Artykuły do tagu: Konkursy

Co tym razem w Kinie Kobiet?
Przed nami kolejne - i ostatnie w tym roku - spotkanie z Kinem Kobiet. Pokażemy wspaniały film z zachwycającą Diane Keaton „Zawsze jest czas na miłość”.
06.06.2017 09:32
Nowi-starzy dyrektorzy
Trzej dotychczasowi dyrektorzy piotrkowskich szkół pozostaną na swoich stanowiskach. Komisje konkursowe zdecydowały, że II LO nadal kierować będzie Bożena Janowska, III LO - Joanna Księżopolska-Szulc, a Szkołą Podstawową nr 11 Teresa Marczak.
21.08.2016 12:25
Trybunał Car Show 2k16
Mimo kiepskiej pogody na terenie Łódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Bykach zjawiło się sporo widzów i pasjonatów motoryzacji - dziś o 11:00 rozpoczął się tam Trybunał Car Show 2k16.
Radomsko: Pamiętają o Wisławie Szymborskiej
Uczniowie z radomszczańskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych biorą udział w cyklu zajęć, warsztatów „Pielęgnujemy pamięć o Wisławie Szymborskiej”, które organizują I Liceum Ogólnokształcące i Miejska Biblioteka Publiczna.
Nasz region z ekologią za pan brat
Rozpoznawali drzewa, rośliny, zwierzęta, wykazywali się wiedzą na tematy krajoznawczo-turystyczne.
Region: Konkursy plastyczne dla dzieci
„Pocztówka z wakacji” i „Mój pierwszy przewodnik po Europie” to dwa wakacyjne konkursy plastyczne ogłoszone przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Radomsku. Mogą wziąć w nich udział dzieci które mają od 6 do 13 lat. Celem konkursów jest rozbudzania dziecięcej wyobraźni. Na kartkach papieru uwieczniają wymarzone wakacje.
W najbliższym czasie zostaną rozstrzygnięte dwa otwarte konkursy ofert na realizację zadań publicznych ogłoszone przez wójta gminy Aleksandrów.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc