Artykuły do tagu: Konkurs

Blowek ściągnął tłumy do galerii Focus Mall!
Ponad 3 miliony subskrypcji, blisko 600 milionów wyświetleń i tysiąc filmów na kanale, który działa już od sześciu lat - ale najlepszy dowód na to, jaką cieszy się popularnością to tłumy w galerii Focus Mall zgromadzone tylko po to, by przybić piątkę i zrobić selfie ze swoim idolem. Youtuber Karol Gązwa, szerszej publiczności znany jako Blowek, odwiedził Piotrków z okazji ósmych urodzin centrum.
W Szkole Podstawowej im. Margarethy Kamprad w Jarostach odbył się IV Gminny Konkurs Poezji Patriotycznej. W szranki stanęło 39 uczniów, reprezentujących wszystkie gminne szkoły podstawowe oraz zaprzyjaźnioną szkołę w Brzozie z gminy Grabica.
Podsumowanie Ogólnopolskiego Konkursu na Fraszkę Trybunalską
W sobotę 18 listopada o godz. 16.00 odbędzie się uroczyste podsumowanie Ogólnopolskiego Konkursu na Fraszkę Trybunalską i wręczenie nagród laureatom.
VII Piotrkowski Konkurs Wiedzy o Sporcie rozstrzygnięty
Fani sportu z Piotrkowa Trybunalskiego po raz kolejny sprawdzili swoją wiedzę. W tym roku nagrodą główną w konkursie był bilet na mecz towarzyski Polska-Urugwaj.
Wygraj bilet na mecz Polska-Urugwaj
VII Piotrkowski Konkurs Wiedzy o Sporcie odbędzie się już w najbliższą sobotę, 4 listopada.
"Dziejowy przełom - Reformacja w 1517 roku" to temat konkursu, który odbył się na Wydziale Filologiczno – Historycznym piotrkowskiej filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego. Wydarzenie było objęte patronatem Dziekana Wydziału Filologiczno – Historycznego, honorowym patronatem Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego oraz honorowym patronatem Biskupa Kościoła Ewangelicko – Reformowanego w Rzeczypospolitej Polskiej.
Rubinowa Hortensja wręczona
Rozstrzygnięto 47. Ogólnopolski Konkurs Literacki o "Rubinową Hortensję". W sobotę w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Piotrkowie odbył się koncert finałowy.
Konkurs promujący tolerancję
Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi zaprasza uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w Wojewódzkim Konkursie Filmowym pn. „Nie rozróżniam, nie odróżniam, nie segreguję, nie prześladuję – TOLERUJĘ!” pod patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego Witolda Stępnia organizowanym w ramach Wojewódzkich Obchodów Światowego Dnia AIDS.
Rubinowa Hortensja - finał konkursu już w najbliższy weekend
Finałowy koncert 47. konkursu literackiego o Rubinową Hortensję odbędzie się w najbliższą sobotę w czytelni dla dorosłych Miejskiej Biblioteki Publicznej w Piotrkowie.
Uczniowie SP 12 najlepsi w konkursie Komisarza Błyska
Komisarz Błysk zaprosił dzieci z Piotrkowa na „Konkurs sprawności fizycznej oraz wiedzy o bezpieczeństwie”. W tym roku powiatowe zmagania odbyły się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 12.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc