Artykuły do tagu: Konkurs

Publiczne Gimnazjum z Wolborza Omnibusem
Katarzyna Żegota z Publicznego Gimnazjum w Wolborzu to zwyciężczyni powiatowego konkursu wiedzy o samorządzie i Unii Europejskiej "Moja mała ojczyzna w Europie". Tegoroczną piątą edycję turnieju zorganizowało Starostwo Powiatowe w Piotrkowie i Zespół Szkół w Srocku.
Promocje, zniżki, nagrody, czyli wieczór zakupów w Focus Mall
Już w piątek 19 maja w piotrkowskim Focus Mall odbędzie się Piknik wieczornych rabatów. To doskonała okazja do tego, by upolować nowe ubrania, obuwie i dodatki z najnowszych kolekcji w wyjątkowo korzystnych cenach. Tego dnia na miłośników zakupów w galerii czekać będzie też konkurs, w którym nagrodami głównymi będą bony zakupowe o wartości 300 zł.
Szwedzi zdominowali podium konkursu dzikarzy
Aż dwa z trzech miejsc na podium zajęli Szwedzi w rozegranym w Piotrkowie Międzynarodowym Konkursie Pracy Dzikarzy dla Ogarów i Gończych Polskich. Najlepszym psem zawodów okazała się LEGA z Elkalndu prowadzona przez Bengta Johannsena, trzecie miejsce zajął FLIP Dzicze Barłogi należący do Daniela Hargby’ego. Honor rodzimych hodowców, zajmując drugie miejsce, obronił Rafał Pluto-Prondziński z psem TRYBA Goniec Pomorski. Uroczystość wręczenia pucharów i nagród odbyła się w piątek, 12 maja, na piotrkowskim Zamku. W konkursie udział wzięło 20 psów rasy gończy polski.
Konkurs Pracy Dzikarzy na piotrkowskiej strzelnicy
Od rana na strzelnicy w Piotrkowie trwa Konkurs Pracy Dzikarzy dla Ogarów i Gończych Polskich. Konkurs składa się z trzech konkurencji,
Konkurs plastyczny
Rusza konkurs plastyczny "Wakacje wolne od uzależnień", organizowany przez stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej "Pałacyk", wraz z Miejską Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, piotrkowskim magistratem, Komendą Miejską Policji i Miejskim Ośrodkiem Kultury.
Aż 20 konkursów na dyrektorów w Piotrkowie
Aż 20 konkursów na dyrektorów placówek oświatowych odbędzie się w tym roku w naszym mieście.
Powiatowy Mam Talent w Wolborzu
Ponad 300 młodych utalentowanych wykonawców weźmie udział w kolejnej edycji Przeglądu Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów.
Dominik będzie reprezentował gminę
W Publicznej Szkole Podstawowej im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Trzepnicy odbył gminny etap Ogólnopolskiego Programu Dydaktyczno-Kulturalnego „Wygraj szansę”. Jego celem jest odkrywanie talentów wokalnych.
07.04.2017 17:56
Konkurs recytatorski WCK
28 Gminny Konkurs Recytatorski zakończył się w Wolborskim Centrum Kultury. Nagrody uzdolnionej młodzieży wręczał burmistrz Wolborza.
Finał testu wiedzy o Piotrkowie. Znamy zwycięzców!
Kto był dowódcą grupy operacyjnej Piotrków podczas kampanii wrześniowej w 1939 roku? Kim był Stanisław Małachowski? Kto jest patronem Kościoła Ojców Jezuitów? Gdzie mieszkańcy Piotrkowa ukryli Władysława Łokietka? Między innymi z tymi pytaniami muszą zmierzyć się uczestnicy Wielkiego Testu z Wiedzy o 800-letnim Piotrkowie Trybunalskim. Konkurs rozpoczął się w środę o godzinie 10:00.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc