróg o wartości 25 tysięcy złotych ukradło z jednej z piotrkowskich firm trzech pracujących tam mężczyzn. Sprawcy zostali już zatrzymani przez policję.
14- i 19-latek włamali się do mieszkania w centrum Piotrkowa
Dwóch nastoletnich chłopaków włamało się do mieszkania w centrum Piotrkowa. Łupem padł m.in. sprzęt RTV i tablety warte ponad 7 tysięcy złotych. 19-letni piotrkowianin dostał już zarzut kradzieży z włamaniem. Drugi z zatrzymanych - nieletni - odpowie przed sądem rodzinnym.
19-latek zatrzymany za kradzież samochodów i narkotyki
Młody mężczyzna z powiatu opoczyńskiego w ciągu ostatnich miesięcy ukradł dwa samochody. Pierwszy raz złamał prawo na początku marca, a drugi 24 maja. W obu przypadkach działał podobnie. Został zatrzymany, odpowie za kradzież. To jednak nie jedyne jego zmartwienie.
Kradzież rozbójnicza w bełchatowskiej noclegowni
Bełchatowscy policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali 29-latka, który ukradł telefon komórkowy swojemu 56-letniemu znajomemu. Dodatkowo użył wobec niego przemocy. Do zdarzenia doszło na terenie jednej z noclegowni w Bełchatowie.
Rozbój w sklepie przy ul. Wojska Polskiego
Do jednego ze sklepów przy ul. Wojska Polskiego w Piotrkowie Trybunalskim wszedł młody mężczyzna, który chciał kupić napoje. Kiedy ekspedientka otworzyła kasę, pociągnął ją za włosy i uderzył jej głową o ladę.
Kradzież, włamanie, uszkodzenie mienia.
Policjanci z Kamieńska zatrzymali 23-latka, który w ciągu ostatnich sześciu miesięcy popełnił szereg przestępstw. Funkcjonariusze przesłuchali mężczyznę, a ten przyznał się do winy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat